голі дівчинки 7 років

Секс за їжу та іграшки: дитяче порно і дитяча проституція в Росії

Найбільш популярні дитячої порнографії та проституції наша країна посідає друге місце в світі після США. Запит «дитяче порно» в пошукових інтернет-системах увійшов до трійки лідерів (слідом за дорослим і гей-порно). Такі дані прозвучали на міжнародній конференції «Торгівля дітьми та дитяча порнографія в Інтернеті», що відкрилася вчора в Москві.

У ланцюжку «товар-гроші» бере участь увесь світ. Основними постачальниками дітей як секс-товару є Східна Європа та Північна Африка. Основними споживачами — Західна Європа, Америка, ОАЕ та Нова Зеландія. Росія ж і постачальник, і споживач одночасно. Соціологи звинувачують у всьому наш низький рівень життя. Психіатри — педофілів. Сенатор Людмила Нарусова — відсутність чітких законів, що стосуються інтернет-сайтів.

Дійсно, сьогодні 75% всього дитячого порно знаходиться в Мережі. Причому більшість сайтів розраховано на іноземців — вся інформація там викладається англійською мовою. «Продавці дітей» використовують російські інтернет-портали без будь-якого ризику потрапити за грати.

У Росії сайти з дитячим порно створюють молоді люди, 25-30 років. Віртуальні сутенери не завжди мають власні студії для фото-відеозйомки дітей, вони просто тиражують чужі картинки. Серйозні продавці працюють в режимі реального часу, а Інтернет використовують як спосіб вибрати товар заздалегідь. Через Мережа можна замовити живої дитини з будь-якої країни СНД. Його або вивезуть за фальшивими документами, або запропонують педофілові-іноземцю здійснити секс-тур.

Торговці дітьми виглядають бродяжок, дітей з неблагополучних сімей і просто підбирають їх на вулиці. Таку дитину легко залякати, сутенери не платять йому грошей — тільки годують, іноді купують іграшки або одяг. Що вийшли з ніжного віку підлітків переводять на дорослі точки.

За даними ЮНІСЕФ, неповнолітня діва в Санкт-Петербурзі коштує 500 дол Послуги малолітньої повії в борделях обох столиць — від 1500 до 15 000 руб. в залежності від класу закладу. Оральний секс з «вуличними» дітьми: від 100 до 500 руб. Статевий акт — 200-750 руб., Ціла ніч — 500-800, в окремих випадках — тисячі. Привокзальний діти беруть за секс 300 руб. або їжу. За відеозйомку, призначену для порносайтів, дитина отримує від 400 до 3000 руб. За участь у зйомці статевого акту — 200 дол (Між іншим, порносайт приносить власникові до 30 тис. дол на місяць.) У Москві в центрі міста послуги дівчинки-повії коштують 50-100 дол за годину. На руки повія в середньому отримує 753 руб. на добу — решту забирає сутенер.

Ніч з хлопчиком — найдорожче розвага в столиці: ціна доходить до декількох сотень доларів, якщо дитина не старше 14 років і не наркоман. Середня ціна за секс з 16-річним підлітком — 40-50 доларів. … Пізно ввечері навпроти п’ятизіркового готелю, в якому зараз проходить конференція, 10-річна Лоліта пояснила мені, що може все що завгодно. А коли я запропонувала підвезти її додому — покрутила пальцем біля скроні. Тим цікавіше мені було слухати красивих чоловіків і жінок, депутатів, чиновників і дипломатів, які, попиваючи каву в ресторані дорогого готелю, міркували про дитячої проституції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*