попки онлайн

 

Гомосексуали: Тепер моя черга …
Він заснув, але прокинувся, коли автобус раптом виїхав на Вибоїсту гірську дорогу. Він лежав щокою на чомусь м’якому і теплом, а грудьми — на чомусь теплом і твердому. На задній площадці мікроавтобуса, де вони лежали покотом, гойдало і трясло. До нього лунали голоси тих, хто сидів попереду і розмовляв з водієм, щоб той не заснув.
Вони прямували за перевал кататися на гірських лижах, пізно виїхали, і тому довелося провести півночі в автобусі. Троє сиділи попереду, а шестеро лежали тут, позаду, на матраци і ковдри: він сам, троє хлопців і дві дівчини.
Коли він прокинувся, було зовсім темно, на відстані витягнутої руки нічого взагалі не було видно, а навколо себе він чув, як сопуть сплячі і як хтось неспокійно перевертається уві сні. Раптом до нього дійшло, що щокою він лежить на чиємусь стегні. Від нього-то й виходило тепло. Поворухнувши ногами, він уперся в чиюсь голову і зрозумів, що уві сні він розвернувся на сто вісімдесят градусів. Обережно піднявши голову, він відчув легкий запах людського тіла і вдихнув на повні груди ніжний аромат чужого поту. Його кинуло в жар, він почав гарячково гадати, хто б це міг бути. Він знав усіх, за винятком Генріха. Він бачив, як той зайшов в автобус, але по дорозі він ледве насмілювався дивитися на нього — настільки той був гарний.
Після того як автобус виїхав на рівну дорогу, він із граничною обережністю повернувся обличчям до того, на чому до цього лежала його голова, і повільно, сантиметр за сантиметром, став ковзати губами вгору по стегну до м’якої опуклості в паху. Коли тіло під ним раптом неспокійно заворушилося, він на мить завмер, причаївся, як миша, не дихаючи. Потім так само обережно рушив далі, відчув підборіддям м’яке здуття в промежини, відчув носом характерний запах поту, почув биття власного пульсу, коли м’яке під його підборіддям стало раптом перетворюватися на тверде. Ось це номер!
Він вирішив, що це, напевно, Генріх. Двоє інших хлопців були безсумнівні натуральна — кожен був зі своєю дівчиною. Про нього ніхто нічого не знав. Коли він побачив Генріха, то просто отетерів. На вигляд років дев’ятнадцять-двадцять, як і йому самому, довгі, темні, кучеряве волосся, великі карі очі, твердий чоловічий погляд, який, здається, просвердлює тебе наскрізь, злегка глузлива усмішка, від якої відчуваєш себе мало не голим.
Він напряг всю волю, стримано посміхнувся у відповідь. «Здалося, — заспокоїв він себе. — Не розслабляйся». Він моментально збудився. Качка і тряска в автобусі зробили свою справу. Тепер він весь горів від бажання. Одного особи Генріха, що стояв перед його внутрішнім зором, було достатньо, щоб його охопив трепет, а тут він лежав, сховавши обличчя в …
Серце шалено калатало, і він не міг наважитися і піти ще далі, хоча згорав від жадання. може, ризикнути? Про нього ніхто нічого не знав. Міг вийти скандал. «Розслабся, — говорив він сам собі. — Постарайся заснути» — він закрив очі.
Тіло під ним знову заворушилося, у нього в ногах хтось забурмотів уві сні, Раптово ноги, на яких він лежав, роз’їхалися в різні боки, і він відчув, як таз трохи підвівся, притиснувши промежину до його особи. Тверде, від якого мало не лопалася тканина штанів, наштовхнулося йому прямо в губи. Він лежав тихо як миша, рухаючись лише в такт рухам автобуса, і коли машину трусить, його голова ходила туди-сюди, а губи ялозити по твердому.
Нарешті він відкрив рот, зауваживши, що тремтить і що серце готове вирватися з грудей, і як можна обережніше обхопив губами те, що розпирало штани зсередини. Воно виявилося досить товстим і широким. Повільно й дуже акуратно він став ковзати відкритим ротом вгору, ледве торкаючись твердого зубами. Товщі за все він був внизу, біля кореня, і … ні, він був таким же товстим по всій довжині — і довжина ця була пристойною. Відкритий рот, ковзаючи, дістався до ременя, але на цьому не зупинився, протиснувся під пояс, всередину штанів. Повний кайф! Обережненько, ніжно стиснув зубами саму його верхівку, відчувши таке
хіть, що злякався, що зараз попливе і намочить собі всі штани. Усвідомлення того, що поруч, відокремлене від нього всього двома шарами одягу, напружено пульсує і б’ється «це», було нестерпно.
Він ковтнув ротом повітря, доторкнувся губами до шорсткою тканини штанів, обережно помацав її мовою, просунув язик під одворот ширіньку, але нічого не знайшов там, крім холодної металевої блискавки. І раптом йому шалено захотілося, щоб він увійшов глибоко в горло, такої не гнеться, гарячий, твердий і товстий. У його душі гарячково боролися різні почуття. Спробувати? А що буде, якщо той прокинеться?
Мокрим кінчиком язика він обережно пройшовся під відворотом по блискавки до самого верху, поки в ніс йому не вдарив різкий запах шкіри ременя. Ну, і що далі? Мова ковзнув вище, до пояса. Внизу, вище власного живота, він відчував свій член, який, натужно пульсуючи, діставав до ребер. Розум казав йому, що треба зупинитися. Але він лише закрив очі і почав лизати ремінь, хтиво вдихаючи просочується з-під нього теплий, чарівно ніжний запах поту.
Кінець ременя не був заправлений, але металевий язичок був протягнуто у отвір. Він наважився. Обережно стиснувши кінчик ременя зубами, поволі почав розгортати голову в сторону … Як раз у цей момент ноги під ним неспокійно зарухалися, повернувшись на один бік, і, попрацювавши ще трохи зубами, він-таки вивільнив ремінь з пряжки.
Хвилину він лежав спокійно, намагаючись взяти себе в руки, відновити дихання і заспокоїти невелику тремтіння. Потім продовжив. Кінчиком мови намацав верхній гудзик, обхопив її губами, намочивши слиною, і вивільнив з петлі.
У цей момент сплячі у нього в ногах заворушився уві сні, як слід піхнув його і тіло під ним. Він просто не дихав, серце калатало так голосно, що він боявся, що це можуть почути інші. Коли тіло під ним знову заспокоїлося, кінчиком язика він намацав замочок вгорі блискавки. Обережно стиснувши зубами металеву пластиночки, її злегка заклинило, він поворочався її туди-сюди, і йому вдалося її вивільнити. Чи не розтуляючи зубів, він став повільно пересувати замочок вниз. Коли він дійшов до середини, блискавка раптом повністю розкрилася сама по собі під натиском розпирала брюки і рвався з-під неї назовні мощі.
Тепер з розстебнутих штанів випиналися здиблені труси. Спочатку він просто обнюхав їх носом, потім розкрив рот і, ледь торкаючись, обхопив головку губами, відчувши смак мовою просочилася крізь труси маленькій краплі. Вмочить нею свої губи, він облизав їх. Всі його тіло солодко тремтіло, коли він торкався губами товстої, масивної головки, в такт биття серця здригається під тканиною трусів. Він знав, що варто йому хоча б просто поворушити власним тазом, і він тут же закінчить, причому так, як ніколи не кінчав. Але йому хотілося більшого!
Під натиском юної, нерозтраченої сили труси здибилася уздовж усього живота, немов довгастий намет. До цих пір він жодного разу не вдався до допомоги рук, йому здавалося, що це його ще більше збуджує. Та він і не міг поворухнути ними, боячись, щоб хлопець не прокинувся.
Він провів за трусам мовою. У них був розріз! Вологість мова моментально проник в отвір, покружляв трохи всередині і намацав гладку, гарячу, пружне тіло. Масивний, товстий і довгий фалос забився про небо, виливаючи потоки гарячого густого соку, який, наповнивши його рот, став стікати по губах.
І в цей момент автобус зупинився!
«Приїхали!» — Пролунало з кабіни водія. Зовсім ошелешений, він ледве встиг облизати губи і проковтнути сперму, як розсувні двері автобуса відчинилися, і спалахнуло верхнє світло.
Задихаючись від хвилювання, він подивився вниз і побачив обличчя Генріха. Блискавка був застебнута, ремінь затягнутий, брюки в повному порядку. Тільки погляд був злегка розгублений. Коли вони увійшли на турбазу і стали розподілятися за двомісним номерами, він раптом почув голос Генріха: «Сподіваюся, ніхто не стане заперечувати, якщо я буду спати з Тимофієм?» А глянувши на нього, побачив, як той йому змовницьки підморгнув. Вони увійшли в кімнату і закрили за собою двері. Генріх опустився на коліна, підніс губи до пряжці його ременя і сказав: «Тепер моя черга!» ..

лизати попку

Глава 1. «Блядь — це не професія»
Перший раз мене трахнули коли мені ледве виповнилося дванадцять років. Друг сім’ї, Сергій, зустрів мене біля школи і сказав, що мене чекає батько у нього вдома. Ми багато разів бували у цього чоловіка в гостях. Він жив один у своєму, досить великому будинку на околиці міста і вів веселий спосіб життя, мама його недолюблювала і тому частіше за все ми ходили до нього в гості вдвох або батько бував у нього один. Я нічого не підозрюючи і весело розмовляючи про поточні шкільні справи попрямувала до нього додому, тим більше, що таємно була закохана в цього молодого, гарного чоловіка. Коли ми зайшли до будинку там вже сиділи троє якихось мужиків, вони грали в карти, батька серед них не було. Сергій сказав, що скоро він промине, а я поки можу посидіти з ними в кімнаті.
Мужики уважно оглянули мене, тут моє серце тьохнуло але я ніяк не могла повірити у свою здогадку і повагавшись секунду сіла в крісло біля вікна. Один із чоловіків перервав мовчання:
— Скільки їй років? — Запитав він у Сергія.
— Дванадцять — відповів той.
— А виглядає молодше.
— Вона знає? Згода? — Спитав другий.
— Я не збираюся в неї питати — спокійно відповів Сергій — і взагалі це мої проблеми.
Дядьки перезирнулися, потиснули плечима та почали здавати карти. Їх розмова зміцнив мої сумніви, серце забилося гучно і часто, я вся моментально змокли від мене охопило сум’яття і страху. Я посиділа для виду трохи, а потім встала і заявила, що йду додому. Сергій владним тоном, який не терпів заперечень наказав мені сісти, сказав, що зараз він відіграється і я зможу піти. Він був дуже схвильований і сильно нервував, я побоялася роздратувати його і залізла назад в крісло.
Вони грали близько часу, нарешті Сергій відкинувся на спинку стільця і заплющив очі.
Один із чоловіків встав і сказав, звертаючись до нього:
— Я маю право бути першим, де ми зробимо це?
Сергій приречене глянув на нього і запитав:
— Ви хочете трахнути її сьогодні?
Решта розреготалися і глузливо відповіли, що через рік, а після цього всі повернулись до мене.
Що таке «трахнути» я вже знала, але тільки тепер до мене дійшло остаточно, мене зараз будуть дрючит ці здорові, дорослі дядьки. Багато разів мене попереджала мама і подруги про це, але я ніяк не очікувала, що так легко потраплю. Тепер, коли ніяких сумнівів не було, я раптом зрозуміла, що майбутнє зовсім не лякає мене.
Справа в тому, що поки вони грали, вони постійно поглядали на мене, перекидалися двозначними фразами і натяками на те, що у них рвуться блискавки на брюках від передчуття майбутнього розваги, досить відверто і цинічно обговорювали переваги і недоліки інтимних частин мого тіла, тим самим даючи мені зрозуміти навіщо мене заманили в цей будинок і, що зі мною зроблять. За цей час я підготувала себе до неминучості подальших подій. Я не закричала, не злякалася і навіть не схопилася з крісла. Вони здивовано перезирнулися, той який сказав, що буде першим звернувся до Сергія:
— Вона напевно тупий, поясни їй, що вона повинна робити все, що їй велять і почнемо мабуть.
Сергій встав і наблизився до мене, я вся стиснулася в кріслі. Він присів навпочіпки і не дивлячись мені в очі але дуже рішуче сказав:
— Вибач Світланка, але я програв тебе в карти і ці мужики зараз будуть трахати тебе, а якщо ти почнеш чинити опір то ще й поб’ють. А щоб ти не надумала потім розповісти про те, що ми зробимо з тобою я буду фотографувати як тебе ебут, і в разі чого ці фотографії я розклей на кожному розі. Всі будуть знати, що ти блядь і тоді тебе почнуть ебать всі кому не лінь. Тобі не дадуть проходу на вулиці, тебе будуть тягнути в найближчі кущі, всі відвернуться від тебе і ніхто не буде заступатися.
Треба сказати відразу, що я не тільки виглядала старшою за свої роки. У мене була вже досить жіночна фігура, кругла, видатна попка, досить помітна груди, але крім того я вже мріяла про секс. Чоловіки хвилювали мене, а я в свою чергу хвилювала їх, я помічала, що на вулиці і в школі привертаю увагу хлопців. Але хлопці мене мало цікавили, мені подобалися дорослі дядьки, в таємниці я мріяла про те як який ні будь з безлічі чоловік затягнув мене в кущі і згвалтує. Мені подобалося фантазувати про сам перекрученому секс з чоловіками, та й не тільки з чоловіками мені подобалися і деякі з дорослих жінок, саме головне в моїх
фантазіях завжди було присутнє насильство. Тому я досить спокійно запитала:
— А якщо я зроблю все, що ви попросите, ви не покажете нікому ці фотографії? І не розповісте про те, що я не чинила опір?
Напруга спала, вони полегшено зітхнули, переможно переглянулись і на перебій стали запевняти, що якщо я буду слухняною і нікому не розповім про нашу угоду, то вони не тільки будуть мовчати, а й стануть заступатися за мене. Потім вони звеліли мені роздягатися, і роздяглися самі, всі, включаючи Сергія. Для початку він вивів мене на подвір’я і сфотографував там. При цьому я повинна була усміхатися, що мені вдалося не відразу від страху бути поміченою на вулиці в такому вигляді, але врешті-решт він залишився задоволений і ми повернулися до дому. Потім перша ліг на підлогу і звелів мені взяти в рот його стирчить член. Я опустилася поряд з ним і обережно обхопила губами велику рожеву голівку, член був товстий і довгий, у мене в роті помістилася тільки його головка. Я поворушив мовою, шкірка була гладка, гладка, голівка гаряча. Член сіпнувся в роті, я завмерла.
— Смокчи! Сучка — простогнав чоловік.
Я незграбно почала робити смоктальні руху. Його таз став підніматися, він намагався засунути член глибше в рот. Але той і так діставав мені до горла і я відхилилася. Пролунав клацання фотоапарата. Чоловік схопив мене за волосся і притримуючи голову засунув член глибоко мені в горло. Я закашлялась.
— Ковтай його дура, ковтав, коли я пру його в тебе — прогарчав мій партнер.
Я почала старанно виконувати його вказівки і справді перестала кашляти. Член входив так глибоко, що я сама здивувалася. Коли він всаджує його я робила ковток і він вільно входив в горло. Якщо б він не був таким твердим мені б не приносило це заняття ніяких незручностей, а так доводилося згинати шию.
Іншим набридло чекати і один влаштувався до мене ззаду. Він підняв мене і густо намазав задній прохід вазеліном. Засунув всередину палець і спонукає ім. Відчуття було дуже приємне. Посувають він засунув другий палець і почав трахати мене ними. Було трохи боляче але не дуже, приємні відчуття прали неприємні. Я почала відчувати збудження. Серце і так калатало від хвилювання але тепер додалося нове почуття. Це було трохи схоже на запаморочення, дихання моє почастішало, я інтенсивніше й агресивніше початку смоктати член, а зад мимоволі став підвертається і йти назустріч пальцях. Чоловік зрозумів мій стан і вийнявши пальці ввів в анус член. Член у нього на щастя був не такий товстий як у того, що давав мені мінет і мені майже не було боляче. Він акуратно і повільно почав вводити його. Я несподівано для себе застогнала. Рухи моїх партнерів почастішали і я відчула як гаряча струмінь густої рідини вдарила мене в небо і потекла в горло. Я поперхнулася, сперма закапала з куточків рота на живіт чоловіка, він відчув це і наказав мені проковтнути те, що потрапило в рот, а те, що протікло злизати і теж проковтнути. Не можу сказати, що це принесло мені задоволення і якщо б не член друге, що пронизує мене ззаду до самого шлунка, якби не це обалденно збудливу, пекуче відчуття в дупі. Можливо мене і вирвало б навіть.
Але так неприємно мені було тільки той перший раз. Коли я ковтала сперму другого чоловіка мені було не-як, а сперма Сергія буквально довела мене до оргазму. Другий чоловік і Сергій встигли дати мені мінет, а той усе трахкав мене в зад. Він так добре знав свою справу, що коли скінчив і його місце зайняв відпочив перший мій партнер, я майже не відчула болю при проникненні. До п’ятої години вечора вони трахали мене в зад і годували спермою. Потім Сергій сказав, що мене треба відпускати доки батьки не повернулися з роботи.
Я швиденько одяглася і попросив їх ще раз нікому не розповідати про все, що тут сталося, вискочила на подвір’я.
Сергій провів мене до дому, а в під’їзді звелів завтра після школи прийти до нього. Я, вже здогадуючись про відповідь і вся мліючи від збудження з завмиранням у серці поцікавилася навіщо? Він сказав, що тепер я його сексуальна рабиня, його річ і належу до нього він буде робити зі мною все, що забажає, а якщо я спробую чинити опір то він жорстоко покарає мене. Він збудився знову і прямо в під’їзді звелів мені взяти у нього мине. Я й сама страшенно збудилася, думка про члена в роті заводила мене з пів обороту. Тому я швиденько стала на коліна на брудну цементну підлогу і відсмоктати у нього.
Якби я знала, що у вічко квартири на першому поверсі за нами спостерігає мій сусід то поостереглись б. Але я не здогадувалася, а наслідки позначилися того ж вечора коли я вийшла прогулятися у двір.

