фотого голеньких хлопчиків

женіем на обличчі. Не встиг він як слід підійти, як дівка його хап за член і яйця назовні вивалила. Обхопила вона корінець, а головку кінчиком язика охажівает. Тут у мене все засвербіло так, що одразу мені нагадав про те, хто тут з мене господар — член. Сам до неї посунув. Але красуня Вітяню відпустила, швиденько на увіткненою Залупа знову задом повертається. Прогнулась вона й почала своїми доїння мужика м’яти. Мне і одгой рукою сідниці свої розводить — запрошує стало бути.
Витек в таких ситуаціях діє строго однозначно: приспустив штани далі, хер вперед викинув і влаштувався ззаду другим номером. Вона чекає, — так і втикається до нього задом … А у Вітька член не лізе — зад хото і хороший, та вже дуже дірка маленька. Але він позичив мастила у мужика і заебеніл їй у всю свою молодість:
Мужик ж, потіха, тільки тут і відчув, що вже не один господарює у промежини, але зробити знизу нічого не може. Та й вона йому шепнула:
— «Не заважай ебаться, штовхай, як належить.» Той усвідомив, що в нього пизду не віднімають і зашуровал далі. А ця скажена до мене повертається, вся труситься вже і тільки рот відкриває: мовляв ти що зволікаєш. Рукою за мій член взялася і вниз до себе тягне. Опустився я на коліна — тут вона до мого господарству прямо над мордою в мужика і присмокталася. Баба, скажу, вищий клас, все встигає. Мені Залупа мовою так обробляє, що іскри з очей, Вітька дупою схопила і крутить, та ще й на мужика катається. І при всьому цьому паузи дає, щоб ніхто не бризнув завчасно.
Ось тільки мужик не витримав: затрясся весь і влив їй порцію, але це зрозуміло — він до нас ще працював, та й тут раптом таке порево пішло.
І ось тут-то, все тільки для нас і почалося …
Почалося все з перерви, що вона влаштувала для себе — злізла з мужікка, взяла мій член міцніше рукою, Вітька за його корінець теж ближче до себе підтягла і стала їх вихваляти. Мовляв які вони міцні, великі і теплі, як вони добре стоять, які вони дружні. Потім стала їх облизувати то по черзі, то одночасно.
Вітек теж час не втрачає і у неї між ніг коліном ялозити. Туди вона його за член і потягнула: упала на спину, ноги йому на плечі закинула, членом по пізді возить — дратує. Але при цьому ж і мою Залупа з рота не випускає, мовою обробляє — балдеж повний. То за щоку візьме і там подрочить, то під язиком пропустить, то прямо в глотку собі застромить, то з рота вийме, а всю шкіру собі на язик натягне …

Але ми ці штучки теж знаємо — не одній красуні промежину головками шліфували. Витек по ній то бочком пройдеться, то за яйця в дірку засадить, то висмикне і по чагарниках шлепнет. Мені, зрозуміло, роздолля менші, але намагаюся і її догодити і кайф піймати: доїння її в руки взяв і їх розробляю. А груди, треба відзначити, знатна: великий не назвеш, але пружна і прямо стоїть. Я відпущу, Витек застромить — пагорби аж підстрибують.
Потім красуні і така поза набридла — стала вона рачком. Ми з Вітьком теж помінялися, земи адже — дівками одних дворів виховані.
Ось тут прийшла вже моя черга оцінити її тил по достоїнству: зад круглий, пружний, стегна широкі. Крутить переді мною і так і сяк, а ноги зрушила — но пробийся мовляв, якщо хочеш. Але це ми поки що можемо: я своїми ногами її зовні ще міцніше обхопив і давай палицю в зарості встромляти, а вона так і грає … Тільки я до спекотного місця доберуся — вперед подається блядь грайлива. Але й тому жопой тисне все сильніше: пизда то чешеться. Тільки у неї дірка прочинилися, як я і заебеніл по самий корінь.
Відчула, що натягнув її все-таки — ноги в сторони і в спині прогнулася. Трахаю мовляв. Ні, думаю, я тебе ще не дістав, так аж надто все просто буде. Хуй свій витягнув, нахилився і цап за пизду зубами. Не так, щоб боляче, а для задоволення. Чую, бабцю аж тремтінням пішла, рукою мене за голову схопила і ще сильніше притискає. Пізденку у неї вже розроблена — жаром так і пашить. Розпустилася, як бутон — червоні краю тремтять, навколо пушок, а до пупка кучері чорні … Ну, думаю, якщо ще пару раз так пригорнеш мою морду, то натрешь надовго свою трояндочку, навіть ранкове гоління не допоможе. А їй хоч би хуй — знай втискає. Вліз, одним словом, я їй в пизду майже по вуха, обробив там все, що дістав і язиком, і зубами — пора вилазити, думаю. Відірвався — дивлюся — Витек її голову обома руками тримає і в рот шурує як паровоз, вона тільки яйця підтримує (щоб не відірвалися, напевно). Мужик теж оклигав: під неї підповз і стать груди себе в рот засунув, але красуня і тут не промах: за член його схопила і дрочит зі страшною силою.
Я зараз не став втрачати, завалив її на бік, одну ногу підняв вгору, а на іншу сам сів: люблю дивитися в яких краях битву ведемо. Встромив їй свій агрегат по самі гланди, а потім ще став ворочать там та так, що у неї аж захлюпотіла. Пиздой, треба відзначити, вона володіла як і мовою — віртуозно. Те обіжме, то відпустить, то подсосет — я охуєваю від кайфу і від загального видовища.
Але цієї бляре, виявляється, і цього було замало — вона снів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*