лизати попку

Глава 1. «Блядь — це не професія»
Перший раз мене трахнули коли мені ледве виповнилося дванадцять років. Друг сім’ї, Сергій, зустрів мене біля школи і сказав, що мене чекає батько у нього вдома. Ми багато разів бували у цього чоловіка в гостях. Він жив один у своєму, досить великому будинку на околиці міста і вів веселий спосіб життя, мама його недолюблювала і тому частіше за все ми ходили до нього в гості вдвох або батько бував у нього один. Я нічого не підозрюючи і весело розмовляючи про поточні шкільні справи попрямувала до нього додому, тим більше, що таємно була закохана в цього молодого, гарного чоловіка. Коли ми зайшли до будинку там вже сиділи троє якихось мужиків, вони грали в карти, батька серед них не було. Сергій сказав, що скоро він промине, а я поки можу посидіти з ними в кімнаті.
Мужики уважно оглянули мене, тут моє серце тьохнуло але я ніяк не могла повірити у свою здогадку і повагавшись секунду сіла в крісло біля вікна. Один із чоловіків перервав мовчання:
— Скільки їй років? — Запитав він у Сергія.
— Дванадцять — відповів той.
— А виглядає молодше.
— Вона знає? Згода? — Спитав другий.
— Я не збираюся в неї питати — спокійно відповів Сергій — і взагалі це мої проблеми.
Дядьки перезирнулися, потиснули плечима та почали здавати карти. Їх розмова зміцнив мої сумніви, серце забилося гучно і часто, я вся моментально змокли від мене охопило сум’яття і страху. Я посиділа для виду трохи, а потім встала і заявила, що йду додому. Сергій владним тоном, який не терпів заперечень наказав мені сісти, сказав, що зараз він відіграється і я зможу піти. Він був дуже схвильований і сильно нервував, я побоялася роздратувати його і залізла назад в крісло.
Вони грали близько часу, нарешті Сергій відкинувся на спинку стільця і заплющив очі.
Один із чоловіків встав і сказав, звертаючись до нього:
— Я маю право бути першим, де ми зробимо це?
Сергій приречене глянув на нього і запитав:
— Ви хочете трахнути її сьогодні?
Решта розреготалися і глузливо відповіли, що через рік, а після цього всі повернулись до мене.
Що таке «трахнути» я вже знала, але тільки тепер до мене дійшло остаточно, мене зараз будуть дрючит ці здорові, дорослі дядьки. Багато разів мене попереджала мама і подруги про це, але я ніяк не очікувала, що так легко потраплю. Тепер, коли ніяких сумнівів не було, я раптом зрозуміла, що майбутнє зовсім не лякає мене.
Справа в тому, що поки вони грали, вони постійно поглядали на мене, перекидалися двозначними фразами і натяками на те, що у них рвуться блискавки на брюках від передчуття майбутнього розваги, досить відверто і цинічно обговорювали переваги і недоліки інтимних частин мого тіла, тим самим даючи мені зрозуміти навіщо мене заманили в цей будинок і, що зі мною зроблять. За цей час я підготувала себе до неминучості подальших подій. Я не закричала, не злякалася і навіть не схопилася з крісла. Вони здивовано перезирнулися, той який сказав, що буде першим звернувся до Сергія:
— Вона напевно тупий, поясни їй, що вона повинна робити все, що їй велять і почнемо мабуть.
Сергій встав і наблизився до мене, я вся стиснулася в кріслі. Він присів навпочіпки і не дивлячись мені в очі але дуже рішуче сказав:
— Вибач Світланка, але я програв тебе в карти і ці мужики зараз будуть трахати тебе, а якщо ти почнеш чинити опір то ще й поб’ють. А щоб ти не надумала потім розповісти про те, що ми зробимо з тобою я буду фотографувати як тебе ебут, і в разі чого ці фотографії я розклей на кожному розі. Всі будуть знати, що ти блядь і тоді тебе почнуть ебать всі кому не лінь. Тобі не дадуть проходу на вулиці, тебе будуть тягнути в найближчі кущі, всі відвернуться від тебе і ніхто не буде заступатися.
Треба сказати відразу, що я не тільки виглядала старшою за свої роки. У мене була вже досить жіночна фігура, кругла, видатна попка, досить помітна груди, але крім того я вже мріяла про секс. Чоловіки хвилювали мене, а я в свою чергу хвилювала їх, я помічала, що на вулиці і в школі привертаю увагу хлопців. Але хлопці мене мало цікавили, мені подобалися дорослі дядьки, в таємниці я мріяла про те як який ні будь з безлічі чоловік затягнув мене в кущі і згвалтує. Мені подобалося фантазувати про сам перекрученому секс з чоловіками, та й не тільки з чоловіками мені подобалися і деякі з дорослих жінок, саме головне в моїх
фантазіях завжди було присутнє насильство. Тому я досить спокійно запитала:
— А якщо я зроблю все, що ви попросите, ви не покажете нікому ці фотографії? І не розповісте про те, що я не чинила опір?