Глава 2. «Набираючи обертів»
Він підійшов, коли ми з дівчатами сиділи на лавочці і гомоніли. Відкликав мене в сторону і наказав йти з ним в підвал, а коли я поцікавилася з якого дива, він заявив, що знає про те, що я вафлістка і якщо я зараз же не піду з ним в підвал він піде і розповість батькам, що бачив як я брала в рот у Сергія в під’їзді. Кров буквально ударила мені в обличчя, воно все спалахнуло і напевно стало червоним. Я так розгубилася від несподіванки, що мовчки і покірно пішла за ним у підвал. Він довго вів мене по темних лабіринтах підвалу освітлюючи дорогу ліхтариком. Нарешті ми вперлися в металеві двері, яку він відімкнув ключем. Серце у мене вискакувало від страху і збудження, груди здіймалися. Він штовхнув мене в освітлену кімнату, це була звичайна підвальних кімнатах без вікон, по стелі і вздовж стіни проходили якісь труби різної товщею, з бетонних стін стирчала арматура, якісь скоби і гаки. Посередині кімнати стояло кілька стовпів, що підпирають стельові плити.
Чоловік привів мене сюди працював у нашому ЖЕКу сантехніком, очевидно він часто користувався цією кімнатою. На гаках висіли ланцюги, троси та ремені, стояла дещо які меблі, великий, довгий стіл, лавки, якісь дерев’яні підставки схожі на козли для пиляння дров.
Поки я оглядала кімнату він замкнув двері, пройшов і сів на стіл, включив музику і велів мені роздягнутися наголо. Борючись з соромом, але не в силах чинити опір, збуджуючись від страху й невідомості я почала повільно знімати з себе одяг. Коли я роздяглася наголо він спустив штани і витяг член, той вже «стояв». Член у сантехніка був короткий і дуже товстий. Він з великим трудом запхав мені його присадкуватий головку в рот, ледь не вивіхнув щелепу. Я засопіла носом навіть не намагаючись смоктати «товстуни», а чоловік поволі продовжував запихати твердий як камінь член мені в горло поки не вперся лобком в ніс. Після цього він почав витягувати його і знову запихати. Рухи з кожним разом прискорювалися, а щоб я не надумала чинити опір, міцно тримав мене за волосся.
Губи і мова оніміли, щелепи теж, а він все не кінчав. Потім вся ротова порожнина почала горіти вогнем, я закрутилась і вчепилася в його руки намагаючись звільнитися, але він ще завзятіше заходився довбати мій рот і загарчав міцніше вхопився за волосся. Я спробувала стати на ноги але він перехопив моє волосся однією рукою, а по друге схопив ремінь і кілька разів сильно вдарив мене по сідницях. Я засіпалася і замукала, з очей потекли сльози, а він ще завзятіше заходився пороти ременем. Зад запалав начебто мене посадили на розпечену піч, але через деякий час біль перестала бути такою гострою і нестерпним, жар почав поширюватися в низ живота, до лобка, до грудей, грудей затверділи, соски набрякли начебто хотіли вискочити назовні. Ми закінчили одночасно, він вихопив член і залив моє обличчя спермою, а потім змусив зібрати її пальцями і облизати їх, проковтнувши все до краплі.
Він почав задавати мені різні питання, ми розговорилися і я сама не знаючи чому розповіла цього мало знайомої людини про те, що зі мною сталося сьогодні. Він слухав дуже уважно, ставив запитання, найбільше його цікавили мої відчуття, я як дура розговорилася і розповіла про самих таємних своїх фантазіях. Все закінчилося тим, що він пообіцяв виконати всі мої найогидніші, найвитонченіші Блядский мрії. Він сказав, що я вроджена блядь і це якість він береться розвивати в мені. А для початку я повинна стати дворової сукою. Я здригнулася від того, що він практично прочитав мої думки. Я сама все частіше представляла себе в цій ролі.
Справа в тому, що у нас в місті, в кожному дворі, хлопці, років з десяти і до одруження об’єднувалися в дворові банди. Іноді така банда охоплювала кілька дворів, іноді квартал і навіть вулицю. Селищні банди між собою не ворогували, але й не ділилися нічим. Єдиним предметом для суперечок і бійок були дворові суки. Не в кожному дворі була своя сука, а іноді і не в кожної об’єднаної банди. Дворовая сука це дівчинка чи дівчина належить всій банді, будь-який член банди може трахнути її коли забажає, де побажає і як забажає, часто вся банда влаштовує груповуха.
Суку можуть викупити в іншу банду, що бувало дуже рідко, її можуть подарувати, здати на прокат,
дати покористуватися, вона річ але річ дуже коштовна. Вся банда піклується про неї, захищає і балує, ніхто зі сторонніх не може образити її безкарно. У принципі вона вільна людина і член банди, якщо сук два і більше то знову надійшла підкоряється старшій якщо не з’ясується, що вона сильніше і лютіше її, діє загальний принцип — сильний керує слабким. Сукою можна було стати лише добровільно вступив у банду. Одного разу ми з подругою випадково бачили як трахали таку дівчинку. У мене залишилося неоднозначне спогад від побаченого, я злякалася і в той же час це видовище так заворожило мене, що я зі свого притулку додивилася все до кінця.
Спочатку я категорично відмовилася від такої перспективи, але він почав переконувати мене, що якщо я трохи подумаю то сама прийду до думки про неминучість такого кроку. Всю ніч я думала про це, а коли заснула мені приснився сон про те, що я сука і мене трахаю багато хлопців і мені було так приємно, що я прокидалася від оргазму серед ночі кілька разів.

Глава 3. «Доля все одно наздожене!»
До ранку я остаточно прийняла рішення і на першій же перерві підійшла до хлопця зі старшого класу, який як я знала був авторитетним членом нашої дворової банди. Я прямо заявила, що хочу вступити в банду, він не здивувався, а дуже зрадів і привів він увечері в альтанку де вони всі збиралися тому що це дуже важлива подія і повинні бути всі члени, щоб прийняти рішення.
До вечора було далеко і після уроків я побігла до Сергія. Він уже чекав з двома абсолютно незнайомими чоловіками. Вигляд у нього був пригнічений, він сказав, що програвся цим чоловікам і я поїду з ними як прощення боргу. Він обіймав і цілував мене, йому явно не хотілося відпускати свою шлюшка але він дуже боявся цих двох. Коли вони саджали мене в машину він їх попередив, що мене потрібно повернути до п’ятої вечора додому, щоб батьки нічого не дізналися. Мені набридли його голосіння, мужики були такі потужні, що мені не терпілося потрахаться з ними. Я швиденько заскочила в машину і ми полинули за місто. Будинок, в який мене привезли стояв на узліссі, до найближчого населеного пункту не менше п’яти кілометрів. Це був величезний, новий, триповерховий особняк обнесений двометровим цегляним парканом. У дворі бігали два величезних пса, я злякалася але мужики розсміялися, а один сказав:
— Не бійся, вони дівчат не ображають.
Другий заливається сміхом ще більше і додав:
— Навіть навпаки, дуже люблять.
На порозі мене зустріла жінка років сорока, прискіпливо оглянула, потім звернулася до чоловіків:
— Де ви її взяли?
— У карти виграли в одного лоха — відповів один з них.
— Оооо — багатозначно протягнула жінка і додала — назовсім?
— На жаль тільки до 17-00 — відповів той же, а потім посміхнувся і додав з сарказмом — вона з порядних блядей.
Жінка подивилася мені в очі:
— Скільки тобі років? Запитала вона.
— Дванадцять.
— А, що ти вмієш робити? — Знову вона поставила питання.
— Всі — збрехала я на цей раз.
— І давно? Продовжувала допит жінка.
Я вирішила не брехати так як порахувала, що моя недосвідченість додасть мені очок і тому сказала, що мене вчора вперше оттрахал п’ятеро чоловіків. Вона хмикнула з сумнівом і звернулася до мужиків:
— Навіщо ви її привезли? Ви ж знаєте, що нам потрібна пропалену блядь, досвідчена повія і обов’язково мазохістка.
— Ну тобі не догодиш, вона ж малолетка, а ти просила знайти малолітку, та і «Снікерс» ж тут — роздратовано буркнув другий з чоловіків.
— Снікерс вже набридла, потрібно нове м’ясо, а ця нічого не вміє — перебила його жінка.
— Нічого, Снікерс навчить Свєтку — заперечив перший.
— Не смішіть мене, за три години не навчиш.
— А, киньте Господиня, по-перше на халяву, а по-друге лох сказав, що вона талановита повія і вчора видавала таке, що не кожна блядь робить.

трахати жирну дупу

Спільні інтереси
Почну з невеликої передісторії. Було мені тоді 16лет і вчилася я в класі з фіз-мат ухилом звичайної школи. Я то звичайно ні фізиком ні математиком ставати не збиралася, але предки примушували і доводилося підкорятися. У мамки була подруга, а її син Віктор вчився зі мною в одному класі. Так ось цей Віктор був типовим «ботаніком» (відмінником), боязким з хлопцями і дівчатами і взагалі хлопчик зайчик. Ні я до нього ні він до мене аж до цього випадку інтересу не виявляли. Він раніше не рідко заходив до нас з його мамкою. Так що ми зналися з дитинства, а великими друзями не були. Отож сталося так, що я якийсь час запустила навчання, що називається літо червоне проспівала, і треба було конче написати контрольну не менше ніж на четвертак. За рівнем своїх знань було ясно що я зможу в кращому випадку на Трояк. Ось тут я і вирішила попросити Віктора допомогти вирішити мені завдання на контрольній. Він сказав, що за просто так йому ліньки працювати головою. Я запитала і скільки ж він хоче, з розрахунку на суму в грошах. На що він несподівано для мене відповів, що гроші то у нього є, а от дівчини немає. І якщо я роздягну перед ним, він гарантує мені не менше четвірки. Я була приголомшена такою пропозицією. Він запевнив, що інтиму не буде і він навіть не доторкнеться до мене руками, а тільки буде дивитися. Я вже звичайно в той час зустрічалася з хлопцями, але вольностей для них не дозволяла. Я почервоніла і сказала, що подумаю. Але роздуми весь вечір ні до чого не привели, залишалося тільки погодитися. З ранку зустрівши Віктора я повідомила йому свою згоду. Він спочатку вирішує мій варіант, віддає мені чернетку, я переписую, а він вирішує свій. Єдине, що я встигла придумати це варіант з лотереєю з розрахунку на те, що він не встигне вирішити всі завдання. Якщо буде п’ять то тоді роздягаюся повністю, якщо чотири то тільки до трусів. Він погодився, але сказав, що в нього тоді теж умова все це буде тривати годину і за цей час я повинна буду виконувати його прохання. Мені нічого не залишалося як погодитися. Віктор виконав свою обіцянку, вирішив перший мій варіант. Вирішив його на відмінно, пожертвувавши своєю оцінкою. На перерві він підійшов до мене і сказав, що сьогодні після школи йдемо до мене пити чай. По дорозі зі школи я купила тістечка і поставила чай. У призначений час прийшов Віктор. Він був у спортивному костюмі. Він пройшов на кухню ми пили чай. Потім він сказав, що пора починати і ми пішли в мою кімнату. Коли я стала розтягувати домашній халат, він сказав, що б я почекала і не поспішала і він сам хоче вибрати для мене одяг з мого шафи. Попросив показати йому спідниці блузи і брюки. Він вибрав саму коротку спідницю й білі брюки стрейч, топік в обтяг і блузку. Потім попросив показати де в мене лежить нижня білизна і став вибирати мені бюстик і трусики. Подивився всю мою колекцію, знайшов навіть предмети особистої жіночої гігієни, ніж ввів мене ще більше в збентеження. Він відібрав один найкрасивіший бюстик, дві пари трусиків одні низькі еластичні ТАГО, а інші стринги. Ще попросив показати йому купальники. У мене було лише три два нових роздільний і закритий і один роздільний маленький для дачі. Він обрав той який старий. Він поклав мені це все на ліжко і попросив спочатку одягнути тільки купальник, а він буде чекати мене у великій кімнаті. Коли я одягла купальник зрозуміла що він мені малий і явно не повністю закриває грудей. З нижньою частиною теж виявилися проблеми з під нього стирчали волоски. Я як могла привела себе в порядок і вийшла до нього. Віктор сказав що я чудова. Він просив мене нахилятися, робити місток, присідати, робити стійку на лопатках як у школі на фізкультурі. Купальник природно збивався, я намагалася його поправити, але Віктор сказав що поправляти можна тільки за його командою. А сам стояв поруч дуже близько і дивився. Іноді казав «Дівчина поправте купальник». Було якось не по собі, ще ніби як і не дуже соромно, але я була в повному сумні.
Потім він попросив одягнути штани, стрінги, ліф і блузку. Коли я одяглася і увійшла в кімнату Віктор сидів на кріслі. Він попросив пройтися перед ним повернутися нахилитися. Я помітила вже досить великий бугор на його вільних спортивних штанях. Не встигла я про це подумати як він сказав мені повільно розстебнути блузку і зняти її. Це було не так складно,
потім він попросив походити перед ним так. Потім повернутися до нього спиною і зняти штани. Коли я повернулася до нього він спустив штани і труси спереду, витяг свого дружка який вже був дуже великий. Я злякалася і хотіла одягати брюки назад. Віктор сказав що б я не боялася, він дотримає обіцянку і не доторкнеться до мене ні однією частиною тіла. А якщо я не витримаю обіцянку він розповість, що робив за мене контрольну математичка і простий перевіркою рішення того ж завдання я отримаю жирну пару. Я могла повірити, що він так і зробить і математичка йому з радістю повірить. Довелося відкласти брюки і чекати подальших вказівок.
А Віктор тим часом поправляв свого дружка так, щоб він був весь над одягом. Потім Віктор попросив спустити бретельки і опустити чашечки, я почервонівши була вимушена виконати. Він довго милувався мною просив повернутися підняти або розвести руки і зняти його взагалі. Сам він гладив свій член то оголюючи, то закриваючи голівку. Вона вже була волога і блищала від мастила, крім того по кімнаті поширювався невідомий мені тоді ще запах збудженого чоловіка. Потім він сказав мені встати на дивані на коліна і прогнутися, потім відвести убік смужку трусиків на попі, стиснути і розслабити дірочку на попі, розставити ширше ноги і показати губки. Сам він у цей час встав з крісла і стояв позаду мене. Я не бачила, що він робить і від цього було якось не по собі. І тут він видав короткий стогін, і я відчула, як мені на попу і спину потрапило що щось тепле і в’язка. Я злякалася і повернулася й вперше вживу побачила як кінчає хлопець. Останні краплі потрапили мені на ноги. По початку це був майже шок, але потім він змінився інтересом. Я довго розглядала цю в’язку каламутну рідину. З заціпеніння мене вивів Віктор своїм новим завданням. Він звелів мені витертися своїми трусами і одягнути інші чисті труси, спідницю і топ без бюстик.
Коли я витирають і переодягалася, помітила, що сама вже починаю порушуватися, почали напружуватися соски і всередині все було гарячим і вологим. Я хотіла посидіти і відпочити, але Віктор покликав мене сказав, що залишилося вже мало часу. Коли я прийшла, він знову сидів на кріслі і на спортивках лежав уже не такий великий член. Потім знову були нахили, присідання, ходіння по кімнаті з підняттям спідниці, потім він попросив підійти і встати напроти його зняти спідницю і доторкнутися пальцями до сосків. Коли я це зробила вони напружилися ще більше і вже явно в наглую стирчали з під топіка. Потім він попросив розставити по ширше ноги і показати через труси де в мене статева щілинка і провести по ній пальцем від початку до кінця. Коли я виконувала це побачила як у нього член почав пульсувати і напружуватися. Було дуже цікаво дивитися як він з маленького і сморщенного ставати великим і пружним. Потім він попросив зробити так щоб труси як би застрягли між губок. Оскільки тканина була еластична мені це вдалося не відразу. Поки я заправляла відчула що вони вже промокли і напевно все видно зовні. Віктор тим часом почав погладжувати свій член. Потім він попросив мене зняти топ, сісти на ліжко, спустити труси до колін розвести ноги як дозволяє розтягнення боягузів і відтягнути соски і покриття їх. Потім розкрити губки і показати клітор, провести пальцем навколо нього, натиснути. Було страшенно соромно робити це все перед хлопцем, але виходу не було і я хотіла лише що б це швидше закінчилося. А він тим часом пестив свій член і віддавав нові накази, змінювати пози показувати дірочки, зводити розводити ноги, знімати одягати труси. Нарешті він попросив мене встати і одягнути труси, встав сам і швидше поворушив рукою. Я стояла в 30 см від нього і дивилась на його член і руку. Раптом він зупинився, оголив голівку, прогнувся, застогнав і з нього стала пульсуючи вилітати та ж густа біла каламутна рідина мені на живіт стегна і труси. Раптом в мені все теж стислося потім запульсіровало, ноги підкосилися і я сіла на диван і на якийсь час навіть була як у небуття. Це був перший спільний оргазм з чоловіком, не схожий на ті що були до цього вночі в ліжку. Коли я прокинулася Віктор був уже одягнений. Він сказав що йому дуже сподобалося, але в наших спільних інтересах що б про це ніхто не дізнався. І якщо мені потрібно буде його допомогу він завжди буде радий. Він пішов, а я залишилася прати труси покриті його спермою, що б встигнути до приходу предків.

мокрі попки у ванній

Підлітки: відв’язні стерви
Урок фізики закінчився. Учні, дружним потоком не чекаючи поки закінчить гудіти дзвінок, а молодий вчитель дозволить їм покинути клас, кинулися до виходу. Олександр Олегович лише супроводжував їх поглядом. Тільки, що були оголошені оцінки за передвипускних контрольну.
Олександр всього три роки тому закінчив університет, і зовсім не мав авторитету у старшокласників, які були трохи молодша за нього і демонстрували свою юнацьку незалежність. А дівчатка в цьому 10 «А», були взагалі відв’язно свавільниці.

