фото голих Попок

Світланка
Універ, звичайний курс, в принципі група нормальна. Але є в цій групі така дівчинка — Світу. Світланка відрізнялася вкрай огидним характером і примхливістю. Тим, що її терпіли вона була зобов’язана своїй зовнішності — невисока мініатюрна Блондиночка, з дуже миленьким личком ангелика, яка мала хоч і не дуже великий, але гарними грудьми і апетитною попкою. Світланка дуже часто сварилася і влаштовувала істерики. І ось, один раз вона нарвалася на тих, на кого не варто було. Але Светочка цього не знала. Вона подумала, що ця трійця їй усе пробачила. Тим більше, що вчора до неї підійшов Костя, один з них, високий гарний хлопець, якого називали Котом не безпідставно — через його пластики і граціозності, і запропонував разом з Вікою і Лехой змотатися до нього на дачу, при цьому цікаво посміхаючись. Так як Светочка вважала себе красунею, вона прийняла цю посмішку за натяк, тим більше що Костя сказав:
— Познайомимося ближче.
Світланка, природно, погодилася.
Після останньої пари всі четверо поїхали в напрямку дачі. Не витримавши двогодинного переїзду на електричці, Світланка, зморщивши носик, запитала:
— Ну ти й у глушину заліз! Така діра! Тут взагалі люди живуть?!
— Ну, Світло, в цьому і є вся принадність цієї дачі — тихо, спокійно, народу майже немає, ніхто не підходить і не питає: «Що за крик? Що за стогони? »- Відповів Костя, хитро дивлячись на неї.
Світланка знову побачила в цьому дуже вульгарний натяк. «Ха, вже, вважай, мій. А ця потвора Вікуся ще й посміхається! Вчися, дура ».
Віка, висока білява дівчина з дуже пишним бюстом й не менш пишний попкою і Лешка, хлопець з довгими до плечей, чорними хвилястим волоссям, чимось невловимо схожий на Кота, йшли мовчки. Вони взагалі мало розмовляли. Світланка вирішила, що вони так ревнують Костю.
Будиночок здавався незвичайним — великий, цегляний, але низький — лише один поверх.
— Мені вистачає. А якщо гості, то підвал дуже упорядкована — я його навіть більше люблю … — Пояснив господар. — Я обов’язково покажу його тобі, звичайно, коли ми будемо до цього готові, так, лапуля? — І поклав руку на її прекрасний зад, погладивши ягодічкі через тонку тканину спіднички.
Світланка не стала прибирати його руку, а лише більш виразно стала качати стегнами. Коли вони зайшли в будинок, то вона влаштувалася відразу у великій кімнаті з каміном. Решта пішли на кухню, Кот незабаром повернувся з келихами і вином, а ці двоє залишилися там.
— Вони хлопці хороші, ти ще встигнеш з ними познайомиться, — запевнив він крихітку у відповідь на здивовані погляд.
«Ну й добре. Бачити її морду не дуже-то й хотілося … »
Костя завів розмову на якусь пішло-романтичну тему, Світланка повелася. Під час балаканини її ноги перекочували в його руки, які їх уважним чином вивчали. Світланка була зовсім не проти, Костя тим більше. І от, під час захопленого серіалу його про те, як частіше всього займаються сексом в Африці, з кухні стали доноситься звуки, цілком придатні для наочності розповіді. Коротше кажучи, там захоплено, по-африканськи, займалися сексом.
— Ну ось, зовсім знахабніли, — пропищала Світланка, — ще б тут почали займатися сексом.
— Ну, навіщо тут, — Костя встав з дивана і зайшов за Светочкіну спину, — тут же ми, — він перехилився через спинку дивана і розстебнув гудзик на її кофтині, — тут же ми …. — Руки сковзнули вниз під кофту, торкнулися грудей, не обмеженої бюстгальтером, пальці приголубили сосочок, який тут же став твердим. Світланка зітхнула і закотила очі, — можемо цим зайнятися … — Сказав Костя і перетиснув їй сонну артерію …
Світланка прокинулася від того, що у неї затекли руки. Було холодно, і вона вся вкрилася гусячої шкірою. Її руки в сталевих наручниках на ланцюгах, прикріплених до стелі, ноги не дістають до підлоги, але теж в кайданах, вмонтованих в кам’яну підлогу на відстані метра один від одного. На загальному темному тлі підвалу вона виглядала як біленька зірочка, на яку, сидячи у зручному кріслі, милувався Костя.