Напруга спала, вони полегшено зітхнули, переможно переглянулись і на перебій стали запевняти, що якщо я буду слухняною і нікому не розповім про нашу угоду, то вони не тільки будуть мовчати, а й стануть заступатися за мене. Потім вони звеліли мені роздягатися, і роздяглися самі, всі, включаючи Сергія. Для початку він вивів мене на подвір’я і сфотографував там. При цьому я повинна була усміхатися, що мені вдалося не відразу від страху бути поміченою на вулиці в такому вигляді, але врешті-решт він залишився задоволений і ми повернулися до дому. Потім перша ліг на підлогу і звелів мені взяти в рот його стирчить член. Я опустилася поряд з ним і обережно обхопила губами велику рожеву голівку, член був товстий і довгий, у мене в роті помістилася тільки його головка. Я поворушив мовою, шкірка була гладка, гладка, голівка гаряча. Член сіпнувся в роті, я завмерла.
— Смокчи! Сучка — простогнав чоловік.
Я незграбно почала робити смоктальні руху. Його таз став підніматися, він намагався засунути член глибше в рот. Але той і так діставав мені до горла і я відхилилася. Пролунав клацання фотоапарата. Чоловік схопив мене за волосся і притримуючи голову засунув член глибоко мені в горло. Я закашлялась.
— Ковтай його дура, ковтав, коли я пру його в тебе — прогарчав мій партнер.
Я почала старанно виконувати його вказівки і справді перестала кашляти. Член входив так глибоко, що я сама здивувалася. Коли він всаджує його я робила ковток і він вільно входив в горло. Якщо б він не був таким твердим мені б не приносило це заняття ніяких незручностей, а так доводилося згинати шию.
Іншим набридло чекати і один влаштувався до мене ззаду. Він підняв мене і густо намазав задній прохід вазеліном. Засунув всередину палець і спонукає ім. Відчуття було дуже приємне. Посувають він засунув другий палець і почав трахати мене ними. Було трохи боляче але не дуже, приємні відчуття прали неприємні. Я почала відчувати збудження. Серце і так калатало від хвилювання але тепер додалося нове почуття. Це було трохи схоже на запаморочення, дихання моє почастішало, я інтенсивніше й агресивніше початку смоктати член, а зад мимоволі став підвертається і йти назустріч пальцях. Чоловік зрозумів мій стан і вийнявши пальці ввів в анус член. Член у нього на щастя був не такий товстий як у того, що давав мені мінет і мені майже не було боляче. Він акуратно і повільно почав вводити його. Я несподівано для себе застогнала. Рухи моїх партнерів почастішали і я відчула як гаряча струмінь густої рідини вдарила мене в небо і потекла в горло. Я поперхнулася, сперма закапала з куточків рота на живіт чоловіка, він відчув це і наказав мені проковтнути те, що потрапило в рот, а те, що протікло злизати і теж проковтнути. Не можу сказати, що це принесло мені задоволення і якщо б не член друге, що пронизує мене ззаду до самого шлунка, якби не це обалденно збудливу, пекуче відчуття в дупі. Можливо мене і вирвало б навіть.
Але так неприємно мені було тільки той перший раз. Коли я ковтала сперму другого чоловіка мені було не-як, а сперма Сергія буквально довела мене до оргазму. Другий чоловік і Сергій встигли дати мені мінет, а той усе трахкав мене в зад. Він так добре знав свою справу, що коли скінчив і його місце зайняв відпочив перший мій партнер, я майже не відчула болю при проникненні. До п’ятої години вечора вони трахали мене в зад і годували спермою. Потім Сергій сказав, що мене треба відпускати доки батьки не повернулися з роботи.
Я швиденько одяглася і попросив їх ще раз нікому не розповідати про все, що тут сталося, вискочила на подвір’я.
Сергій провів мене до дому, а в під’їзді звелів завтра після школи прийти до нього. Я, вже здогадуючись про відповідь і вся мліючи від збудження з завмиранням у серці поцікавилася навіщо? Він сказав, що тепер я його сексуальна рабиня, його річ і належу до нього він буде робити зі мною все, що забажає, а якщо я спробую чинити опір то він жорстоко покарає мене. Він збудився знову і прямо в під’їзді звелів мені взяти у нього мине. Я й сама страшенно збудилася, думка про члена в роті заводила мене з пів обороту. Тому я швиденько стала на коліна на брудну цементну підлогу і відсмоктати у нього.