Їх наряди були настільки відверті, що чоловіча частина педколективу з трудом могла спокійно дивитися в клас, не збуджуючись. От і зараз, молодий учитель нишком, демонструючи розглядування зошитів, дивився під парту, на ніжки Насті та Валі, які чомусь забарилися, збираючи свої речі. Ці дві дівчини взагалі не хотіли вчитися, а їх зовнішньому вигляду позаздрили б самі круті повії.
Ось вони встали з-за парти і вчитель, кинувши останній погляд на красиві стегна майже не прикриті короткими спідничками, став вивчати контрольні учнів. Цокання підборів припинилося біля його столу. Обидві дівчини зупинилися, не збираючись виходити з класу.
— Ви щось хотіли? — Незграбно поправив окуляри і піднявши голову, запитав чоловік.
— Здається мені Олександр Олегович, що ви до нас з Валею неоднозначно ставитеся, — почала перший Настя.
— Як-то не рівно дихаєте, коли ви на нас. — Продовжила Валентина. — Тому напевно й оцінки у нас погані. Ми-то так прагнемо, вчимося, зубрів, а у відповідь, тільки ваші хтиві погляди. Може розповісти батькам, як ви дивились на нас постійно? — Валя як би випадково підсікла спідницю, змусивши її ще більше оголити її стегно.
— Ви про що дівчатка? Що вимелете? Як вам не соромно?
— Ага, не соромно. Що ми не бачили, як ви тільки, що нам під спідниці заглядали?
— Або розповісти батькам, як ви цілуєтеся з географічка Оленою Петрівною в її кабінеті? Може тоді, вони зрозуміють, чому у таких гарних дівчат як ми, погані оцінки. — Настя обійшла стіл і, ставши поруч з тремтячим вчителем, спиралася на нього попкою.
— Це вже занадто. — Олександр був розлючений, але його слова здавалися лепетом. — Що ви собі дозволяєте? — Його погляд опустився, і він жадібно розглядав ніжки Насті, що знаходяться від нього сантиметрах за п’ятдесят.
— Настя, а давай покажемо йому, як ми цілуємося? Може в нього зникне інтерес до лесбіянок, і він відмовиться від нас? — З цими словами Валя підійшла ближче до Насті, притулившись збоку, почала гладити її і цілувати в шийку.
Настя зобразила екстаз від поцілунків подруги, але потім сказала:
— Ні, напевно він хоче подивитися на мої трусики? Тоді покажемо йому. Може від шоку він підніме на один бал нам оцінки? — Вона стала повільно піднімати край спіднички, показуючи вчителеві свої білі, дуже тонкі, мереживні трусики.
— Як би у нього самого зараз дещо не піднялося. — З’єхидничати Валя.
— А воно в нього є? — Дівчата тихенько засміялись.
Але Олександр Олегович вже нічого не чув. Його погляд був прикутий до промежини Насті. У нього аж слюни текли від цієї краси. Спідниця була піднята майже повністю, а по лобка Насті ковзала долоню Валі. Дівчата перестали сміятися, побачивши, наскільки серйозно вчитель розглядає промежину Насті. Його рука, тіпаючись і невпевнено піднімаючись, стала наближатися до того забороненого місця, яке приховували трусики. Коли пальці торкнулися лобка, і дівчина і чоловік сіпнулися. Учитель провів кілька разів по лобка кінчиками пальців, пестячи його. Поклавши руку, він відсунув тонку ниточку трусиків і побачив статеві губки дівчини. Вони були вже мокренька і злегка порушеними. Олександр Олегович став гладити їх вказівним пальцем. Від його ласк Настя закотила очі і прикусила губу. Валя підтримала гру, почавши кінчиком язика лизати подружці шийку.
Всі троє занурилися в сексуальний затію, не помічаючи нічого навколо. Пальці вчителі вже увійшли всередину Насті і пестили її піхву. Великим пальцем Олександр Олегович круговими рухами гладив по клітора дівчини. Йому на долоню, рясним потоком тек нектар. А Настя з Валею вже гралися кінчиками язичків. Валя гладила грудях Насті, а Настя, однією рукою залізла під спідницю подруги і гладила однією рукою ззаду її круглу попку, а іншою рукою гладила по голові вчителі, відчуваючи, як його обличчя все ближче і ближче наближається до її кицьки. Ось вона відчула, як її губок і доторкнувся до нього ніс.
Олександр Олегович поводив
кінчиком носа по губка Насті, вдихаючи солодкий аромат її кицьки. Потім він лизнув її і, насолодившись солодким смаком, почав лизати її. Спочатку він робила це дуже повільно і ласкаво, але потім посилив темп. Він почав брати губки ротом і смоктати їх, відтягувати. Коли він губами обняв клітор і пристрасно посмоктав його, Настя, вже взасос цілується з Валею, скінчила. Вона закінчила прямо йому в рот. А вчитель з насолодою випив все, що виплеснулося з учениці.
— Ось це так! — Збуджена Настя не могла віддихатися. — Ніколи б не подумала. Ще ніхто, крім Валі не міг змусити мене кінчити від кунилингуса.
Вона відсунула голову Чоловіки від себе, різко присіла, змусила чоловіка встати і спертися попой на стіл.
— А ну подивимося, що там у вас?
Настя жваво розстебнула топирящіеся брюки вчителі і, сдернув різким рухом їх разом з трусами вниз, випустила назовні його член. Досить довгий, двадцяти сантиметрів, член чоловіка, не повністю порушили, гойдався з боку в бік, прямо перед обличчям дівчини.
— Нічого собі! — У Насті округлилися очі.
— Ось це так! — Що стоїть поруч з учителем Валя і дивляться вниз, прикрила від здивування рот долонею.
Трохи відійшовши від захоплення, Настя взяла долонькою за середину стовбура і стала рухати туди-сюди шкірку на ньому, дрочити його.
— М-м-м-м! — Простогнав, закривши очі, Олександр Олегович.
Настя, спостерігаючи, як голівка, то з’являється, то зникає під шкіркою і швидко мокріє, лизнув її гладку поверхню. Смак змащення чоловіки сподобався їй і вона, лізнув головку ще кілька разів, поглинула її губами і посмоктати. Вчитель відкрив очі і подивився вниз. Він жер очима, що дивиться знизу прямо на нього Настю, яка з насолодою і завзятістю смоктала і дрочила йому член.
— Дай і мені. — Це вже присіла навпочіпки і наблизив своє обличчя Валя просила у подруги член чоловіка.
Настя відпустила член губами і, не перестаючи подрачівать, дала його Вале в рот. Валя стала жадібно смоктати. Вона спробувала поглинути не тільки головку, вона спробувала проковтнути весь член. Настя намагалася допомогти їй, натиснувши на потилицю. Коли Валя раскашлялась, захлинувшись, так і не вдавшись проштовхнутися член собі глибоко в горло, вона стала лизати і смоктати вчителю величезні яйця. Вона допомагала собі руками, перекочуючи, лоскочучи і трохи дряпаючи їх.
А Настя тим часом залізла на стіл, і сидячи на ньому ззаду Олександра Олеговича, роздягала його. Коли він був повністю гол, вона почала цілувати його плечі, шию, спину. Вона залізла йому у вухо кінчиком язика і полизала там. Повернувши його обличчя до себе, дівчина почала цілувати його в губи, намагаючись проникнути язичком вглиб рота. Потягнувши вчителя за плечі назад, дівчина змусила його лягти на стіл спиною. Коли він вже лежав, Настя сіла йому на обличчя своєї кицькою.
Валя, добре підготував член чоловіки, так, що він стояв, як стовп, теж залізла на стіл і, знявши трусики і топік, сіла на гордо здиблений кол своєї пісей. Дівчата сиділи на вчителя лицем до лиця, і на ньому ялозити, догоджаючи себе. Вони поцілувалися.
— Він так класно лиже! — Поділилася з подругою Настя.
— Ой, я теж хочу. Давай поміняємося.
— Давай.
Дівчата встали і помінялися місцями. Тепер Валя сиділа особою на роті Олександра Олеговича, і він старанно працював в її піхву мовою, не забуваючи при цьому, ссати клітор, а Настя сиділа, глибоко насадити на його гідність, сівбу і притиснувши його яйця попкою.
— Ох! — Вирвалось у неї, коли в неї увійшов член на всю глибину.
Дівчата знову нахилилися один до одного і, почавши рухатися попками на чоловікові, знову стали цілуватися. Вони гралися кінчиками язичків, вони цілувалися взасос, вони, нагинаючись смоктали і лизали один одному сосочки, допомагаючи собі при цьому долоньками. Крім грудей, руками вони гладили свої тіла. Олександр Олегович, тримаючи то одну, то іншу дівчину за попку, м’яв їх і намагався трахнути як слід. Він погладив вказівним пальцем між сідниць Насті, досягнувши дірочки її попки і помітивши, що вона мокренька, неглибоко увійшов їм туди.
— Почекай трохи. — Настя зупинила подругу. — Мені хочеться в попку.
Під здивованим поглядом подружки, Настя підвівся і взявшись за член вчителя рукою, приставила його головку до входу в попку. Натиснувши тихенько своєю вагою, вона спробувала сісти на член. Але вхід був вузьким і не пускав. Валя подивилась трохи і продовжила догоджати Настю, цілуючи її сосок. Раптом вона боляче вкусила його. Увага Насті відійшло від попки на гострий біль у соску, і тут же головка члена вчителя проникла в розслабилися попку дівчини.
— Ай! — Закричала вона, відчувши всередині себе член, розпираючий її невинні нутрощі.
Вона готова була відразу встати з кола, розпрямивши ноги, але був зупинений чоловіком, що тримає її за стегна. Олександру Олеговичу сподобалася тіснота її попки і він, звикаючи до нових відчуттів легкої тупого болю і солодкого насолоди, міцно тримав її своїми руками, не перестаючи при цьому лизати кицьку Валі. А Валя, як би вибачаючись, стала покривати тіло подруги незліченними поцілунками і ласками. Вона готова була зробити все, що захоче Настя, і коли та нахилилася тому, опустилася і стала лизати їй клітор і лобок.
Звикнувши до члена у своїй попці і валін мови на своєму клітор, Настя спробувала, рухаючи стегнами, підвестися. Вона сіпнулася так пару разів, але дика збудженість дали про себе знати, і ось уже другий оргазм за сьогоднішній день, змусив її затрястісь і голосно занить.
Олександр Олегович і Валя тихенько продовжували догоджати Настю, розтягуючи її кайф. Коли судоми закінчилися, і Настя злізла з члена, сівши на стілець вчителя, чоловік і Валя продовжили займатися сексом в позі 69. Взявши член в рот, дівчина знову спробувала запхнути його якомога глибше. Вона допомагала собі рукою, одночасно пестячи вчителю яйця. А він, старанно працюючи мовою і пестячи долонею сідницю дівчата, кінчиком пальця другої руки робив кругові рухи навколо дірочки її попки. Порушивши її як слід, він увійшов туди вже двома пальцями. Засунувши їх якомога глибше, він навіть відчув їх мовою, що знаходяться всередині піхви.
— Я теж хочу в попку! — Ця заява чомусь Валя казала, звертаючись до подруги.
Валя встала з особи Олександра Олеговича, рушивши вперед і продовжуючи залишатися спиною до чоловіка, вона стала насаджується попкою на що стоїть вгору член. Раздроченная двома пальцями дірочка, легко прийняла в себе тверду палицю. Валя почала рухатися вгору-вниз, трахеї і тихенько форкаючи. Вчитель допомагав їй, тримаючи то за талію, то за сідниці, то за стегна. А дівчина схопила себе за цицьки і сильно стиснула їх до болю.
Відпочила Настя, зрозумівши, що подруга на межі оргазму, вирішила допомогти їй. Вона сльоза зі стільця, і сівши між ніг Олександра Олеговича, стала лизати кицьку Валі. Іноді вона опускалася нижче і починала лизати яйця чоловікові. Тоді по промежини подруги ковзав її носик.
Валя також закінчила дуже бурхливо, ізлівшісь в рот Насті. Дуже втомлена, вона злізла з учителя, зі столу, і влаштувалася поряд з однокласницею. Дівчата трохи полизали один одного, поки Олександр Олегович вставав зі столу.
— Ну що дівчата? Сподіваюся, ви в мене зараз отсосете? Чи бажаєте, щоб я скінчив вам на обличчя? — Тримаючи себе за член і подрачівая, запитав учитель.
— Я готова вам зробити все, Олександр Олегович. — Усміхнена Настя дивилася вгору.
— Чому тільки ти. Я теж на все згодна. — Злегка образилася Валя.
— Ну, тоді вперед!
З цим вигуком, чоловік став по черзі вганяти свій член у відкриті ротики дівчат. Коли він зрозумів, що закінчить, він узяв їх особи, притиснув один до
другу, повернув вгору і дрочи став кінчати, виливаючи густу сперму, прямо в широко відкриті ротики дівчат. Іноді сперма проливалася повз ротів і заливала дівчатам ніздрі і очі. Учитель, хижацьки дивлячись зверху, продовжував дрочити і коли потік скінчився, вставив головку в рот Насті, даючи зрозуміти, щоб він висмоктала залишки. Дівчина слухняно зробила це. Потім вона наблизилася до лиця Валі і висунула їй назустріч свій довгий язичок, на якому перебувала піниста маса з суміші слини і сперми. Ця маса стала капати вниз, але Валя не дала їй пролитися, підставивши свій рот, до якого стала капати піна. Потім Валя таким же чином направила суміш слини і сперми в рот Насті. Трохи пограти з цією піною, дівчата ще довго цілувалися взасос, злизувати з осіб один одного сперму.
Після того, як вони насолодилися своїм іграми, вони знову звернули погляди до вчителя. Той, взявши свій вже бовтаються член біля основи і розмахнувшись, пошльопавши головкою на їх губах і щоках. Взяв обох за плечі, він підняв їх. Дівчата з обох сторін притиснулися до вчителя і ніжно обійняли його, а він обійняв їх за талії.
— Пробачте нас Олександр Олегович за наші слова спочатку. Ви такий класний.
— Ми більше не будемо підколювати вас. І іншим не дамо. — Продовжила Валя.
— Та добре, що ви справді. — Чоловік знову збентежився.
— А може, ви призначите нам позакласні заняття, для того, щоб ми підтягнулися з фізики? — Кинула ідею Настя.
— Ага. І ми там будемо фізикою займатися. — Посміхнувся учитель.
— Чесно, чесно. Ну, може тільки трішки цим. — Настя доторкнулася до члена. — А вам хіба не сподобалося?
Тут почувся шерех. Всі троє обернулися. Біля дверей стояв знавіснілий шестикласник і дивився на них ошелешеним очима. Зрозумівши, що його помітили, він тут же вискочив з кабінету.
— Зараз ми його наздоженемо. — Дівчата, швидко накинув на себе одяг і схопивши свої сумочки, кинулися за хлопчиком.
Олександр Олегович теж швидко одягнувся. Не встиг він затягнути до себе краватку, як до класу увійшла вчителька географії, Олена Петрівна.
— Привіт. А що це Сьоміна та Якушина так вискочили від тебе?
— Та нічого особливого.
— Вау! Та ти їх здається трахнув, як я подивлюся. — Олена помітила трусики Насті що лежать на підлозі. — Ух, ти кобель. Розбещує молодь?
— Перестань.
— Загалом-то, мені не так важливо. Головне, щоб ти був ввечері готовий. Не забув, що ми сьогодні трахаємося?
— Як же про тебе забути.
— Може, ти всі сили витратив?
— Нічого не було.
— Ага. Трусики самі з дівчат падають?
— Ну, якщо ти в чомусь сумніваєшся, можеш фізрука Серьогу запросити. Він вже точно сильний самець.
— А я його запросила вже. Давно хотіла спробувати секс в обидві дірочки. Сподіваюся, ви порадуєте мене сьогодні?
— Ось як? — Подив на обличчі фізика змінювалося зростаючим інтересом. — Ну, тоді вже точно чекай.
— Якщо все буде добре, я наступного тижня запросила до себе математичка Світлану. Відв’язатися стерво. Хочу, щоб ти спробував з двома дівчатами. Хоча, — Олена глянула на двері, за якими сховалися школярки. — Здається секс з двома, у тебе вже був. Ну да ладно. До вечора. — Олена ласкаво цмокнула Олександра в губи і вийшла з класу …

пишні жопи відео

Підлітки: Цікаві діти
Звичайно в дев’ять років ми вже точно знали, що довгоногі пташки тут зовсім ні при чому. Так само як і капуста, магазин іграшок і купа всякого іншого мотлоху, яким старанно забивали нам голову батьки. Втім, мені ще пощастило. Мама давним-давно заявила, що я з’явилася з її живота і більше до цієї теми не поверталася. Єдине що мені було не зрозуміло, так це навіщо ж все-таки потрібен тато і чому я на нього схожа. Адже я була в маминому животі, отже моя фізична схожість з нею цілком закономірна. Але ось тато … Цього батьки мені пояснити не могли і не збиралися, судячи з усього, в найближчі років сорок. Спасибі друзям, а то б я до кінця своїх днів так і залишилася неосвічений дурой. Влітку мама сплавляли мене в село до бабусі. І не мене одну, так що кожен червня там збирався натовп таких же як я безпритульників і, треба сказати, це був найкращий час мого дитинства. До цих пір я зберігаю найніжніші спогади про п’ятьох хлопчаків, які складали там мій постійне коло спілкування і з якими ми чудово розважалися в самому доброму та безневинний сенсі цього слова. Але повернемося до наших баранів. Тобто лелекам.
Хлопці були моїми однолітками, абсолютно нормальними домашніми дітьми, як і я отримували свободу тільки на пару літніх місяців. Наша маленька зграйка з самого ранку до темної ночі моталася по селу на велосипедах, ми вигадували сотні розваг і капостей, а коли втомлювалися, то їхали на старий шкільний стадіон, як маленькі лелеченята сідали на обшарпані турніки і я розповідала всім страшні історії. На цій моїй здатності напевно і тримався той хиткий авторитет, який мені вдалося придбати в нашій компанії. Але був у мене і суперник. Високий білявий хлопчик Коля на прізвисько Осел. Він був досить розсудливим і розумним малим на відміну від інших і так само як і я умів вигадувати історії. Втім, суперником він мені не було, швидше за рівним за статусом, так би мовити. Мені було цікаво з ним спілкуватися на різні піднесені теми типу «Чи є життя на Марсі» або «А що якщо нам зробити лазер як у інженера Гаріна і гасити всіх підряд». Під час наших з Колькою захоплюючих дебатів інша компанія сиділа розкривши рукавиці і улесливо слухала. Дуже веселе видовище, треба сказати.
В один з таких-от чудових днинок, наповнених цілющою сільським сонечком і запахом від коров’ячої коржики, залишеної кимось біля самого нашого турніка, Колька раптом спитав ні з того ні з сього чи знаємо ми звідки беруться діти. Ну зрозуміло знаємо, хором відповіли ми і кожен почав з піною у рота захищати свою городньо-пернату версію, на що Осел тільки поблажливо посміхався і копирсався соломинкою в зубах. Нарешті я не витримала і обережно запитала …
— Ти що, знаєш звідки беруться діти НАСПРАВДІ?
— Звичайно, — впевнено заявив він.
Ну тут, ясна річ, ми на нього накинулися. Навіть найбільш недорозвинені в нашій компашка напевно вже давно підозрювали, що все не так просто. Життєвий досвід переконав усіх, що в городі під капустяними листами можна знайти лише гусениць, у магазинах ніяких немовлят немає й близько, а лелеки, які живуть на водокачки взагалі ігнорували наш рід людський, зайняті виключно своїми власними пташенятами і полюванням на жаб.
— Я знаю, — сказав Колька, — але вам не скажу. Ви ще не доросли щоб знати і ваша ласка ще своїм бабам, а мені потім віддувався.
Ми з азартом почали переконувати, що доросли, і взагалі — могила, ніхто нічого не дізнається. Ти скажи тільки!
Але умовити його було не просто. Він тільки ще більше бундючився, набивав собі ціну і ні за що не хотів колотися. За чверть години марною балаканини я підійшла до Кольки, трепетно зазирнула йому в очі і з придихом прошепотіла …
— Ну будь ласка, Миколка, розкажи нам! Я обіцяю, що якщо хоч хто-небудь проговоритися, ми оголосимо йому бойкот і взагалі не будемо ніколи з ним дружити! Ну невже ти мені не віриш …
Він мені вірив. Ну ще б пак, я була єдиною дівчиною в колективі і мою увагу цінувалося високо. Тим більше той погляд, яким я на нього дивилася …
— Ну добре, я скажу вам, — здався він нарешті, — але тільки якщо хоч хто-небудь проговориться, нарікайте на себе.
Так-так, ми запевнили його, ми будемо нарікати, ти тільки скажи.
— Дорослі роблять одну справу. — Заговорческі прошепотів Осел і очі його багатозначно розширилися.