— Ну от, це мій підвал. Сам намагався, обробляли його під XII століття. Хоча, ти, мабуть, моїх старань не оціниш … або я помиляюся? — Він підійшов до Світланка і провів пальцем по її особі.
Вона не огризнулася, не закричала. Навпаки, вона була заінтригована. Дівчинка вважала, що це просто гра … І що вона, звичайно ж, отримає задоволення, після чого її відпустять, і вона буде про це розповідати подружкам. Адже не можуть її вбити її
одногрупники?! Тим більше, що Костя — він же такий кльовий! Так, у нього в ногах валялася велика половина дівчаток курсу, але він гидливо через них переступав. Красунчик, красуня та сексуальний. Що ще треба? Ось і зараз він придумав цю гру — це цікаво, дивно, незвично і тому дико збуджує її, Світланка.
Вона обхопила губками палець, що вивчає їх і облизав його. Кот посміхнувся і повів пальцем нижче, торкнувся соска, після чого Світланка в черговий раз завздихала і закрила очі. Рука ще довго обстежила її тіло, зупиняючись на самих привабливих місцях. Її початку пробивати тремтіння — вона хотіла сексу зараз і швидко.
— Я хочу тебе! Зараз! — Сказала вона вимогливо і капризно.
— Ну-ну, дитинко, не треба слів. Хочеш відчуттів погостріше? Я не проти, — і в його руках блиснуло лезо бритви. — Це дуже сильні відчуття, повір мені! — І він, злегка торкаючись шкіри, не роблячи надрізів, провів лезом по її грудей.
Звичайно, їй стало страшно. Звичайно, вона була проти такого, але … Костя доторкнувся губами до великого рожевого соску, а вільна рука заскользіла вниз, знайшовши собі там заняття між розставлених ніжок. Його довгі пальці погладжували нижні губки, поки ті не відкрилися самі і не дозволили йому пестити клітор, що твердне від кожного дотику, залишивши бутончік, пальці переключилися на вхід в кісочку, вони погладжували її, проникали всередину … Лезі линула по сосок, руках, животі, стегнах та сідницях … Одержима сексом наплювала на небезпеку, і в черговий раз вирішила, що це гра. Це і справді була гра … трьох кішок з одного мишкою … вона зрозуміла це, коли шкіра на животі стала тепліше. Світланка відкрила очі подивилася на себе — з неглибокої ранкою під правою груддю сочилася кров … Костя стояв за два кроки від неї і насолоджувався цим видовищем, тепер лезо було в його сліпучо-білих зубах, він грав їм, як цукерочкою — повертав і облизував мовою. І тут Светочка закричала на одній високій ноті. Раптом вереск несподівано обірвався — Віка стояла за її спиною, м’ясоїдно посміхаючись, і смикнула її за волосся. Це й було причиною несподіваного мовчання. Весь цей час Віка сиділа в кутку, який Светочка бачити не могла.
— Ну що, дівчинко, почнемо грати по-дорослому? — І гострий скальпель уткнувся їй у пухку щічку. — Наскільки я знаю, ти в нас ще зовсім маленька, так? — Віка поцілувала її в губи. — Екстерном у школі та інститут … я права? — Прошепотіла вона.
Світланка дивилася на неї з неприхованим жахом.
— Відповідай, коли тебе запитують, розумниця! — Оголена бестія вщипнула її за попку.
— Так, — несміливо сказала дівчинка.
У нагороду за слово Віка притулилася до неї всім тілом, її світло-коричневі соски доторкнулися до Светочкіним рожевим. Где-то солодко простогнав Кот …
— Скільки тобі років, мале?
П’ятнадцять? — Вона поцілувала її в шию і пробігла пальчиками по вузькій доріжці волосків, як стежка, що веде до клітора.