Якби я знала, що у вічко квартири на першому поверсі за нами спостерігає мій сусід то поостереглись б. Але я не здогадувалася, а наслідки позначилися того ж вечора коли я вийшла прогулятися у двір.

Глава 2. «Набираючи обертів»
Він підійшов, коли ми з дівчатами сиділи на лавочці і гомоніли. Відкликав мене в сторону і наказав йти з ним в підвал, а коли я поцікавилася з якого дива, він заявив, що знає про те, що я вафлістка і якщо я зараз же не піду з ним в підвал він піде і розповість батькам, що бачив як я брала в рот у Сергія в під’їзді. Кров буквально ударила мені в обличчя, воно все спалахнуло і напевно стало червоним. Я так розгубилася від несподіванки, що мовчки і покірно пішла за ним у підвал. Він довго вів мене по темних лабіринтах підвалу освітлюючи дорогу ліхтариком. Нарешті ми вперлися в металеві двері, яку він відімкнув ключем. Серце у мене вискакувало від страху і збудження, груди здіймалися. Він штовхнув мене в освітлену кімнату, це була звичайна підвальних кімнатах без вікон, по стелі і вздовж стіни проходили якісь труби різної товщею, з бетонних стін стирчала арматура, якісь скоби і гаки. Посередині кімнати стояло кілька стовпів, що підпирають стельові плити.
Чоловік привів мене сюди працював у нашому ЖЕКу сантехніком, очевидно він часто користувався цією кімнатою. На гаках висіли ланцюги, троси та ремені, стояла дещо які меблі, великий, довгий стіл, лавки, якісь дерев’яні підставки схожі на козли для пиляння дров.
Поки я оглядала кімнату він замкнув двері, пройшов і сів на стіл, включив музику і велів мені роздягнутися наголо. Борючись з соромом, але не в силах чинити опір, збуджуючись від страху й невідомості я почала повільно знімати з себе одяг. Коли я роздяглася наголо він спустив штани і витяг член, той вже «стояв». Член у сантехніка був короткий і дуже товстий. Він з великим трудом запхав мені його присадкуватий головку в рот, ледь не вивіхнув щелепу. Я засопіла носом навіть не намагаючись смоктати «товстуни», а чоловік поволі продовжував запихати твердий як камінь член мені в горло поки не вперся лобком в ніс. Після цього він почав витягувати його і знову запихати. Рухи з кожним разом прискорювалися, а щоб я не надумала чинити опір, міцно тримав мене за волосся.
Губи і мова оніміли, щелепи теж, а він все не кінчав. Потім вся ротова порожнина почала горіти вогнем, я закрутилась і вчепилася в його руки намагаючись звільнитися, але він ще завзятіше заходився довбати мій рот і загарчав міцніше вхопився за волосся. Я спробувала стати на ноги але він перехопив моє волосся однією рукою, а по друге схопив ремінь і кілька разів сильно вдарив мене по сідницях. Я засіпалася і замукала, з очей потекли сльози, а він ще завзятіше заходився пороти ременем. Зад запалав начебто мене посадили на розпечену піч, але через деякий час біль перестала бути такою гострою і нестерпним, жар почав поширюватися в низ живота, до лобка, до грудей, грудей затверділи, соски набрякли начебто хотіли вискочити назовні. Ми закінчили одночасно, він вихопив член і залив моє обличчя спермою, а потім змусив зібрати її пальцями і облизати їх, проковтнувши все до краплі.
Він почав задавати мені різні питання, ми розговорилися і я сама не знаючи чому розповіла цього мало знайомої людини про те, що зі мною сталося сьогодні. Він слухав дуже уважно, ставив запитання, найбільше його цікавили мої відчуття, я як дура розговорилася і розповіла про самих таємних своїх фантазіях. Все закінчилося тим, що він пообіцяв виконати всі мої найогидніші, найвитонченіші Блядский мрії. Він сказав, що я вроджена блядь і це якість він береться розвивати в мені. А для початку я повинна стати дворової сукою. Я здригнулася від того, що він практично прочитав мої думки. Я сама все частіше представляла себе в цій ролі.