Яка справа? — Пошепки запитав Серьога.
— «Одна справа» — це так називається, — роздратований нашої нетямущості буркнув Колька, — тітка з дядьком ебаются і від цього народяться діти.
— Що роблять?! — Хором видихнули ми.
— Ебаются! Ви че, зовсім тупі?
— Це мат, — авторитетно заявив Альошка.
Колька знизав плечима всім своїм виглядом показуючи, що з нами більше розмовляти нема про що і демонстративно відвернувся.
— Гаразд, помовч, — гримнув я на Лешку і підійшла до Коляну.
— А що це значить? — Запитала я. — Як це робиться?
— Дуже просто. Голий дядько лягає на голу тітку і вони труться своїми піпіскамі. Від цього тітка стає вагітна і потім народжує дитину.
Ми ошелешено завмерли. У цих кількох пропозиціях, сказаних нашим приятелем було стільки що не вкладається в голові інформації, що переварити її відразу було неможливо. Щось жахливе, огидне, бридке ховалося за його словами, щось, про що ми навіть не припускали. Звичайно я, дівчинка, гостріше зреагувала на це правда, але судячи по обличчях хлопців, їх відчуття не на багато відрізнялися від моїх. Занадто багато чого мінялося в навколишньому світі, в нашому погляді один на одного, у всьому! Ми довго мовчали, думаючи швидше за все про одне й те ж бо коли подав голос Сережка, він висловив вголос те, про що в цей момент я думала …
— Не, Колян, не може бути, — сказав він, — мої батьки вже точно не роблять це «одна справа».
Решта ожили і згідно закивали. Звичайно нічиї батьки цього не робили. Таке навіть уявити собі огидно було!
Колька скривився, всім своїм виглядом намагаючись сказати «ну я ж казав, що ви нічого не зрозумієте», а вголос промовив …
— А в те, що у тіток діти з піпісок вилазять ви теж не вірите? А це правда!
Ну це вже було занадто. Ми дружно засміялись і остаточно вирішили, що Коля все набрехав. Уявити, що ми вилізли з цього самого місця взагалі неможливо було.
— Ну й дурень же ти! — Крізь сміх пробурмотіла я. — Дитині звідти ніяк не вилізти, якщо б у тіток там був такий тунель, то вони б навіть ноги зрушити не могли!
Минуло десять секунд перед тим, як я зрозуміла, що потрапила в класичну ситуацію «всі подивилися на Штірліца». Штірліц встав … пардон, заговорилася. Так ось, через кілька секунд я помітила-таки, що стала центром пильної уваги. Швидко зрозумівши, чим це викликано, я густо почервоніла. Ну ще б пак! Своєю ненароком вирвалася фразою я нагадала народу, що є не доріс істотою протилежної статі, а отже, єдиним в нашій компанії експертом з обговорюваного питання. Сітуешен мені не подобався, але треба було якось виплутуватися і тому я, подолавши збентеження, заявила …
— Колька все бреше, можете мені повірити. Діти ЗВІДТИ вилізти не можуть, це я точно знаю.
Для переконливості я багатозначно обвела всіх поглядом і кивнула. Хлопці мовчки на мене витріщалися, явно очікуючи продовження.
— Хтось хоче отримати в ніс? — Запитала я тоді. Це означало «хтось хоче отримати докази?»
Треба сказати, що істотою я була досить кволим і в грі у війнушку часто бувала біта, але якщо хтось дійсно ображав мене, я могла не замислюючись огортає шматком паркану, при чому била так, щоб людина на час втратив до мене інтерес і я мала можливість накивати п’ятами. Про цю особливість моєї поведінки мої друзі знали не з чуток, тому ніяких доказів не зажадали і лише байдуже потиснули плечима … «Ну коли ти кажеш, то які тут можуть бути сумніви»
Ось так, власне, ми і дізналися про таїнство любові і зачаття. Не повірили, звичайно, хоча відчуття, що «істина десь поруч» все-таки було. Але в те, що все настільки огидно і бридко, звичайно, не повірили. У всякому разі повертаючись з мамою з села, я абсолютно спокійно і навіть з насмішкою спитала у неї … «А правда, що люди повинні ебаться, що б народилися діти?». Коли мама з жахом сказала, що це мат і що я взагалі не повинна такі речі говорить, я її навіть просвітила щодо того процесу, який ховався за цим матом (в інтерпретації Коляна, зрозуміло), чим остаточно ввела її в стан ступору. За її реакції я зрозуміла, що всі розказане мені Віслюком брехня і не варто ламати над цим голову. Тим більше ламати голову над тим не вагітна чи я. Втім, я забігла вперед.
Так от, це ще брехня або не брехня, але я була б не я якби нічого не перевірила сама.
З Альошкою, одним з нашої зграйки, я була знайома з однорічного віку, тому таємниць між нами вже давно не існувало. Ми ще в дитинстві з’ясували хто з нас як пісяє і чим один від одного відрізняємося, так що приклеїти до нас жарт «наречений і наречена» була цілком виправдана. Хоча я до Альошці відчувала почуття, які можна відчувати хіба що до обридлому братові.
Ми жили по сусідству, часто проводили час удвох у старій хатинці його двоюрідної бабки. Валялися на перині, грали в карти, гортали книжки, коли особливо нудно було, могли навіть пограти у популярну гру «лікарня». В один з тужливих дощових днинок Альошко, ймовірно повний вражень від Колькіного недавнього розповіді, запропонував мені спробувати зробити горезвісне «одна справа». Для порядку поламавшись — все-таки заняття нове і незвідане — я, ясна річ, дала згоду. Чого не зробиш від нудьги! Ми познімали штани, залізли під теплу ковдру і, повернувшись обличчям один до одного, почали випливати ослів інструкцій. Тобто тертися статевими органами, якщо ті органи можна було вже так назвати. Справа щось не клеїлося і якщо з початку я ще відчувала якесь незнайоме хвилювання, то дуже скоро стала відверто нудьгувати, спостерігаючи за незграбними безглуздими абсолютно маніпуляціями мого партнера. Абсурдність наших дій до мене дійшла дуже швидко. Або я була занадто розумною дитиною, або ж деякі знання вже живуть у нас із самого народження. А справа ось в чому. Не зважаючи на мінімум наявною інформацією, до того ж інформації не зовсім вірною, я все-таки в якийсь момент зрозумів, як все потрібно робити.
— Там є дірочка, — ліниво промовила я, — може бути потрібно засунути твою штуку в цю дірочку?
До цих пір я не можу зрозуміти звідки до мене прийшло це знання. Я просто згадала, пор виявлену випадково дірочку у своїх статевих органах, при чому дірочку марну, тому що писала я, знову ж таки за моїми спостереженнями, зовсім не звідти. Загалом, вгадала. Альошка був слухняним хлопчиком, тому цілком покладаючись на мій авторитет, почав активно намагатися засунути свій орган у вказане мною місце. Зрозуміло я йому не допомагала. Ще б пак! Взяти його маленьку противну штучку в свою безневинну ручку було вище моїх сил! Так що я продовжувала непорушно валятися і поглядом стороннього спостерігача стежити за його муками. Втім, напевно йому було навіть приємно. Не в кожного маленького хлопчика є така розумна авантюристка-подружка.
Нічого все одно не виходило. Це зараз я можу зрозуміти чому, а тоді звичайно ще не знала. Хоча фраза про те, що «він дуже м’який і гнеться в усі сторони» у мене все-таки вирвалась. Знову ж таки, інтуїція. Вона ж, рідна, у сенсі — інтуїція, підказала мені, що якщо партнера помістити зверху, то можливо виконати те, що ми намагалися, буде легше. Спробували так. Ні, не виходило, хоч ти трісни! Я дозволила свого товариша ще трохи помучиться, а потім відсунула його в бік і важко зітхнула. «Ну ще трохи, — заскиглив він, —
от побачиш, все вийде! »
Я повернулася до нього, збираючись щось сказати, але мій погляд ненароком упав на те, що лежало у нього між ніг і я звилася як ужалена, скочила з ліжка і відскочив на інший кінець спальні.
— Що це з тобою! — В паніці вирвалось у мене. Я все ще не могла відвести очей від …
— Що … — Розгубився Альошко, здивовано розглядав свій орган.
— Він у тебе ВСПУХ! Він не був таким великим, це якась хвороба!
На мій подив Альошка залишався абсолютно спокійним.
— Та добре, не звертай уваги.
— Та ти що! Треба покликати кого-небудь, треба в лікарню! Що ми наробили, мамочки!
Його членик і правда сильно збільшився в розмірах. Звичайно не так, як ТРЕБА, але я тоді й не знала, що це взагалі ПОТРІБНО. На щастя, Лешка десь вже про це знав, тому швидко заспокоїв мене словами «у хлопчиків так буває іноді» і запропонував відновити наші вправи. Але я все-таки не наважувалася підійти до ліжка і попросила його зробити так, щоб ЦЕ припинилося і ВСЕ стало тим самим. Альошка сказав, що треба полежати трохи спокійно і все само пройде. Нет, что-то він і справді занадто багато знав …
Коротше, ми стали чекати. Він на ліжку, я в кутку спальні. Будь-яке бажання щось таке продовжувати у мене пропало. Не знаю, чим би все закінчилося, але звук що відкривається в коридорі двері вмить вивів нас з похмурого заціпеніння. Через десять секунд до спальні увійшла з хитрощі видом баба Таня і застала … двох милих діточок, які грають на ліжку в «п’яницю» колодою засалених карт і зовсім і не думав «ні про що таке».
Через деякий час ми з Лешко з похмурим виглядом вибралися на вулицю і сіли на лавці біля будинку. Не пам’ятаю точно чи був похмурим вигляд у Олешки, але в мене-то точно нерадісний.
— Якщо розкажеш кому — уб’ю. — Заявила я.
— Та ні, що ти, що я дурень чи що! — Запевнив мене мій приятель (потім все одно розкуйовджене всім нашим пацанам, падлюка. Хоча здається йому ніхто не повірив).
— А якщо я народжу? — Виникла у мене перед очима проблема.
— Хіба народжують у дев’ять років? Я щось не чув.
— А хіба роблять «одна справа» в дев’ять років? Я щось теж не чула, — уїдливо я. — До того ж мені вже десять, це тобі дев’ять!
— Тоді я на тобі одружуся. — Видихнув він.
Я зміряла його зневажливим поглядом, відсунулася на інший кінець лавки і похмуро сказала …
— Нічого і не народжують у дев’ять років. І взагалі Колька все набрехав. Так що будь ласка не треба … одружитися.
Загалом, ми вирішили, що про все забудемо, ніби нічого й не було. І треба сказати, що ми дійсно ні разу не згадали про це, не дивлячись на те, що ще багато років поспіль зустрічалися в нашому селі і з часом стали великими друзями.
Так, такі от ми були страшенно розпусні діти. Або може просто цікаві? ..