— Чотирнадцять …, — Світланка не змогла подолати свого бажання, і сама поцілувала Віку …
І отримала відчутну ляпас у відповідь. Бестия обійшла свою жертву навколо, насолоджуючись Светочкіним страхом. Тепер вона боялася всіх і все, але особливо — довгий тонкий прут в руках Віки.
— Страшно? Не бійся, це не налаштована голка інквізиції …, — невідомий прутик торкнувся ноги Світланка, — це всього лише гітарна струна …
Біль пропалила спину … ще раз і ще … Від кожного удару струною шкіра лопалася …
— Ти, зайка, дарма боїшся … Шрамів не залишиться. Правда. — Віка злизала кров з її спини … повільно вона збирала все що виступили крапельки.
Коли закінчила зі спиною, присіла навпочіпки і почала цілувати сідниці … Кот стояв осторонь і спостерігав як вона розсовує її попку, язичком проходиться по улоговинці, треться щічкою, і проникає язичком в дірочку … Вдосталь Натішившись чудовою попкою, Віка встала і зняла зі стіни батіг, намотала її на руку.
— Кіт, я вас залишаю — скоро Льон прокинеться.
— Що у вас на цей раз? — Пошепки запитав він, підходячи до «зірочці», раніше однотонної, а тепер з гарним червоним малюнком.
— Творчий суперечка … На тему іспанського стільця. Переваги і недоліки …, — Віка повісила батіг на плече. Підійшла ззаду до Коту, обняла його за талію, — закінчиш з нею — приходь, допоможеш розсудити, — її руки сковзнули вниз, до блискавки і почали погладжувати його там, — ти ж у нас фахівець за екзотикою … — І, вдаривши його по попі, пішла вгору.
Костя пригадав нещодавно зроблений ними іспанська стілець — спадщина інквізиції, що представляє собою металевий каркас, що нагадує власне стілець без дерев’яних перекриттів і з кріпленнями для рук, ніг, шиї і пояси, облизався, представивши викину попку, що звисає з сидіння, її розкрити кицьку … обов’язково прийде …
— Ну, тепер, моя маленька, ми і познайомимося ближче. Тільки в мене для тебе сюрприз.
Кот зав’язав светочка очі і почав покривати її тіло поцілунками. Біль поступово проходила, губи і руки пантери в обличчі чоловіка з приводу наростання жадібністю блукали по її тілу, торкаючись грудей, чудових великих сосочків, вз’ерошівая доріжку волосків на її пісечку, ну і звичайно ж пестячи її попку. Інакше б Кот втратив сенс життя, втративши можливість чіпати і споглядати цю частину дівочого тіла, і зовсім не важливо кому вона належить … Раптом він відходить на кілька секунд, чути легкий щиглик та Світланка плавно опускається на холодну кам’яну підлогу. Руки й ноги як і раніше сковані.
— А ось і я. Скучила? — Так само пошепки спитав Кот.
Світланка тепер відчула не тільки його руки, а й твердий член, що упирається в її животик. Кіт ліг на неї, торкаючись всім тілом. Гаряча шкіра Кістки створювала приголомшливий контраст із крижаним підлогою, Світланка почала постановити і важко дихати … Головка члена вперлася в її пісечку, але Кіт не поспішав і цілував її груди, обсмоктуючи і покусуючи сосочки, перебираючи їх пальцями, він гладив її попку, стегна. Він відчував, як його член поступово покривається соком її кісонькі. Кот мучив її так, бо Светочка нетерпляче совався під ним, поскулівала, відкривають свій рожевий ротик, намагалася щось сказати, але не могла зв’язати ні слова … Костя різко увійшов до неї і відразу її тіло стрясає в оргазм … Він продовжував свої дії, то повільно, входячи неглибоко, то різкими поштовхами … Він виявився чудовим коханцем. Поступово, коли Світланка готова була віддати життя і душу за ще час знаходження поруч з ним, з неї були зняті кайдани і вона брала активну участь у процесі — зображала наїзниці і робила мінет своїм маленьким ротом. Тільки пов’язку їй Кот зняти не дозволив, але вона і не наполягала. Нарешті бурхливий оргазм, що охоплює обох — крик Світланка і стогін Кота … Ось він бере її на руки і несе … до її персонального дерев’яного ящика, що віддалено нагадує труну. Заноза прошили Светкини зад, вона зірвала пов’язку, і почала було опиратися і кричати, але зверху клацнула остання засувка. Світланка перейшла на ультразвук, і не вгавала, ні коли її кудись потягли, кинули в яму і в кращих традиціях під звуки Nirvana і сміх Кота почали … закопувати. Земля пробивалася через щілини в ящику і сипалася на її голе тіло. Вона перестала верещати тільки, коли в окрузі все стихло. Нігті вона геть поламав відразу ж, занози впивалися при кожному русі, тому вона принишкла і начебто навіть втратила свідомість. Прокинулась вона від того, що по кришці скриньки щось зашкреблася.