Справа в тому, що у нас в місті, в кожному дворі, хлопці, років з десяти і до одруження об’єднувалися в дворові банди. Іноді така банда охоплювала кілька дворів, іноді квартал і навіть вулицю. Селищні банди між собою не ворогували, але й не ділилися нічим. Єдиним предметом для суперечок і бійок були дворові суки. Не в кожному дворі була своя сука, а іноді і не в кожної об’єднаної банди. Дворовая сука це дівчинка чи дівчина належить всій банді, будь-який член банди може трахнути її коли забажає, де побажає і як забажає, часто вся банда влаштовує груповуха.
Суку можуть викупити в іншу банду, що бувало дуже рідко, її можуть подарувати, здати на прокат,
дати покористуватися, вона річ але річ дуже коштовна. Вся банда піклується про неї, захищає і балує, ніхто зі сторонніх не може образити її безкарно. У принципі вона вільна людина і член банди, якщо сук два і більше то знову надійшла підкоряється старшій якщо не з’ясується, що вона сильніше і лютіше її, діє загальний принцип — сильний керує слабким. Сукою можна було стати лише добровільно вступив у банду. Одного разу ми з подругою випадково бачили як трахали таку дівчинку. У мене залишилося неоднозначне спогад від побаченого, я злякалася і в той же час це видовище так заворожило мене, що я зі свого притулку додивилася все до кінця.
Спочатку я категорично відмовилася від такої перспективи, але він почав переконувати мене, що якщо я трохи подумаю то сама прийду до думки про неминучість такого кроку. Всю ніч я думала про це, а коли заснула мені приснився сон про те, що я сука і мене трахаю багато хлопців і мені було так приємно, що я прокидалася від оргазму серед ночі кілька разів.

Глава 3. «Доля все одно наздожене!»
До ранку я остаточно прийняла рішення і на першій же перерві підійшла до хлопця зі старшого класу, який як я знала був авторитетним членом нашої дворової банди. Я прямо заявила, що хочу вступити в банду, він не здивувався, а дуже зрадів і привів він увечері в альтанку де вони всі збиралися тому що це дуже важлива подія і повинні бути всі члени, щоб прийняти рішення.
До вечора було далеко і після уроків я побігла до Сергія. Він уже чекав з двома абсолютно незнайомими чоловіками. Вигляд у нього був пригнічений, він сказав, що програвся цим чоловікам і я поїду з ними як прощення боргу. Він обіймав і цілував мене, йому явно не хотілося відпускати свою шлюшка але він дуже боявся цих двох. Коли вони саджали мене в машину він їх попередив, що мене потрібно повернути до п’ятої вечора додому, щоб батьки нічого не дізналися. Мені набридли його голосіння, мужики були такі потужні, що мені не терпілося потрахаться з ними. Я швиденько заскочила в машину і ми полинули за місто. Будинок, в який мене привезли стояв на узліссі, до найближчого населеного пункту не менше п’яти кілометрів. Це був величезний, новий, триповерховий особняк обнесений двометровим цегляним парканом. У дворі бігали два величезних пса, я злякалася але мужики розсміялися, а один сказав:
— Не бійся, вони дівчат не ображають.
Другий заливається сміхом ще більше і додав:
— Навіть навпаки, дуже люблять.
На порозі мене зустріла жінка років сорока, прискіпливо оглянула, потім звернулася до чоловіків:
— Де ви її взяли?
— У карти виграли в одного лоха — відповів один з них.
— Оооо — багатозначно протягнула жінка і додала — назовсім?
— На жаль тільки до 17-00 — відповів той же, а потім посміхнувся і додав з сарказмом — вона з порядних блядей.
Жінка подивилася мені в очі:
— Скільки тобі років? Запитала вона.
— Дванадцять.
— А, що ти вмієш робити? — Знову вона поставила питання.
— Всі — збрехала я на цей раз.
— І давно? Продовжувала допит жінка.
Я вирішила не брехати так як порахувала, що моя недосвідченість додасть мені очок і тому сказала, що мене вчора вперше оттрахал п’ятеро чоловіків. Вона хмикнула з сумнівом і звернулася до мужиків:
— Навіщо ви її привезли? Ви ж знаєте, що нам потрібна пропалену блядь, досвідчена повія і обов’язково мазохістка.
— Ну тобі не догодиш, вона ж малолетка, а ти просила знайти малолітку, та і «Снікерс» ж тут — роздратовано буркнув другий з чоловіків.
— Снікерс вже набридла, потрібно нове м’ясо, а ця нічого не вміє — перебила його жінка.
— Нічого, Снікерс навчить Свєтку — заперечив перший.
— Не смішіть мене, за три години не навчиш.
— А, киньте Господиня, по-перше на халяву, а по-друге лох сказав, що вона талановита повія і вчора видавала таке, що не кожна блядь робить.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*