попки негрітянок

Підлітки: Повія Аліса
Этo случілoсь, кoгда я рабoтала в шкoле препoдавателем англійскoгo. Шкoла була з посиленим вивченням язикoв і в прoграмму старших классoв вхoділі прoсмoтр кінoфільмoв на англійскoм, і для етoгo був oбoрудoван небoльшoй зал з кріслами у вигляді амфітеатру, де на самoм верху нахoділась дoвoльнo таки старенький кінoпрoектoр. Кінoсеанси пoказивалісь вдень і в прoдленку для тих з-за інших занять не смoг прoсмoтреть фільм або для oтстающіх ученікoв, кoму нужнo былo практікoваться частіше oбичнoгo. Я в тo час лише недавнo закoнчіла педагoгіческoе училище, мені былo 23 року порівняно, і особисте життя мoя, мягкo сказати, складалася з рук вoн плoхo. Хoтя oднoкурснікі і вважали мене дoвoльнo прівлекательнoй, нo на курсі у нас їх былo четверo, і oні захоплювалися мoімі бoлее дoступнимі пoдругамі. У мене кoнечнo був сексуальний Досвід, я ще в шкoле гуляла з oднім хлопцем, пoтoм тoже були разнooбразние зв’язку, нo тo чи партнери мені пoпадалісь нікуди негoдние (oбичнo адже всі прoхoділo на вечірках, кoгда чоловіки вже пoрядкoм пoддатие і сексу скoрее хoтят, ніж мoгут ). У oбщем, за пoследніе три місяці чоловіків у мене не былo і випадок як-тo не уявлявся. А женскoй сексуальнoсті неoбхoдім вихoд, мені ж былo не 16 лет, а 23. І я стала помічати за сoбoй дивні oсoбеннoсті. Мені пoчему-тo стали подобатися кoрoткіе міні спідниці, oбтягівающіе сукні, блузи і тoпи з глубoкім вирезoм.
Погляди, кoтoрие брoсалі на мене чоловіки в метрo або автoбусе, сoвсем не дратували мене, а, наoбoрoт, вoзбуждалі, чтo бoльше всегo смущалo мене, этo тo, чтo мoі учні тoже стали oбращать на мене увагу: тo заглянуть виріз, тo залізуть під парту, чтoби пoсмoтреть на мoі нoжкі. І мені былo стиднo, нo этo вoзбуждалo мене з кожним днем все сильніше. Я навіть стала розстібати на oдну пугoвічку бoльше на блузі і інoгда НЕ нoсіть ліфчика. В тoт день, кoгда прoізoшел стoль пам’ятний для мене сеанс, я і була так oдета: в білу блузку, злегка розстебнуту через майскoй спеки, спідницю, кoтoрая пoдчерківала мoі дoвoльнo таки шірoкіе стегна, ліфчика і чулoк на мені не былo. Нарoду прішлo НЕ мнoгo, бoльшінствo сіделo на передніх рядах, і лише два oт’явленних прoгульщіка з девятoгo «Б» устрoілісь на гальорці в мoем ряду пoдальше oт вихoда. Кінo началoсь, я смoтрела егo сoтню раз і пoгрузілась в свoі мрії o прекраснoм принца, хoтя в гoлoву йшов тoлькo недавній урoк, кoгда oтвечающій учень у мoмент, кoгда я нахилилася над партoй, дoвoльнo наглo заглянув мені в виріз блузи, і мені пoказалoсь, чтo йому удалoсь побачити мoю груди пoчті целікoм. Этo вoспoмінаніе заставілo мене пoкраснеть, нo в темнoм залі егo не бачив, як і не бачив, чтo груди мoя початку твердіти oт нескрoмних думок. І тут я почула у левoм вусі чий-тo шепoт: — Аліса Кoнстантінoвна, а мoжнo в туалет вийти? — Этo був oдин з двoечнікoв, кoтoрoму я загoрoділа шлях до прoхoду. — Так, кoнечнo, — oтветіла я і пoчувствoвала, як oн почав прoтісківаться між мнoй і сидінням. Я була впевнена, чтo там дoстатoчнo місця, нo oн злегка притулився стегнами до мoей пoпке, а пoтoм і пoлoжіл руку мені на бедрo.
— Ой, вибачте, — прoбoрмoтал oн і бистренькo вийшов з аудітoріі. Через п’ять хвилин oн вже вoзвращался і на етoт раз притулився сильніше і руки пoлoжіл на oба стегна. — Прoстіте, трохи не впав, — без нoткі сoжаленія сказав oн, і я пoчувствoвала як oн легoнькo стиснув мoі стегна. Пoка я думала, чтo сказати нахабі, oн вже зайняв свoе местo. Страннoе чувствo oвладелo мнoй: я знала, чтo oбязана дати oтпoр мoлoдoму нахабі, нo з другoй стoрoни oт цих прікoснoвеній якась тo істoма oхватілo мoе істoскoвавшееся без ласки телo. — Мoжнo? — Почула я oчереднoй шепoт, і вже не дoжідаясь мoегo oтвета пoчувствoвала прікoснoвенія рук до стегон. — Вам неудoбнo? — Прoшепталі ще тихіше. — Ні, ні, все нoрмальнo, прoхoді, — тoже пoчему-тo зашепотіла я. І тут мене сільнo притиснули до стoлу з кінoпрoектoрoм, руки пoдрoстка oставалісь на мoіх стегнах, і я пoчувствoвала, чтo до мoім ягoдіцам притискається чтo-тo пoмімo чужих стегон. — Чтo ти робиш? — Удівленнo вoскліцаю я. — Я хoтел пoсмoтреть як рабoтает прoектoр … Та й Ви сказали, щo всі нoрмальнo, — без тіні oправданія сказав хлопець і, забравши oдну руку з стегна, прoтянул її до апарата: — Вoт этo чтo за кнoпoчка? — Згин егo лoктя притулився до мoей грудей, а свoім тазoм oн так припав до мoей пoпoчке, чтo я навіть сквoзь спідницю і егo брюки чувствoвала егo напружений пеніс. — Этo … этo кнoпка пoказивает скoлькo oсталoсь в прoектoре плівки, зелена — є, червона — вже кoнчается: — І скoлькo oсталoсь? — Хвилин 25, oтветіла я і пoчувствoвала як oн почав пoкачівать стегнами і егo ладoнь стиснула мoю груди.
— Тoгда нам вистачить … — Я мoгла вгадати егo посмішку, нo вже не мoгла нічегo з сoбoй пoделать. Груди мoя напружилася під егo пальцями. Мoе телo зрадницьки oтвечала на егo тoлчкі. — Ні … Пoжалуйста, ні, — я
шепотіла і чувствoвала, щo вже не мoгу сoпрoтівляться свoім бажанням. Рука пoдрoстка прoнікла мені під спідницю і почала пестити мoю гoлую нoгу, а втoрая рука вже розстебнула кoфтoчку і вoвсю гладила пружні груди і oтвердевшіе сoскі. Я намагалася думати o тoм, чтo я роблю чтo-тo неправільнo. Намагалася навіть вирватися, нo чтo я мoгла пoделать? Чи не включити ж світло, чтoби всі присутні застали нас у такoй пoзе? І я вирішила, чтoби все этo прoшлo як мoжнo швидше і непомітно. Ну і кoнечнo, чтoби я пoлучіла удoвoльствіе. Я так давнo егo НЕ пoлучала. Тут я пoчувствoвала чтo мoю юбoчку задирають. Вона була вузька і этo зайняла некoтoрoе час. Затo з трусиками oн впорався бистрo, тим бoлее я йому пoмoгла. Блузка мoя вже до тoму часу була розстебнута і мoі тверді груди мало не світилися в темнoте. — Ну як подобається? — Сказав хлопець і засунув мені руку між нoг. Бoже, там вже былo все мoкрo. Я закрила очі і закусила губу, чтoби НЕ застoнать. — О, та ви вся течія, Аліса Кoнстантінoвна, — посміхаючись прoгoвoріл учень і засунув мені вo піхві палець. — Мммм … — Тoлькo і смoгла я прoмичать я, а руками стала массірoвать свoі грудей. — Аліса Кoнстантінoвна, а хoтіте я вoткну у Вас свoй хуй? Я пoкраснела, пoтoму чтo пoняла, чтo я хoчу этo, чтo мені не дoстатoчнo всегo лише егo пальця, чтo я хoчу бути трахнутoй вoт так в класі пoчті у всіх на очах.
У кoнце кoнцoв, я хoтела дoстічь oргазма! — Я не чув oтвета? — З іздевкoй гoвoріл мені хлопець в ухo, егo руки терзали мoі грудей, а гoлoвка члена впиралася в мoі пoлoвие губи. — Ну? — Ще раз спрoсіл oн мене. — Так … — Прoшептала я. — Пoлнoстью … гoвoрі пoлнoстью, — знущався oн надo мнoй. Я так хoтела етoгo, чтo мені все равнo былo, чтo гoвoріть, я хoтела пoчувствoвать в собі член, я хoтела дoстічь oргазма, та й усе, чтo я вже зробила, навряд чи усугубілo б мoю провину. І я oтветіла: — Так … я хoчу чтoби мене oттрахалі, я хoчу, чтoби ти мене прoткнул свoім членoм: — Та ти повія, Аліса Кoнстантінoвна, — тіхo засміявся oн і разoм всадив мені свoй член на пoлную довжину. Він був не такoй бoльшoй, нo мені і не надo былo довше. Мені нужнo былo, чтoби oн прoдoлжал руху. І oн намагався мoг, егo пoршень вхoділ в мoю щілину сильніше і сильніше, а руки м’яли мoю груди, стискаючи сoскі. Я навіть почала пoдмахівать пoпкoй і пoстанивать, так як мені нужнo былo всегo нескoлькo мгнoвеній, чтoби дoстічь насолоди. І вoт мoмент наздогнав мене, і я ізoгнувшісь, як кoшка, кoнчіла. А пoхoтлівий пoдрoстoк, прістрoівшісь до мoему заду, прoдoлжал свердлить мoю ізoшедшую сoкамі вагину. І вoт гoрячая струмінь сперми вдарила вo внутрішню стінку мoегo піхви, і мoе телo oпять началoсь сoдрoгаться в oргазме. Знесилена я лежала на парті з расстегнутoй блузкoй і задраннoй юбкoй, бесстиднo розсунувши нoгі. Пихкаючий хлопчик пoкінул свoй пoст і тут я почула ще oдин гoлoс: — Ну, чтo, сука, гoтoва прийняти ще oднoгo? — І в мене вoнзілся ще oдин член. Етoт був бoльше і довше і належав приятелеві первoгo гвалтівника. У захлеснула мене пристрасті я сoвсем забула, чтo на етoм ряду сидить ще oдин учень. Він вже був разгoрячен разгoревшейся перед егo очима сценoй і таранив мене без будь-яких попередніх ласк. — Смoтрю тобі oднoгo хуя малo, — шипів oн, а мoя киска пoсле первoгo акта брала егo тoлстий пеніс без oсoбoгo праці. Я навіть чувствoвала удoвoльствіе, чтo мoгу вoт так, oбслужіть нескoлькo чоловіків.
Нoвый oргазм почав захоплювати мене.
— А тепер, Аліса, oтсoсі у мене, — з цими слoвамі шкoльнік стягнув мене сo стoла, пoставіл на кoлені і, буквальнo, насадив мoю гoлoву на свoй кoл. Однoй рукoй oн пoмoгал мoей гoлoве робити рухи вгору-вниз, а другoй смикав грудей. — Чорт, які сoчние у неї цицьки! А сoсет як прoфі!, — Тяжелo дихаючи гoвoріл oн сoседу, кoтoрий з неприхований інтересoм смoтрел на нашу пару. — Так, віднo, не oдну сoтню хуев oтсoсала … — Oтветіл тoт і дoстал з штанoв вже вoзбудівшійся член. Тепер мені пріхoділoсь сoсать oдин член, а втoрoй пестити свoей рукoй. Першим кoнчіл тoт, у кoтoрoгo член був пoтoлще. Пoтoк сперми вдарив мене в гoрлo, і, чтoби НЕ задoхнуться я її прoглoтіла. Він прoдoлжал вoдіть їм у мене вo роті, пoка я не випила все дo краплі. Я кoнечнo НЕ прoтів мінета, oн навіть вoзбуждает мене, нo: нo тoгда oн вoзбуділ мене так, чтo мені потрібен був вихoд третій вoлни вoжделенія, кoтoрая вже наближалася. Одна рука в мене oсвoбoділась і я незаметнo oпустіла її вниз і почала пестити свoй клітoр.
До сoжаленію, не сoвсем незаметнo. Учень, член кoтoрoгo я все ще тримала в руках, побачивши этo, заявив: — Ну ти пoсмoтрі! Її oт’еблі вже три рази, а їй все малo! Давайте Ваші незрівнянні сиськи сюди, Аліса Кoнстантінoвна, — і oн почав вoдіть свoім пенісoм пo мoім уст, а пoтoм і по грудях. Мoі грудей oчень чутливі і, кoгда їх стосуються, oсoбеннo чоловічим oрганoм, я вoзбуждаюсь дo невoзмoжнoсті. Прістрoів свoй вологий член між мoіх грудей юнoша почав робити пoступательние руху так, чтo гoлoвка члена нахoділась в сантиметрах oт мoегo особи. Етoгo я вже витерпіти НЕ мoгла і кoнчіла втретє. Він пoследoвал відразу за мнoй. Сoление краплі егo сперми бризнули на мoе ліцo, груди, в мoй ВІДКРИТИЙ oт пристрасті рoт. — А якщо червона лампoчка тут гoріт, чтo этo значить? — Недoуменнo спрoсіл втoрoй хлопчисько, ніж відразу привів мене в чувствo. Я з жахом oттoлкнула партнера, у мене oставалoсь всегo три хвилини, чтoби привести себе в пoрядoк пoка йдуть титри.
Обсмикнувши спідницю і застебнувши блузку, я засунула мoкрие труси в сумoчку, витерла ліцo і шию салфеткoй і ввімкнула світло. Шкoльнікі пoтіхoньку розбрелися по дoмам. Я сподівалася, чтo ніктo нічегo не побачив і не почув тих стoнoв, чтo лунали зверху. Нo oдин дивний погляд я на собі пoймала. І вже в туалеті в дзеркалі побачила, чтo блузка мoя застебнута на різні пугoвіци і в складку видно рoзoвий сoсoк. З цими двома хуліганами у мене былo нескoлькo пригод, нo вже не таких екзoтіческіх, як тoгда в кінoзале. А через пoлгoда я вийшла заміж увoліла

приватне фото величезних сисек

 

Підлітки: Все буде добре …
Завжди я була стурбованим дитиною. Можливо, на це вплинула середовище, в якому я виховувалася … нестрогого і вседозволеність. Єдине, що для батьків в мені мало бути бездоганно — це відмінне навчання в школі, а на інше вони майже закривали очі, зокрема, на постійну відсутність будинку, навіть ночами. Мати часто сама любила сплавити мене в табір, поселення або на турбазу. Вже з тринадцяти років я почала зустрічатися з хлопцями і в 15 дізналась, що таке секс. У свій час батьки самі поїхали на два місяці на дачу, звичайно, скориставшись цим моментом, я зі своєю найкращою подругою влаштували справжній бордель в квартирі. Не подумайте, не зовсім у прямому значенні цього слова. Нам тоді було цікаво щоночі міняти хлопців, постійно ставити сексуальні експерименти і дивитися, що ж з цього виходить. Незабаром справді в моїй голові вкоренилося поняття сексу без кохання, всі мене вважали симпатичною шлюшка, а я і не уявляла, що може бути по-іншому.
«Ось яка я доросла!!!» — Зверху вниз дивилася на своїх однокласниць і подружок. Треба сказати, що насправді моя зовнішність помітна і приваблива … яскраві фарбоване руде волосся, акуратненько личко, тонка талія, груди і розвинена апетитна попка. Саме тому я звикла до постійної уваги з боку чоловічої статі. І ось настало довгоочікуване літо. Мати як завжди вирішила відправити мене подалі від дому, і, так як я вже виросла з табірного віку (на той момент мені було 16 років, а табір до 15), вона взяла путівку мені і моїй подружці на турбазу «Я **** * «.
Зібравши всі свої найкращі речі, ми вирушили туди ранковим автобусом. Наміри наші не простягалися далі невеликого нудного відпочинку і лежання на пляжі, оскільки турбаза сама по собі була не дуже велика, будиночків 50. Але, як кажуть, коли чогось не чекаєш, воно-то в першу чергу і відбувається. Але справа в тому, що я і не очікувала, що це ВОНО змінить все моє подальше уявлення про життя і по сьогоднішній день.
Буквально відразу ж ми зрозуміли, що нам пощастило так, як буває вкрай рідко … на цій турбазі ми були єдиними молодими й вільними дівчатами. Нас відразу ж почали атакувати юрби хлопців і чоловіків, куди б ми не пішли, скрізь з нами знайомилися, запрошували в гості і в місцевий бар. Навіть одружені не пропускали моменту покататися в нашій компанії на катамарані і посидіти трохи на одному з далеких острівців довколишнього озера. Хоча все це мені і моїй подрузі дуже подобалося, але все-таки хотілося чогось іншого.
На наступний ранок ми вирішили сходити подивитися, хто ж приїде на автобусі поповнити ряди відпочиваючих.
Я сиділа на лавці і здерла з нігтів вчорашній манікюр (ось знаю ж, що треба змити лак розчинником, але все одно не терпиться!). Світило сонечко, але все ще було прохолодно, іноді так і пробігали мурашки по шкірі. Я відчула, що не проти була б закурити сигарету, але тут же про це забула, так як до воріт під’їжджав автобус. Коли він зупинився і двері повільно відчинилися, звідти першим вийшов якийсь дідок, потім сімейна пара з маленькою дитиною, потім хтось ще і ще, мені вже стало зовсім не цікаво, я позіхнула і … від несподіванки аж забула закрити рот … на дорозі з сумками стояли троє симпатичних молодих хлопців, на вигляд десь їм років по 20. Вони довго не гаючись пішли в бік реєстрації приїжджих, а ми так і сиділи на лавці звісивши ноги і приходячи в себе. Ви скажете … що ж тут такого, просто побачили хлопчиків і втратили дар мови? А я відповім, що одна з них дійсно був хлопцем моєї мрії. Сама я невисокого зросту … до метра шістдесяти навіть трішки не дотягнула. Але завжди мені подобалися високі і тільки високі, яким він і був, з підтягнутою фігурою і темними трохи мелірованого волоссям, укладеними гелем. Очі, посмішка — все це було втіленням мого ідеалу. Але зізнаюся чесно, справа в тому, що сподобався він мені не просто так. Андрій (як пізніше виявилося його звати) — копія обожнюваного мною співака зі знаменитої російської групи.
Незабаром я і Аня проводили час відпочинку біля їдальні і чекали її неблизького відкриття. І раптом здалеку побачили, що прімеченние нами хлопці грали у волейбол на спеціальному майданчику. Не втрачаючи часу, ми відразу ж попрямували в той бік і присіли на довколишні гойдалки. Андрійко був одягнений в спортивні штани і яскраво червону кофту. Він постійно сміявся і бігав якось незграбно, але, в принципі, кожен з них намагався звернути на себе увагу жіноче і гра
від цього виходила безглуздою і смішною. Мене тішили їх постійні зацікавлені погляди, як я подумала, кожен з них вже намічав собі «жертву». Я постаралася побільше оголити свої ноги вже з-під і так шалено короткій спідниці, чим привернула їхню увагу. Але просидівши близько майданчики хвилин сорок, нам набридло це заняття і ми пішли до їдальні, при цьому зауваживши, що наші новоспечені хлопці відправилися за нами. Думаю те, що вони сіли просто за сусідній столик не було випадковим збігом. Весь час їжі ми не переставали придивлятися один до одного. Навіть пару раз зауважила, що Андрій мені посміхнувся, на що я відповіла тим же. І раптом, коли я і моя подруга вирішили піти, хтось із них сказав … «Дівчата, вам не нудно? Посидьте з нами». Наше згоду було отримано негайно. Ми познайомилися, виявилося, що тепер наші нові знайомі — це Ілля (той, що покликав посидіти з ними), Вадим та Андрій. Андрій виявився дуже, ну дуже веселим, аж дух компанії. Наш сміх не замовкав ні на секунду. Я дивилася на нього й не могла зрозуміти, чому ми досі не зустрілися. Це був мій ідеал, моя мрія ….
Потім ми всі дружно перебралися в бар. Веселощі тривало. Трохи підпивши, всі стали більш розкутими. Справа наближався до півночі і пора було б вже розходитися, але ні нам ні їм цього не хотілося. Вони почали натякати, що у них є вільна ліжко, а ми, замість того, щоб хоча б трохи поламатися для годиться, відразу ж сказали, що йдемо до них, тому що в нашому будиночку занадто багато комарів (потім виявилося, що і там не менше).
Їх житло було дуже просторим, все-таки новий корпус, складалося з двох спалень і кімнати на зразок вітальні. Спочатку ми посиділи за столом … пограли на гітарі, поприколюватися …. Потім вже вони дістали привезене спиртне. Ковток за ковтком, запах сигаретного диму — все це діяло на мізки, і незабаром я стала відключатися від власної свідомості. У кімнаті було темно, майже нічого не видно, я вирішила сходити попити води на кухню. Як тільки я підійшла до крана, раптом хтось ніжно обійняв мене за стан і пригорнув до себе, я хотіла обернутися, але всі спроби були припинені легким укусом в шию. Він сильним ривком підняв мій і без того коротенький топ, жадібно почав здавлювати і м’яти груди, стискати соски … Від натовпу незвичайних почуттів і невідомого мені насолоди, я почала несвідомо постановити. Мені так хотілося обернутися, але я не могла, при найменшому русі моєї голови в бік, я відчувала сильно стискає зуби на шиї. Його руки обстежували кожну часточку мого тіла.
І коли він намацав збуджений клітор, я почула його тихий шепіт … «Кіса, ти зводиш мене з розуму». Тоді я тільки здогадалася, що це був Андрій. Я притиснула свою попку ще сильніше до давно встав члена і, мабуть, він зрозумів, що весь вечір я теж чекала саме цього. Він нахилив мене вперед і стягнув до колін жахливо мокрі трусики. Буквально через секунду мене різко пронизало щось велике і тверде. Як же було приємно. Я й не думала, що мені подобається жорсткий, брутальний секс. Вперше в житті я мала подібні відчуття. Мене в буквальному сенсі трахкав людина, яку я знала лише кілька годин. Від однієї цієї думки небувалий за силою оргазм, як гуркіт грому, пронизав моє нутро. Не пам’ятаю, може я занадто сильно кричала, але Андрій з силою закрив мені рота. Поштовхи ставали ще жорсткіше, було вже боляче, але в мене не було сил чинити опір. Але раптом наступна хвиля оргазму змусила забути про біль, і насолода знову поширився по всьому тілу. Він теж закінчив, тому що ми вже не рухалися, а лише важко дихали.
Як зазвичай буває, я думала, він зараз просто піде, але, на мій подив, він надів знову на мене трусики взяв на руки і переніс на ліжко. Хоча я і відчувала себе як в коматоз, але чудово усвідомлювала, що сталося. Так ми і заснули разом обійнявшись.
Наступні три дні стали незабутніми в моєму житті. Ми не розлучалися один з одним ні на мить. Гуляли, розмовляли, відкривали один одному най-най заповітні бажання і таємниці. Я розчинялася в цій людині, як ні в кого іншого. Хоча в мене був в цей час хлопець, я забула про все. Але щасливі хвилини підходили до кінця. Він взяв мій номер телефону і сказав, що зателефонує. Що я пережила в останній день, знає лише один Бог. Він їхав, а на моїх очах виступили сльози. Не плач, кошеня, все буде добре …».
Як же подав надію мене цими словами! І як же обдурив!
Перший місяць я взагалі не виходила з дому. Боялася пропустити його дзвінок. Мама дивилася на мене, як на божевільну, радила сходити до психолога. Подруги не розуміли і незабаром перестали дзвонити, тому що ні про що, крім НЬОГО, я говорити не могла. На очах полопали судини від нескінченних сліз. Всі хлопці перестали цікавити. Та й не тільки вони …
Загалом, так і минуло літо, настала осінь. Освіта трохи відволікала від думок про ті дні. Потроху я почала приходити в себе. Завела «улюбленого» людину (саме «завела», по-іншому це назвати ніяк не можна). Але в глибині серця так і залишився назавжди його образ.
………………………………………….. ……..
Був звичайний весняний день, я збиралася йти гуляти з подругою і в поспіху фарбувала вії. Нічого не віщувало що-небудь особливе. Я навіть майже закрила за собою вхідні двері, але почула телефонний дзвінок. Машинально повернувшись до телефону, я підняла трубку. І тут у мене всередині по всьому тілу пройшла дрібна дрож … голос, про який я мріяла довгі ночі, про яку не забувала ні на секунду, не залежно від того, де і з ким би не перебувала, майже через рік невідомості, звучав знову для мене.
— Як життя? — Запитав Андрій.
— Нормально …
Загалом, не буду вдаватися в подробиці нашої розмови, скажу лише те, що йому і Вадиму, добряче напідпитку, було нудно, і вони вирішили запросити нас у гості. Я, не роздумуючи, погодилася. Та й про що було думати? Я так чекала на зустріч з ним, так хотіла хоч на мить поглянути в його очі, просто поглянути і більше нічого …
Вони зустріли нас на зупинці. Як завжди веселий, ОН випромінював радість і постійно жартував. Господи, як же приємно знаходитися поряд з тим, хто шалено подобається, але так недосяжний!
Вдома у Вадима ми пили, веселилися, дуріли. Уперше за довгий час я забула про всі свої проблеми і насолоджувалася лише однією миттю. У голові все більше про себе давав знати алкоголь … приємне відчуття розслаблення починало огортати свідомість, здавалося, що мене повільно хтось переносить в інший світ …. А коли ми всі вчотирьох пішли курити, то після того, як Андрій дав мені сигарету, я відчула тепло його рук на своєму животі. Він ніжно гладив мене, а я тулилася до нього сильніше і сильніше. Мені так хотілося знову відчути биття його серця і почути переривчастий подих. І ось ми сидимо вже одні в кухні на твердому дивані. Ось, ось воно — ЩАСТЯ!!! Хочеться ридати і кричати від натовпу почуття. Коли він цілував мою шию, кусав соски на грудях, притискав стегна до свого порушеній тілу, я, втрачаючи голову, хотіла померти, померти прямо тут і зараз, не чекаючи ранку, бо знала, що краще ЦЬОГО бути нічого не може … . Весь мій світ сконцентрувався в одній людині … улюбленому, довгоочікуване, бажаному, єдиному … Я хотіла його, хотіла шалено і вже не могла себе стримувати, говорила, як люблю, люблю до цих пір, а він шепотів якісь незв’язних слова, сильніше стискаючи мене в своїх обіймах. Навіщо думати про те, що було або, ще смішніше, про те, що буде? І я зрозуміла, що вже нічого не можна зупинити. Ми злилися в одне ціле. Не думаючи ні про що, я віддавала йому не тільки своє тіло, але й душу. Кожен рух, дотик, кожен звук — все було просякнуте наскрізь неповторною пристрастю. Я кусала його шию і дряпала спину … Серце, моє серце було готове розірватися на частини, воно билося в шаленому темпі і кожним ударом озивалося луною в голові. І раптом внизу живота я відчула приємне тепло. Різка спалах блаженства і … кінець божевілля …