«Пацюки!» — Чомусь вирішила вона і заверещала з новою силою.
— Замовкни! — Обірвав її Льон, відкриваючи скриньку. — Мертвих розбудиш! — Говорив він Світланка,
безуспішно намагаючись відчепити її від себе, але та, упізнав в ньому рятівника, буквально повисла на ньому, не помічаючи того, що коли Лешка говорив про мертвих, то якось дивно зиркав на маленькі горбики по сусідству з ямою …
— Ну все, витяг я тебе, малий, не бійся. Зараз підемо додому … Зігрієшся … — Льон вів светочка до дверей.
Вона вдячно тулилася до нього, не помічаючи легкого позвяківанія наручників у нього на поясі … Двері запобігливо розчинилися та Світланка позадкувала, бачачи кухню, де влаштувалися Віка і Костя, але Льон наполегливо штовхнув її вперед і зачинив за собою двері.
— Ну, дитино, я ж казала, щоб ти не боялася, — сказала Віка, застібаючи гудзики на кофтині. — Будеш тепер мені помічницею, а то зовсім я замучилась з цими жеребцями …
Світланка здивовано на них косилася.
— Та добре, загалом вибір в тебе невеликий … А те, що тобі наші ігри сподобалися, ти від нас не приховаєш. Адже сподобалися? — Лешка погладив її по животі і стегнах.
— Сподобалися, — не збрехала Світланка.
— Ну ось, вважай, що ти знайшла своїх однодумців. Згода?
— Так. А про який вибір ви говорили?
— Ну … або ти з нами … або наступного разу ми закопаємо ящик глибше і я витрачу час не на откапиваніе тебе, а на ублажения Вікі …
— Зрозуміло, — заусміхалася Світланка. — Тільки я от не пойму поки одного …, — вона вже забула від захоплення, що не так давно її закопували живцем, і щиро святих від задоволення.
Тут здійснили її найбільш заборонені фантазії та мрії.
— Це чого ж? — Недовірливо поцікавився Костя, сидячи на столі в одних штанах і доїдаючи бутерброд, процесом приготування якого і був зайнятий до цього моменту.
— Навіщо тобі, Льоша, ці наручники? — Світланка обвилася навколо Лехі і дзенькнула оним пристосуванням.
— Маленька, я тобі все покажу … — Він обійняв її і повів до кімнати.
У відображенні дзеркала було видно, що він приковує її рачки до столу, і Ленов член насилу входить до її попку …
— Милашка, правда? — Звернулася Віка до жує Кості, розчісуючи пальцями волосся.
— Ну, куди їй до тебе, — він поспішно дожував і проковтнув останній шматок, простягнув руки до Віки і завалив її на підлогу, при цьому ліг зверху. — І навіщо, питається, одягалася, а?
— Так тобі ж так цікавіше … От тільки … а, хрін з нею …
Бо жаліти кофтинку було вже пізно — лезо ножа вже розпорювали тонку тканину …
— Котик, ти, що задумав на її рахунок, а? — Віка розстебнула ремінь на його штанях, спустила їх і вп’ялася кігтиками в сідниці «котика». — Я не повірю, що ми її відпустимо …, — погладжування попки, яєчок …
— Звичайно, ні, — Кот зрізає спідничку і трусики, і пестить гладеньку кицьку зі слідами воску. — Он там, — він киває на ще одні двері, розсовує Викинь ніжки, — її справжній труну …, — головкою ковзає по губка і клітора. — Я не упущу випадку пограти, ти ж знаєш …, — член проникає

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*