голі дівчатка шести років

а всіх поміняла. На цей раз Вітек опинився під нею і став смажити знизу, знову дорвавшись Залупа до гарячого місця, при цьому він ще й цицьки загреб в оберемок. Мужик в екстазі херачіл її до рота. А мене вона схопила за хуй і стягнула до дупи.
Ну, красуня, думаю, ти й сильна. Ткнув її легенько для перевірки — аж витягнулася. Сказати не може (рот зайнятий), але всім виглядом показує: коліна вперед, прогнулася і пальцями сідниці розводить — ще одну дірку відкриває — схоже, що це її улюблене дрочево. Однак без вазеліну важкувато буде, думаю, Вітька згадуючи. Позичив у неї в пізді маленько слизького, змастив навколо, член рукою охопив, щоб не зламатися і тицьнув Залупа їй в зад. І тут виявилося, що в неї не тільки пизда добре розроблена — жопа з’їла мій хуй в момент — і почався останній кайф.
Знизу її Вітек своїм колодою орудує, та груди гризе. Мужик членом в рот працює, як верстат. А я своєю палицею їй анал раззенковиваю. При цьому ми з Вітьком хуямі один одного відчуваємо і працюємо виключно. Довбали ми її так, що здавалося — висить вона в повітрі виключно на трьох Залупа.
І тут наша красуня зігнулася і спустила та стогнучи і з тремтінням по всьому тілу. Ну і ми відразу відгукнулися і влили їй з трьох стволів та в усі дірки.
Повалилася вона з Вітьковой драчілкі і ми свої теж висмикнули — лежить на спині, ноги в сторони і тільки груди ходором ходить. А потім руку до пізді простягла і погладжує — відходить. Але мужик і цього не виніс (видно він в рот віддав не всі) — підскочив та як застромить їй свій агрегат у кущі — тільки пискнув. І пішло порево за новою.
Звідки в неї сили взялися — не знаю, але тільки господарювати йому не дала — сама зрештою сіла на член верхи і полетіла вскач так, що сиськи відривалися. Скаче, а наші з Вітьком кінці у руках тримає. Потім і їх ще в рот взяла і давай відсмоктувати. Ніколи не думав, що ще поспіль спущу, але коли мужик дав їй фонтан знизу, то і ми спустили ще по разу. Підводячи підсумок, скажу одне: поки ми її втрьох трахали вона нас так от’ебала, що я особисто ледве хуй в штани назад засунув, такий він був обдертий і розпечений — в руки не взяти. І при всьому цьому так і не зрозумів, яким місцем вона працювала найкраще.
Подивившись на наші обвислі кінці, подружка одяглася швиденько, кивнула головою і за двері. Ми ж з Вітьком оцінили силу палиці мужика (Петром звати, як виявилося), обтрусився і теж виповзли віддихавшись хвилин за двадцять на сонечко перекурювати і підводити підсумки соціалістичного змагання.
Питаю я у Вітька, коли другу серію прийдемо дивитися, а той мені відповідає, мовляв хуй його знає, бо як на світлі Бабця виявилася зовсім не тією, до якої йшли. А повинні були бути завхозіха з подружкою з першої зміни. Ось зараз докурив і … якщо сили відновляться: Тут я тільки зрозумів, що за вираз і чому у нього було, коли його дівка за яйця до себе тягнула. А ось тут вже почався справжній фінал. Тому як підходить в цей самий момент до Вітьку фігуриста така дівчина з короткою стрижкою і каже приблизно таке:
— Що ж це ти, пес такий, обіцяв до нас прийти, а сам з дружком в склад поліз? Светка-кухарка більше сподобалася?
Та як вмажет йому по морді …
Після цього наша шефська допомога дівчаткам в лікуванні їх спека свіжими гормональними ліками перервалася на цілих три тижні. Комроти все з’ясовував на якому грунті у нас, неразлейних корінців, відбулися нестатутні взаємини з бітіем однієї з осіб, а потім так пріпахал …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*