великі сраки

 

 

Підлітки: Нова Лоліта
Мене звати Марія, для друзів просто Маша. Я дуже ефектна струнка дівчина, як кажуть хлопчики — все при ній і навіть більше! Пристрасть як люблю займатися сексом, але ні хто про це природно не знає і я думаю, не здогадується. Ебля приносить мені охуітельное, ні з чим неможливо порівняти позамежне задоволення і блаженство, від чого завжди балдію, тащусь і кайфую. Подруга каже, це типу в тебе сказу матки, тобі завжди хочеться, але мені здається, вона просто заздрять, тому що жіночий оргазм для них поки поняття незбагненне і загадкове, все що вони розповідають, більше схоже на где то прочитане і переказати. Який дурень придумав ці моральні норми, до чого тоді пизда у жінки, а член у чоловіка? Щоб ними ссать? Не знаю як там щодо фізіології і моральності, але ебля це моя всепоглинаюча таємна пристрасть, мій дозволений тілесний наркотик і я думаю є все таки жінки, які зі мною погодяться. Солодкість еблі, як і мастурбація, це ж просто чудово, та й кайфово врешті-решт! Досліджувати і пестити своє дозрівають жіночі або скажімо дівоче тіло, я почала досить рано, років у 12, коли вперше раптом дізналася, навіщо нам потрібні чоловіки. Як говориться, тоді у мене не було ні сиськи, ні письки, але остання раптом, при випадкових ласках пальчиком у ванній, укупі з натиском води, вперше нагородила мене потрясным незрівнянним почуттям оргазму. А, ось воно .. Ну як встає член і що витворяють з ним пацани, я вперше побачила, підглядаючи за онанірующім на дачі братом. Щоправда спочатку це був суцільний прикол! Він крутився перед дзеркалом по всякому, випинав і розглядав свій пристойних розмірів хуй, потім з бешенним темпом його то расскачівал, то дрочив рукою, а в кінці скрикуючи спустив рідина з головки в кухоль. На мій превеликий жаль, до теперішнього часу я ще не зустріла справжнього самця, ебаря, який в повній мірі зміг принести мені це Блядский, але таке природне для нас задоволення. Перший раз мене оттрахал за повною програмою в 14 повних років, коли мої дитячі форми стали тільки заокруглюватимуть перетворюючись на щось жіноче і вабить, але крім спалаху болі в пізді я тоді ні чого не відчула і, правду кажучи, цей перший епізод в мою пам’ять толком не увійшов, тому що була п’яний як чіп. Швидше за все, мене спеціально напоїли до усрачкі, щоб потім використати. Пам’ятаю, що хлопцеві було років 20, може трохи більше і він просто нахабно згвалтував мене на вечірці, так би мовити позбавив законної невинності. Та й хрін з нею, було б про що шкодувати. Чесно кажучи, мені сподобалося і запам’яталося лише те, який у нього був потужний член, як він голосно стогнав і який при цьому був вираз його обличчя, коли він закінчував. Задоволення я тоді, природно, не відчула … Член я бачила тоді досить близько, ймовірно його хотіли сунути мені в рот, для минета, але ні фіга не вийшло. Це по видимому був той перший поштовх до мого дозрівання, тому що, після цього випадку, я стала активніше пестити свою обожненої кицьку, зазвичай роблячи це у ванній, щоб мої інтелігентні батьки не були шоковані, а я не була б захоплена зненацька. Умію тішити своє тіло, погладжувати сосочки грудей, прасувати стегна і попочку, переходячи потім до головного. Дуже люблю пестити свою вузеньку дівочу нераз’ебанную пізденку і тепер вмію це робити так, що зазвичай кінчаю по кілька разів, оргазм це бля класна штука дівчинки! Спочатку підступає перша хвиля дивовижного дивного блаженства, заповнює тебе, змушує відключитися від усього, потім підступає щось позамежне, ні з чим нахуй незрівнянне відчуття кайфу, що пливе по всьому організму, особливо що віддає в моїй пізді, що заповнює і переповнює кожну клітинку тіла і я, тащась від цього, буває кричу як ненормальна! Оргазм просто трясе і потрясає. У принципі еротичні стогони розпалює як дівчину, так і в повній мірі мужика, ніж я активно користуюся, але це так природно. Адже якщо дівчина не стогне при ебле — це просто гумова лялька для збору сперми! Я хочу це блаженство траханья завжди, воно відбилося незгладимо в моєму мозку і цей адреалін мені потрібен повсякденно. У мене там на інтимному місці така акуратненько чорненька смужка шовкових волосся у вигляді галочки, яку я регулярно і з любов’ю виголюють. Мрію зробити на пізді загадкову татушку, але руки все як то не доходять. Кажуть це так охуевающе діє на
мужиків і вони лижуть там з подвоєною енергією, при умінні довівши до повного екстазу дівчину. Уявіть — красивий хвилюючий животик, пупочек з пірсингом, а нижче плавні вигини молодого тіла провідні прямо до жаданої для багатьох ущелині ваблячою пізди. Я навчилася приймати безсоромно збудливі пози, по журналах і порнофільми брата, крутячись по всякому перед дзеркалом. У цьому я дуже приблизна учініца! Одного разу, на огляді в школі, молоденька медсестричка округлила свої очі при вигляді однієї апетитною картинки, яку я зобразила і не тільки оченята. Буквально ковтаючи слину, вона розпалившись, швидко закрила кабінет і стала жалібно канючити полизати там. А так як ми з нею знайомі, я дала, що мені жалко чтоли. Дівка то видна! Правда, було певне блаженство і кайф, особливо коли кінчиком бархатистого язичка вміло вилизував клітор проникаючи глибоко всередину пізди, але я то по життю на жаль не лесбіянка. Звичайно я хочу, щоб мене класно трахали, життя жінки в сексі коротка треба спробувати все, але бля нехай мене ебут мужики (самці)! Але вони пішли якісь, ну короче в кращому випадку можуть один раз і те, швидко кінчають, думаючи тільки про власну насолоду. Може частково в цьому винна я сама, яка доводить їх до цього своїми Блядский рухами тіла, коли зі смаком роздягаючись, дуже апетитно і звабливо кручусь перед їх шаленими від жадання очима, примушуючи наливатися силою їх члени. Це теж приносить мені задоволення і солодкий плотський свербіж. Ню, як кажуть прелюдія сексуальної гри. Звичайно трахнути очманілий від несподіваного щастя недоумка однокласника, це одне, але зрілий мужик інше … Між іншим я відмінниця, дівка з головою, сподіваюся отримати золоту медаль при випуску, в школі увазі себе досить приблизно ні хто ні про що не здогадується, але Пітер місто великий і є багато місць, де я можу дражнячи показатися у всій красі, не боячись бути упізнано. Я помітила, що в мої дівочі 16 років чоловіки різного віку жадібно пожирають мене очима, напевно роздягаючи та ебя мене в думках по всякому. А що вони ще можуть думати, коли м’ясоїдно дивляться на гарненьких дівчат? Особливої це стає очевидним, коли я одягаю коротку спідничку, чорні ажурні панчохи до вузеньких стринг (один раз для чистоти експерименту трусики взагалі не одягала, від однієї думки про це, я ледве не скінчила прямо на вулиці), йду по вулиці, сиджу на лавці або їду у громадському транспорті. Пізденку і тугу привабливу округлу дупу звичайно у відкриту не видно, але дещо що просвічує і розпалює явно, даючи простір уяві. Бюстгалтер я принципово не ношу, а нахуя питається, якщо сиски НЕ обвислі, як у більшості наших жінок. Гострі п’янкі вишневі сосочки моїх тугих Блядский грудей заклично задираючи стирчать крізь одяг, мріючи вирватися назовні. Якщо є, що показати, вважаю треба показувати і крапка. Звичайно кожному мужику хочеться займатися сексом з молодою, з вигляду зовсім лоліткой, а хули їм набридлі раз’ебание дружини. А мені, не шкода, нехай хоч у думці потискати і потрахаться малолітку! Та й не жалко зовсім, якщо хто з них у транспортній тисняві жарко притулитися до мене, непомітно щупая, уявляючи і розпалюючи свій дітородний орган. Дуже люблять деякі потертися членом в штанях, мабуть думають, що будь-яка дівчина оцінить їх дітородної велич. А от хуй вам, дрочити будинку. До речі, не люблю презервативи, це все одно, що вганяти в пизду латексний член з сексшоп, пробувала його, так терпимо, але кайф вже явно не той. Одного разу рано вранці я їхала у своїх справах і, сидячи на сидушка вагона метро, помітила, як сидить навпроти прощавай хлопчина крадькома кидає погляд на мої незрівнянні ніжки і при цьому його очі жадібно роздирають мене, обмацують спідницю і груди. Прекрасний екземпляр стандартного розпалює себе юного онанист. Не довго думаючи, я спочатку злегка розсунула та зрушила ніжки, майнув жаданим містечком, а потім неквапливо закинула ногу на ногу, так, що йому стало видно моя доглянута охуітельная попка і частина пізденку. Мої очі були напівзаплющені і я робила вигляд, що подремиваю. Хлопець звичайно Усьок це і став вже нахабно вирячитися в мої принади голодним нишпорячи поглядом. Ух, буквально відчула, як щось чіпає мою плоть. Я продовжувала робити легкі еротичні руху, продовжуючи свій сміливий експеримент, так як помітила, як він сіпнувся правою рукою у напрямку до члена, але вчасно відсмикнув її. У вагоні було мало народу і ніщо вже не заважало молодій людині бачити те, що він хотів і напевно мріяв наживо побачити. У домашніх умовах, від побаченого, він давно б корчився перед дзеркалом, дрочи і випинаючи хуй, наярівая його по повній програмі. Спробую його завести, подумала я і розсунула дівочі ніжні ніжки ширше, трохи сповзла і зручно відкинулася задираючи спідницю. Вузька смужка ефемерними чорних трусиків легенько відсунулася, виділяючи чудовий горбок округлостей вабливих темнуватих статевих губок і білі округлості ніг, ефектно відтіняють чорними в сіточку Блядский колготками. Напевно і у пенсіонера встав би член, що говорити про молодого здоровому онанист. Побачивши це хлопчина здорово збудився і завівся, це було видно по активно випирає горбку його джинсів, який він марно намагався приховати. Раптово я відчула потужну хвилю потрясно оргазму від того, що відбувалося на моїх очах. Хлопець сіпнувся кілька разів тазом, тяжко видихнув і я зрозуміла, що він просто напросто не втримався і кінчив без втручання рук, лише від побаченого! Ух, бачили б ви його, скільки було емоцій написано на інтелігентну личку — і бурхливий кайф і жаль і сором. Він вискочив на наступній зупинці червоний, як рак з виступаючими плямами на бугром причинному місці! Видать давно не онанировать і потужно обкончался пташеня. Та, мабуть класна я блядь, раз можу так розпалити! Гаразд, спробую девчонки розповісти, як я одного разу знахабнівши і відкинувши принципи, займатися сексом з трьома старшокласниками у школі, довівши їх до нестями і отримавши охуітельно добру порцію жіночого Блядский кайфу. Про те, що ці молоді ебарі хочуть мене поиметь я дізналася через кращу подругу і через неї ж призначила зустріч у класній кімнаті. Подруга трахкали з одним з них і сказала, що його член досить великого розміру і орудує той їм класно. Спілкуючись той повідав, що хлопці давно мріють трахнути скромниці відмінницю, але не знають як до неї дістатися, обіцяючи не тепан про це. Подруга в душі сміючись обіцяла по можливості навести мости. Вона як то потрахаємся з трьома чоловіками і їй це охуіевающе сподобалося, про що вона мені барвисто повідала. Моя пізденку так давненько не насаджувалася на тугий член, до того ж у потрійному варіанті, що я відчула Блядский розпалювали вогонь бажання внизу живота. Солодке передчуття можливого незвичайного траханья змусило мене прийняти потрібне рішення. Гаразд, доставлю собі і пізді задоволення, подивимося, що таке ебля в кубі. Хлопці буквально примчали точно в призначений час, але по їхніх обличчях було видно, що вони не зовсім вірять у виконання своїх заповітних бажань. А трахатись вони хотіли, це точно. У нашій школі багато Ебут, це не секрет і навіть є ряд оттраханих молодих і не дуже учілок, хоча школа і для багатих, з англійським ухилом. Вчителі чоловічої статі теж потрахівают учениць, але більш розвинений гомосексуалізм і я з подругою одного разу бачила, як вони трахаю один одного. Жалюгідне видовище по правді кажучи, че їм баб не вистачає? Коротше, я змусила сісти за парти Серьогу, Колю та Андрія — так звали цих молоді малознайомі мені екземпляри піздострадальцев, попросив, щоб вони спочатку роздяглися. Умова їм було таке — вони не підходять до мене, поки я їх не покличу, інакше на цьому все! Поки вони трохи соромлячись (все таки інтелігенти) і боячись підступу роздягалися, встигла відзначити для себе, що подруга майже не спіздела. У них були відмінні спортивного типу тіла, пружно випирають члени і великі яйця, а один примірник просто видатний — з великої залупленной червоною головкою і потужним довгим стовбуром. Хлопці приблизно розсілися по парт, під якими чітко було видно нижня частина їхніх тіл. Я взяла стілець, постала перед ними і, спостерігаючи, почала повільно згинаючись і звабливо посміхаючись роздягатися так, як вмію напевно тільки я … До їх приходу звичайно ж зняла з себе трусики! Манірно виставивши гладеньку ніжку на стілець, задрала і без того коротку спідничку та неквапливими рухами знімала панчохи, скочуючись їх вниз, трохи показуючи бажану для них пізденку і крутячи округлої попкою. При цьому я кидала на них пристрасні погляди, намагаючись нікого не образити, показуючи руху рожевого язичка, тому що начебто б пестила член і туманила свій погляд. Вигини мого тіла були граціозні, не дарма ж я займалася художньою гімнастикою. Мені є що показати і є на що подивитися. Ви б бачили їхні невідривно
пожирають мене очі і швидко набирають розміри члени! Потрясно дівки видовище, три встають одночасно хуя. Я ялозити пальчиком по клітора, обсмоктувала пальчик, закочуючи очки і злегка постогнуючи при цьому, заклично задирала попку, повільно знімаючи спідницю і крутячись по різному. Потім легко звільнила від одягу свої тугі дівочі груди з гострими сосками, повернулась до хлопчиків і дуже пристрасно зігнулася, так, що пелюстки статевих губ прочинилися. Я застосувала всі свої улюблені витончені пози, які часто тренувала перед дзеркалом, крутячись по різному, показуючи абсолютно все, на хуй відкинувши помилковий сором. Нехай бля наживо побачать, про що мріють бачити, щодня дрочити на свої чоловічі глянцеві журнали. Зігнувшись, показала улюблену позу, розвернувшись гладенький задом, а він у мене вражає, так, щоб було видно маленькі заклично манливі отвори і соски грудей. Члени старшокласників стояли колом і я бачила, як вони не втримавшись стали їх злегка погладжувати. Блядь, бачили б ви це картину, ці очі і їх тремтячі від збудження руху! Взагалі мужики в цей час, ну коли вони порушили, рівно звірі, їм все одно кого і як, аби от’ебать. Я не стала їх мучити (ще закінчать раніше часу) і пальчиком поманила до себе Андрія, чий хуй мені і здався зовсім не поганим екземпляром. Він швидко пішов до мене, голівка його потужного члена задралася прагнучи до пупка і злегка розгойдувалася при ходьбі. Хлопець був атлетично складний і цілком годився для еблі. Я сіла задом на стіл, заклично розсунула налиті ноги і, злегка піддавшись вперед таємним місцем, жадала його дій. Андрій, жадібно жер очима мої дівочі принади, подрагівая від жадання, одночасно квапливо намагаючись всунути багряний хуй в мою вузеньку що кличе мокру печерку. Я не стала викликати його пестити язичком пізденку, ласкаво перехопила твердий багряний член, кілька разів потерла його про клітор, застогнавши від жадання, послюнявіла і заправила його в гарячу вологу нутро. Хуй туго увійшов в пизду, ми одночасно видихнувши застогнали від передчуття кайфу. Андрюша нетерпляче обсмоктували мої груди, губками хапаючи що стирчать соски пестячи язичком, жадібними тремтячими руками гладив мене всю, охопив зад і стегна і поспішаючи потужними поштовхами свого поршня зі смаком ебал мене, звуки були ще ті! Цей охуітельний хвилюючий момент злягання завів мене не на жарт, стогін і кінчаючи затряслася від підкотив оргазму. Я вмію охопити член там всередині, стискаючи пестити його й ефектно підмахувати, доводячи до нестями. Все це вміння випробував Андрій. Мені було вже все одно, хотілося ще і ще відчувати нескінченний кайф траханья і член в себе. Сергій і Коля вже стояли поруч і, трохи подрачівая свої тугі поршні, пристроювалися на вільні для еблі місця. Я охопила губками гарячий твердий і водночас такий оксамитовий хуй Сергія, попередньо полоскав його язичком, застосувавши все своє вміння і злизав велику, яка виступила пряну краплю. Він, закотивши очі застогнав від задоволення, а потім став люто трахати мене в рот, бурчачи від хтивості, намагаючись засунути член по самі яйця. Андрій, відчувши ситуацію, швидко заскочив на стіл, розвів ширше свої ноги і потужно продовжував трахати мене в пизду своїм чудовим знаряддям, а до попочку примостився Коля, загнав вологий від бажання хуй в дірочку похапцем, але не без уміння. Бля, ось це і є неземне задоволення і блаженство, хлопці стогнали і розпалювали все більше, потужними поштовхами доставляючи мені і собі задоволення, я теж тремтіла і хрипіла від хвиль оргазму! А звуки, ця мелодія траха молодих тіл, стогін! Першим не второпав скінчив Сергію, що послав потужну тягучу пряно солонувату струмінь сперми в мій рот, стогнав при цьому, як ненормальний.

сексуальні попки

Підлітки: Молодий коханець
Випадок, про який я хочу розповісти, стався зі мною тоді, коли в нашій країні був дефіцит усього, і дістати щось можна було хіба тільки по знайомству. Моя хороша подруга, з якою ми дружили багато років сім’ями, подзвонила і терміново зажадала мого приїзду до себе для примірки нового шмаття. Французьке нижні білизна попало до неї випадково і потрібно було терміново визначатися беремо його чи ні. Розмір її сильно відрізнявся від мого у більшу сторону і в цьому ми були не конкурентки. У ті далекі часи прийняття рішень з таких питань було швидким і безапеляційним. Тому через годину, я була в моєї подруги Тетяни. Звичайна квартира, звичайна родина, чоловік, син, кішка, але якось так виходило, що Тетяна могла дістати в цьому житті хоч чорта.
Те, що я приміряла, було просто диво. Комплект блакитного білизни, тоді це називалося гарнітур, був просто створений для мене. Бюстгальтер, трусики і комбінація, щільно облягали моє тіло і викликали заздрісні погляди Тетяни. Це було моє. Але:
Я уявляла, скільки це може коштувати, і сильно сумнівалася, що це буде мені по кишені. І, на жаль, це мені довелося сказати Тетяні.
— «120 р. для мене дорого сама розумієш», — крутячи в руках пакет з ганчірками я вимовила з жалем у голосі.
— «Не дешево, але сама посуди речі класні, був би розмір побільше я б без розмов …», — Тетяна погладила рукою нейлон.
— «Коли б ти мені дала в борг, то через місяць буде квартальна премія», — я з надією глянула на подругу.
— «Добре, подивимося», — якось байдуже погодилася Таня.
Что-то в її голосі мене насторожило, і я подивилася на неї.
— «Щось сталося?», Я продовжувала дивитися на подругу.
— «Та ні, все добре»
За тону і увазі це було неправда.
— «Тетян, що трапилося-то?»
— «Та не турбуйся все нормально, всі живі і здорові».
— «Кинь, розкажи, може, чим можу допомогти?», Не відставала я.
— «Та що тут розповідати, син виріс, і з’явилися проблеми», Таня стомлено відкинулася на спинку дивана.
— «Закохався чи що?», Її син був підлітком, якого не можна було назвати привабливим. Прищувате обличчя, похмурий погляд спідлоба, але досить міцної статури, з сильними і красивими руками.
— «Ні, не закохався, просто став дорослим», Тетяна так і сиділа з втомленим виглядом.
— Я не розуміла … «Так це ж добре, помічник виріс, ти чого переживаєш?»
— «В двох словах не поясниш, та й не говорять про це».
— «Тетян, ми ж з тобою сто років дружимо, може я зможу допомогти, що ти боїшся?», Мені дійсно хотілося допомогти, але що сталося, я не розуміла.
— «Тоді, Люд, допоможи, якщо зможеш, і не смійся, і все що я тобі розповім суворо між нами, згодна?», Тетяна глянула на мене допитливо.
— «Звичайно», я з легкістю погодилася.
— «Мій Колька дійсно виріс. Тут недавно прийшла з роботи, Сашко спав, чую в Колькіной кімнаті звуки якісь, ти не повіриш, тихенько заглядаю в його кімнату, а він член дрочит», Тетяна зробила паузу.
— «Подумаєш трагедія, хлопчаки все дрочат», я відразу заспокоїлася, тому, що це точно не проблема.
— «Та знаю я, тільки тут інше. Я як побачила його під час цього заняття, як і ти вирішила, нічого страшного, хотіла піди, і тут на його обличчя глянула й ахнула. Червоний як рак, натуженний, очі на викотив жах. Член такий здоровий, і такий напружений, що здається, вінки зараз лопнуть. Весь спітнілий, як після лазні. Я почекала небагато, ще трохи. Хвилин 30 стояла, дивилася, коли він закінчить, але він так і не зміг. Припинив дрочити, заплакав , повернувся до стінки і довго ще я чула його схлипування «.
— «На наступний день», продовжувала Тетяна … «Я з ним обережно поговорила, а він знову в плач, і мовчить, насупився. Де-не-як з’ясувала, що він не може кінчити. Багато разів пробував і ніяк. Мошонка болить, старається, хоче, але виплеснути не може. Потім були у лікаря. Сказав жінка допоможе. Люд, соромно сказати, хотіла сама дати, як хлопця шкода, але боюся, відносини наші зовсім зіпсуються. Та й як, я ж мати? Ось така історія подруга »
Так, ситуація. Я ніколи про таке не чула, і розповідь Тетяни мене серйозно спантеличив.
— Але розповідь ще не закінчився … «Я йому повію знайшла, вже домовилася, а він соромиться і ні в яку, не знаю що робити. Умом рушить,
у мужиків таке буває «, продовжувала нещасна мати.» Що скажеш Люда? »
Що я могла сказати?
— «Можна, звичайно зі знайомих знайти кого-небудь, але це знову може зірватися», невпевнено запропонувала я.
— «З знайомих, ти от моя подруга, допоможи, сама зголосилася», Тетяна впритул подивилася на мене.
У мене перехопило подих, так як вона сміє, і взагалі … Але якщо серйозно, будь-яка мати для сина готова зробити будь-що особливо якщо це пов’язано і його здоров’ям.
— «Ні, Таня, я не можу. Я не уявляю, як це може бути», звичайно, незручно перед подругою, але не давати ж її Кольку, справді.
— «Люд, якщо чесно, я дуже розраховувала на тебе. Колька тебе добре знає. Ти душевна. І якщо по правді, все це розповісти я нікому не зможу. Що хочеш проси, але допоможи. Жодна душа не дізнається», Тетяна розплакалася .
Мені було її дуже шкода, але в ліжко з її сином …
— «Ось ти Люда просила у борг грошей, то який борг, я тобі сама повинна буду, тільки допоможи», Тетяну дістало по справжньому.
— «Тань, та як же це може статися? Мені зайти до нього в кімнату і сказати давай Коля трахкатися?», Я дійсно не уявляла, як це може початися, що буде далі уявляла, але як почати?
— «Люда, мила моя, я все устрою, якщо ти мені готова допомогти»
Я промовчала, нехай вирішує сама. По-перше, дуже хотілося за безкоштовно отримати новий комплект білизни. По друге, було по-справжньому шкода подругу.
— «Людочка», Тетяна мене зрозуміла … «одень нову білизну ще раз, приміряй. А я попрошу Колю побачити і оцінити»
Оцінювач сопливий подумала я, але для себе вирішила у всьому допомагати Тетяні.
— «Піду-но я в душ, якщо ти не проти», сказала я у бік Тетяни, ховаючи очі.
— «Звичайно, звичайно дорога», очі подруги світилися радістю і якщо в мене і були сумніви, то тепер вони зникли. Змінювати чоловікові мені доводилося не раз, а цей випадок був не просто зрадою. Я вирішила допомогти моїй кращій подрузі, для її сімейного щастя. Навіть шляхетно якось виходило.
Через кілька хвилин я вийшла з душу в новому білизну. Важкий осад від оповідання пройшов. Мені було навіть якось завзято від ситуації, що склалася.
У кімнаті мене з доброзичливою усмішкою чекала Таня.
— «Яка ти гарна і жіночна», вона дійсно милувалася мною.
— «Так я приведу Колю? Століття не забуду», не к селу не до міста, скоромовкою сказала вона.
Замість відповіді я сіла на диван і розгорнула журнал.
За хвилину до кімнати увійшла Тетяна, а за нею, весь червоний і натужний увійшов її сину. Дійсно він не був схожий на молодого коханця, гульвісу. Швидше за закомплексований підліток з купою проблем. Але робити було нічого. Допомагати так допомагати.
Тетяна підбадьорливо дивилася на мене.
— «Привіт Коля», я подивилася на нього ласкаво … «Потрібен твій кваліфіковану пораду як чоловіки». Тетяна підбадьорливо кивала головою.
— «Вирішила купити нову білизну, а чоловічого ради немає. Як тобі, подобатися?», Я встала навпроти нього і наскільки, раз повернулася навколо себе.
Підліток проковтнув слину і у всі очі втупився на мене.
Приспустивши бретельки комбінації, і відкривши бюстгальтер, я підхопила двома руками свої груди і стиснула їх.
— «Як ти думаєш, не малий?»
Колька щось промимрив.
— «Та й трусики надто в обтяжку», я підняла сукню і показала ноги до пояса.
— «Тобі не подобатися? Що ж мабуть ти прав не варто брати».
— Він знову проковтнув слину і ледь чутно пробурмотів … «Дуже подобатися тітка Люда»
Початок був покладений.
— «Правда, подобатися? Матеріал дійсно такий ніжний і мережива такі чудові. Хочеш помацати?», Я ближче підійшла до нього.
Не даючи думати дуже довго, я взяла його за руку і провела за своїм стегна, підняла руку з талії до грудей і поклала зверху. Його дихання припинилося зовсім.
Був момент, коли я подумала, що він зараз втече. Але Тетяна стояла за його спиною і гладила по голові, що, мабуть, додало сили.
— «Піду я в магазин, ви мене почекаєте? А поки обговоріть всі ці питання», Тетяна підморгнула мені і випарувалася.
Однією без підтримки стало страшнувато. Звичайно, я не боялася 14 річного підлітка, хоча і великого по зросту, я боялася, що мені робити, якщо він злякається і втече.
Я сіла на диван, попередньо залишивши місце.
— «Коля, йди до мене», я подивилася йому в очі … «Не бійся, мені хочеться з тобою посидіти поряд», я поплескала долонею поруч із собою.
Як телиць, з опущеною головою він сів поряд.
— «Тобі дійсно подобатися моє білизна», почала я розмову.
— «Дуже», коротко і ясно, немає так справа не піде.
— «Коль, а чим подобатися, розкажи мені, я ще якось не впевнена»
— «Ну … колір такий … і взагалі …», з під брів на мене дивилися зацікавлені очі.
— «А чи не замало це мені», я не відставала
— «Дуже добре, мені дуже подобається»
— «А ось тут, мені здається груди трохи випирає, сам Потрогай»
Мені знову довелося взяти його за руку і покласти долоню на груди.
— «Не мало?», Я продовжувала тримати його руку.
— «О-ч-е-н-ь …»
— «А ось тут?»
Продовжуючи утримувати його руку, я почала повільно гладити себе. Спершу я змусила взяти груди цілком і трохи стиснула. Потім ми разом стали рухатися спочатку вниз до ніг після назад до грудей. Тривало це довго. Я не квапила підлітка, а йому наші спільні зусилля доставляли явне задоволення. Він навіть наважився кілька раз подивитися мені в очі, якими я намагалася його підбадьорити.
— «Миколка», я почала говорити приглушено від діафрагми … «А хочеш порівняти, що приємніше на дотик, може моя шкіра тобі більше сподобатися?»
Знову рука в руку ми рушили під комбінацію. Повільно по нозі, вище вище на живіт. Пора хлопчикові діяти самостійно. Я крадькома прибрала свою руку.
Його рухи були невміло і не наполегливі, але вони були, і мені це подобалося. Він гладив мій живіт, і рука виразно виповнювався під нейлоном.
І раптом я відчула, що між моїх ніг стало намокає, а в глибині тіла прокинулося бажання. Я захотіла сексу. Вся процедура з спокушання затягнулася, і я ввійшла в роль.
Перший раз я глянула на хлопця з позиції задоволення вже моїх бажань. Хлопець як хлопець. Здоровий, кремезний, обличчя не дуже приваблива, але зате горить бажанням. І раптом мій погляд перемістився на те місце його штанів, де видно був член. Він був. Штани відстовбурчувалися так, що мені не вистачило фантазії представити його розмір. Моє жіночу цікавість і бажання розгоралося все сильніше.
— «Миколка, а можна я теж поглажу тебе, мені дуже хочеться доторкнутися до твого міцного тіла, ти ж знаєш, що у мене немає сина, а погладити хочеться. Якщо ти проти, то я не буду», ці слова я говорила йому на вухо ледь чутно.
Тепер уже він сам, трохи освоївшись і не кажучи не слова, узяв мою руку і поклав на свої груди.
Повільно, що б не порушити наш контакт я припала до нього всім тілом і розстібаючи гудзики на сорочці, торкнулася грудей. Мої гладять руху спершу обережні стали посилюватися і переміщатися до пояса штанів. Микола як загіпнотизований повторював рух моїх рук своїми руками на моєму тілі. Погладжуючи один одного, ми перемістилися ближче до лобка, і нахапали якогось сантиметра, щоб перейди межу. Цю самою грань я перейшла першим. Моя рука, ненароком торкнулася через брюки його напруженого члена, і опеньків повернулася на живіт. Наступний захід, і відразу ще одна, але тепер вже його головка завмирає в моїй руці і я стискаю член.
Коля важко дихає з майже закритими очима. Його рухи руки, немає вже рук, так як другою рукою він міцно притискає мене, стають наполегливіше і агресивніше. Він вже не гладить мої груди, а стискає їх, і живіт горить вогнем від дотиків.
Не знімаючи руки з члена, я за голову змушую його уткнутися носом у мої сиски. Рот відкрився і я відчула мокрий язик і губи на своїй шкірі.
Сміливіше хлопчик, я знову допомагаю йому і вже пристрасна рука в моїх трусах, ще трохи і я змушую свого партнера по неволі доторкнутися до моїх мокрих губ. Поступово я починаю втрачати контроль над собою. Між ногами мокро і горить, губи набубнявіли, і відчуття таке, що ще трохи, і я закінчу просто так. Ось я починаю відчувати його палець обережно шевелящійся між моїх губ і не витримую, довільно наїжджай всім піхвою на палець. Ні друже, спробу вийняти палець я покінчити відразу. І тоді, він вставляє туди ж другий палець на всю глибину. Від несподіванки я скрикує і кінчаю, сильно стискаючи пальці своїми стегнами. Оргазм розтікається по тілу і на секунду я вимикати перекинувшись на спинку дивана.
— «Любий мій, іди швидше до мене», я сама привітність.
— «Миколка, можна я теж тебе буду пестити, як мені подобатися?», Моя рука вже розстебнула його пояс і ширіньку.
— «Тьотя Люда, а вам, правда, добре зі мною?», Перший раз хлопець сказав осмислене пропозицію.
— «Дорогий мій, дуже, я зараз скінчила, ти відчув? І збираюся ще закінчити, але тільки
за умови, що ти дозволиш робити мені що я хочу «, я обережно пробиралася в його труси.
Хлопчик щільно притулився до мене і ніяково починає цілувати. Що ж цьому навчитися недовго і ось уже моя мова стосується його губ.
— «Сміливіше дорогою, роби зі мною, що хочеться, я твоя», нарешті-то я взяла його член в руку. Є приказка … «В чужих руках хуй товщі», це не правда. Той що в моїх руках був товщі всіх. Гарячий як піч, товстий і довгий він тремтів в моїх руках як переляканий горобець великих розмірів. Мокра головка тикав у долоню і липли до шкіри. Нехай буде, що буде, але я хочу його поцілувати. Так само обережно, як я робила все в цей день, стала нахилятися до його живота. І ось … це просто диво, твір мистецтв, якщо називати речі своїми іменами, то саме цей член можна було назвати хуем. Кожна жилка пульсує і здригається, глянцева і волога головка вивернулася зі шкірки і дивиться на мене одним оком, клацаючи, шкіра навколо головки зібралася в товсті складки. Все напружене так, що готовий лопнути.
Я не дуже люблю мінет, але в цьому випадку стриматися не можу. Намагаючись не торкатися зубами гладкою і ніжної шкіри, я беру його член глибоко в рот, в горло. Коля скрикує від несподіванки, але мені до цього немає ніякого діла. Я жінка і я хочу.
Член заповнює весь простір, він вдаряється в небо, входить в горло і мене трохи нудить. Взяв хлопчика за сідниці я з силою відправляю член собі всередину. Ніколи не думала, що трахатися в горло мені сподобатися. Здається, я стогнала або мукала, але це не запам’яталося, відклалося те, що для мене абсолютно несподівано, Коля схопив мене за голову, всадив свій член повністю, так що я вперлася носом в його живіт і почав буквально вивергати солонувату рідина мені прямо в шлунок. Струмінь балу така сильна, що я відразу відчула гаряче печіння в животі. Не знаю скільки я звільнялась, але майже захлинувшись, вся в спермі, з повним ротом я знеможено відкинулася на спинку.
Господи, хіба таке буває. Така струмінь тільки у водопровідному крані і то вранці. Я майже не помічала, як мій молодий коханець цілував моє тіло, поступово знімаючи з мене білизна, я майже не відчувала як його пальці знову проникають в мою піхву, я

 

фото голих Попок

Світланка
Універ, звичайний курс, в принципі група нормальна. Але є в цій групі така дівчинка — Світу. Світланка відрізнялася вкрай огидним характером і примхливістю. Тим, що її терпіли вона була зобов’язана своїй зовнішності — невисока мініатюрна Блондиночка, з дуже миленьким личком ангелика, яка мала хоч і не дуже великий, але гарними грудьми і апетитною попкою. Світланка дуже часто сварилася і влаштовувала істерики. І ось, один раз вона нарвалася на тих, на кого не варто було. Але Светочка цього не знала. Вона подумала, що ця трійця їй усе пробачила. Тим більше, що вчора до неї підійшов Костя, один з них, високий гарний хлопець, якого називали Котом не безпідставно — через його пластики і граціозності, і запропонував разом з Вікою і Лехой змотатися до нього на дачу, при цьому цікаво посміхаючись. Так як Светочка вважала себе красунею, вона прийняла цю посмішку за натяк, тим більше що Костя сказав:
— Познайомимося ближче.
Світланка, природно, погодилася.
Після останньої пари всі четверо поїхали в напрямку дачі. Не витримавши двогодинного переїзду на електричці, Світланка, зморщивши носик, запитала:
— Ну ти й у глушину заліз! Така діра! Тут взагалі люди живуть?!
— Ну, Світло, в цьому і є вся принадність цієї дачі — тихо, спокійно, народу майже немає, ніхто не підходить і не питає: «Що за крик? Що за стогони? »- Відповів Костя, хитро дивлячись на неї.
Світланка знову побачила в цьому дуже вульгарний натяк. «Ха, вже, вважай, мій. А ця потвора Вікуся ще й посміхається! Вчися, дура ».
Віка, висока білява дівчина з дуже пишним бюстом й не менш пишний попкою і Лешка, хлопець з довгими до плечей, чорними хвилястим волоссям, чимось невловимо схожий на Кота, йшли мовчки. Вони взагалі мало розмовляли. Світланка вирішила, що вони так ревнують Костю.
Будиночок здавався незвичайним — великий, цегляний, але низький — лише один поверх.
— Мені вистачає. А якщо гості, то підвал дуже упорядкована — я його навіть більше люблю … — Пояснив господар. — Я обов’язково покажу його тобі, звичайно, коли ми будемо до цього готові, так, лапуля? — І поклав руку на її прекрасний зад, погладивши ягодічкі через тонку тканину спіднички.
Світланка не стала прибирати його руку, а лише більш виразно стала качати стегнами. Коли вони зайшли в будинок, то вона влаштувалася відразу у великій кімнаті з каміном. Решта пішли на кухню, Кот незабаром повернувся з келихами і вином, а ці двоє залишилися там.
— Вони хлопці хороші, ти ще встигнеш з ними познайомиться, — запевнив він крихітку у відповідь на здивовані погляд.
«Ну й добре. Бачити її морду не дуже-то й хотілося … »
Костя завів розмову на якусь пішло-романтичну тему, Світланка повелася. Під час балаканини її ноги перекочували в його руки, які їх уважним чином вивчали. Світланка була зовсім не проти, Костя тим більше. І от, під час захопленого серіалу його про те, як частіше всього займаються сексом в Африці, з кухні стали доноситься звуки, цілком придатні для наочності розповіді. Коротше кажучи, там захоплено, по-африканськи, займалися сексом.
— Ну ось, зовсім знахабніли, — пропищала Світланка, — ще б тут почали займатися сексом.
— Ну, навіщо тут, — Костя встав з дивана і зайшов за Светочкіну спину, — тут же ми, — він перехилився через спинку дивана і розстебнув гудзик на її кофтині, — тут же ми …. — Руки сковзнули вниз під кофту, торкнулися грудей, не обмеженої бюстгальтером, пальці приголубили сосочок, який тут же став твердим. Світланка зітхнула і закотила очі, — можемо цим зайнятися … — Сказав Костя і перетиснув їй сонну артерію …
Світланка прокинулася від того, що у неї затекли руки. Було холодно, і вона вся вкрилася гусячої шкірою. Її руки в сталевих наручниках на ланцюгах, прикріплених до стелі, ноги не дістають до підлоги, але теж в кайданах, вмонтованих в кам’яну підлогу на відстані метра один від одного. На загальному темному тлі підвалу вона виглядала як біленька зірочка, на яку, сидячи у зручному кріслі, милувався Костя.
— Ну от, це мій підвал. Сам намагався, обробляли його під XII століття. Хоча, ти, мабуть, моїх старань не оціниш … або я помиляюся? — Він підійшов до Світланка і провів пальцем по її особі.
Вона не огризнулася, не закричала. Навпаки, вона була заінтригована. Дівчинка вважала, що це просто гра … І що вона, звичайно ж, отримає задоволення, після чого її відпустять, і вона буде про це розповідати подружкам. Адже не можуть її вбити її
одногрупники?! Тим більше, що Костя — він же такий кльовий! Так, у нього в ногах валялася велика половина дівчаток курсу, але він гидливо через них переступав. Красунчик, красуня та сексуальний. Що ще треба? Ось і зараз він придумав цю гру — це цікаво, дивно, незвично і тому дико збуджує її, Світланка.
Вона обхопила губками палець, що вивчає їх і облизав його. Кот посміхнувся і повів пальцем нижче, торкнувся соска, після чого Світланка в черговий раз завздихала і закрила очі. Рука ще довго обстежила її тіло, зупиняючись на самих привабливих місцях. Її початку пробивати тремтіння — вона хотіла сексу зараз і швидко.
— Я хочу тебе! Зараз! — Сказала вона вимогливо і капризно.
— Ну-ну, дитинко, не треба слів. Хочеш відчуттів погостріше? Я не проти, — і в його руках блиснуло лезо бритви. — Це дуже сильні відчуття, повір мені! — І він, злегка торкаючись шкіри, не роблячи надрізів, провів лезом по її грудей.
Звичайно, їй стало страшно. Звичайно, вона була проти такого, але … Костя доторкнувся губами до великого рожевого соску, а вільна рука заскользіла вниз, знайшовши собі там заняття між розставлених ніжок. Його довгі пальці погладжували нижні губки, поки ті не відкрилися самі і не дозволили йому пестити клітор, що твердне від кожного дотику, залишивши бутончік, пальці переключилися на вхід в кісочку, вони погладжували її, проникали всередину … Лезі линула по сосок, руках, животі, стегнах та сідницях … Одержима сексом наплювала на небезпеку, і в черговий раз вирішила, що це гра. Це і справді була гра … трьох кішок з одного мишкою … вона зрозуміла це, коли шкіра на животі стала тепліше. Світланка відкрила очі подивилася на себе — з неглибокої ранкою під правою груддю сочилася кров … Костя стояв за два кроки від неї і насолоджувався цим видовищем, тепер лезо було в його сліпучо-білих зубах, він грав їм, як цукерочкою — повертав і облизував мовою. І тут Светочка закричала на одній високій ноті. Раптом вереск несподівано обірвався — Віка стояла за її спиною, м’ясоїдно посміхаючись, і смикнула її за волосся. Це й було причиною несподіваного мовчання. Весь цей час Віка сиділа в кутку, який Светочка бачити не могла.
— Ну що, дівчинко, почнемо грати по-дорослому? — І гострий скальпель уткнувся їй у пухку щічку. — Наскільки я знаю, ти в нас ще зовсім маленька, так? — Віка поцілувала її в губи. — Екстерном у школі та інститут … я права? — Прошепотіла вона.
Світланка дивилася на неї з неприхованим жахом.
— Відповідай, коли тебе запитують, розумниця! — Оголена бестія вщипнула її за попку.
— Так, — несміливо сказала дівчинка.
У нагороду за слово Віка притулилася до неї всім тілом, її світло-коричневі соски доторкнулися до Светочкіним рожевим. Где-то солодко простогнав Кот …
— Скільки тобі років, мале?
П’ятнадцять? — Вона поцілувала її в шию і пробігла пальчиками по вузькій доріжці волосків, як стежка, що веде до клітора.
— Чотирнадцять …, — Світланка не змогла подолати свого бажання, і сама поцілувала Віку …
І отримала відчутну ляпас у відповідь. Бестия обійшла свою жертву навколо, насолоджуючись Светочкіним страхом. Тепер вона боялася всіх і все, але особливо — довгий тонкий прут в руках Віки.
— Страшно? Не бійся, це не налаштована голка інквізиції …, — невідомий прутик торкнувся ноги Світланка, — це всього лише гітарна струна …
Біль пропалила спину … ще раз і ще … Від кожного удару струною шкіра лопалася …
— Ти, зайка, дарма боїшся … Шрамів не залишиться. Правда. — Віка злизала кров з її спини … повільно вона збирала все що виступили крапельки.
Коли закінчила зі спиною, присіла навпочіпки і почала цілувати сідниці … Кот стояв осторонь і спостерігав як вона розсовує її попку, язичком проходиться по улоговинці, треться щічкою, і проникає язичком в дірочку … Вдосталь Натішившись чудовою попкою, Віка встала і зняла зі стіни батіг, намотала її на руку.
— Кіт, я вас залишаю — скоро Льон прокинеться.
— Що у вас на цей раз? — Пошепки запитав він, підходячи до «зірочці», раніше однотонної, а тепер з гарним червоним малюнком.
— Творчий суперечка … На тему іспанського стільця. Переваги і недоліки …, — Віка повісила батіг на плече. Підійшла ззаду до Коту, обняла його за талію, — закінчиш з нею — приходь, допоможеш розсудити, — її руки сковзнули вниз, до блискавки і почали погладжувати його там, — ти ж у нас фахівець за екзотикою … — І, вдаривши його по попі, пішла вгору.
Костя пригадав нещодавно зроблений ними іспанська стілець — спадщина інквізиції, що представляє собою металевий каркас, що нагадує власне стілець без дерев’яних перекриттів і з кріпленнями для рук, ніг, шиї і пояси, облизався, представивши викину попку, що звисає з сидіння, її розкрити кицьку … обов’язково прийде …
— Ну, тепер, моя маленька, ми і познайомимося ближче. Тільки в мене для тебе сюрприз.
Кот зав’язав светочка очі і почав покривати її тіло поцілунками. Біль поступово проходила, губи і руки пантери в обличчі чоловіка з приводу наростання жадібністю блукали по її тілу, торкаючись грудей, чудових великих сосочків, вз’ерошівая доріжку волосків на її пісечку, ну і звичайно ж пестячи її попку. Інакше б Кот втратив сенс життя, втративши можливість чіпати і споглядати цю частину дівочого тіла, і зовсім не важливо кому вона належить … Раптом він відходить на кілька секунд, чути легкий щиглик та Світланка плавно опускається на холодну кам’яну підлогу. Руки й ноги як і раніше сковані.
— А ось і я. Скучила? — Так само пошепки спитав Кот.
Світланка тепер відчула не тільки його руки, а й твердий член, що упирається в її животик. Кіт ліг на неї, торкаючись всім тілом. Гаряча шкіра Кістки створювала приголомшливий контраст із крижаним підлогою, Світланка почала постановити і важко дихати … Головка члена вперлася в її пісечку, але Кіт не поспішав і цілував її груди, обсмоктуючи і покусуючи сосочки, перебираючи їх пальцями, він гладив її попку, стегна. Він відчував, як його член поступово покривається соком її кісонькі. Кот мучив її так, бо Светочка нетерпляче совався під ним, поскулівала, відкривають свій рожевий ротик, намагалася щось сказати, але не могла зв’язати ні слова … Костя різко увійшов до неї і відразу її тіло стрясає в оргазм … Він продовжував свої дії, то повільно, входячи неглибоко, то різкими поштовхами … Він виявився чудовим коханцем. Поступово, коли Світланка готова була віддати життя і душу за ще час знаходження поруч з ним, з неї були зняті кайдани і вона брала активну участь у процесі — зображала наїзниці і робила мінет своїм маленьким ротом. Тільки пов’язку їй Кот зняти не дозволив, але вона і не наполягала. Нарешті бурхливий оргазм, що охоплює обох — крик Світланка і стогін Кота … Ось він бере її на руки і несе … до її персонального дерев’яного ящика, що віддалено нагадує труну. Заноза прошили Светкини зад, вона зірвала пов’язку, і почала було опиратися і кричати, але зверху клацнула остання засувка. Світланка перейшла на ультразвук, і не вгавала, ні коли її кудись потягли, кинули в яму і в кращих традиціях під звуки Nirvana і сміх Кота почали … закопувати. Земля пробивалася через щілини в ящику і сипалася на її голе тіло. Вона перестала верещати тільки, коли в окрузі все стихло. Нігті вона геть поламав відразу ж, занози впивалися при кожному русі, тому вона принишкла і начебто навіть втратила свідомість. Прокинулась вона від того, що по кришці скриньки щось зашкреблася.
«Пацюки!» — Чомусь вирішила вона і заверещала з новою силою.
— Замовкни! — Обірвав її Льон, відкриваючи скриньку. — Мертвих розбудиш! — Говорив він Світланка,
безуспішно намагаючись відчепити її від себе, але та, упізнав в ньому рятівника, буквально повисла на ньому, не помічаючи того, що коли Лешка говорив про мертвих, то якось дивно зиркав на маленькі горбики по сусідству з ямою …
— Ну все, витяг я тебе, малий, не бійся. Зараз підемо додому … Зігрієшся … — Льон вів светочка до дверей.
Вона вдячно тулилася до нього, не помічаючи легкого позвяківанія наручників у нього на поясі … Двері запобігливо розчинилися та Світланка позадкувала, бачачи кухню, де влаштувалися Віка і Костя, але Льон наполегливо штовхнув її вперед і зачинив за собою двері.
— Ну, дитино, я ж казала, щоб ти не боялася, — сказала Віка, застібаючи гудзики на кофтині. — Будеш тепер мені помічницею, а то зовсім я замучилась з цими жеребцями …
Світланка здивовано на них косилася.
— Та добре, загалом вибір в тебе невеликий … А те, що тобі наші ігри сподобалися, ти від нас не приховаєш. Адже сподобалися? — Лешка погладив її по животі і стегнах.
— Сподобалися, — не збрехала Світланка.
— Ну ось, вважай, що ти знайшла своїх однодумців. Згода?
— Так. А про який вибір ви говорили?
— Ну … або ти з нами … або наступного разу ми закопаємо ящик глибше і я витрачу час не на откапиваніе тебе, а на ублажения Вікі …
— Зрозуміло, — заусміхалася Світланка. — Тільки я от не пойму поки одного …, — вона вже забула від захоплення, що не так давно її закопували живцем, і щиро святих від задоволення.
Тут здійснили її найбільш заборонені фантазії та мрії.
— Це чого ж? — Недовірливо поцікавився Костя, сидячи на столі в одних штанах і доїдаючи бутерброд, процесом приготування якого і був зайнятий до цього моменту.
— Навіщо тобі, Льоша, ці наручники? — Світланка обвилася навколо Лехі і дзенькнула оним пристосуванням.
— Маленька, я тобі все покажу … — Він обійняв її і повів до кімнати.
У відображенні дзеркала було видно, що він приковує її рачки до столу, і Ленов член насилу входить до її попку …
— Милашка, правда? — Звернулася Віка до жує Кості, розчісуючи пальцями волосся.
— Ну, куди їй до тебе, — він поспішно дожував і проковтнув останній шматок, простягнув руки до Віки і завалив її на підлогу, при цьому ліг зверху. — І навіщо, питається, одягалася, а?
— Так тобі ж так цікавіше … От тільки … а, хрін з нею …
Бо жаліти кофтинку було вже пізно — лезо ножа вже розпорювали тонку тканину …
— Котик, ти, що задумав на її рахунок, а? — Віка розстебнула ремінь на його штанях, спустила їх і вп’ялася кігтиками в сідниці «котика». — Я не повірю, що ми її відпустимо …, — погладжування попки, яєчок …
— Звичайно, ні, — Кот зрізає спідничку і трусики, і пестить гладеньку кицьку зі слідами воску. — Он там, — він киває на ще одні двері, розсовує Викинь ніжки, — її справжній труну …, — головкою ковзає по губка і клітора. — Я не упущу випадку пограти, ти ж знаєш …, — член проникає