мокрі попки у ванній

Підлітки: відв’язні стерви
Урок фізики закінчився. Учні, дружним потоком не чекаючи поки закінчить гудіти дзвінок, а молодий вчитель дозволить їм покинути клас, кинулися до виходу. Олександр Олегович лише супроводжував їх поглядом. Тільки, що були оголошені оцінки за передвипускних контрольну.
Олександр всього три роки тому закінчив університет, і зовсім не мав авторитету у старшокласників, які були трохи молодша за нього і демонстрували свою юнацьку незалежність. А дівчатка в цьому 10 «А», були взагалі відв’язно свавільниці.

Їх наряди були настільки відверті, що чоловіча частина педколективу з трудом могла спокійно дивитися в клас, не збуджуючись. От і зараз, молодий учитель нишком, демонструючи розглядування зошитів, дивився під парту, на ніжки Насті та Валі, які чомусь забарилися, збираючи свої речі. Ці дві дівчини взагалі не хотіли вчитися, а їх зовнішньому вигляду позаздрили б самі круті повії.
Ось вони встали з-за парти і вчитель, кинувши останній погляд на красиві стегна майже не прикриті короткими спідничками, став вивчати контрольні учнів. Цокання підборів припинилося біля його столу. Обидві дівчини зупинилися, не збираючись виходити з класу.
— Ви щось хотіли? — Незграбно поправив окуляри і піднявши голову, запитав чоловік.
— Здається мені Олександр Олегович, що ви до нас з Валею неоднозначно ставитеся, — почала перший Настя.
— Як-то не рівно дихаєте, коли ви на нас. — Продовжила Валентина. — Тому напевно й оцінки у нас погані. Ми-то так прагнемо, вчимося, зубрів, а у відповідь, тільки ваші хтиві погляди. Може розповісти батькам, як ви дивились на нас постійно? — Валя як би випадково підсікла спідницю, змусивши її ще більше оголити її стегно.
— Ви про що дівчатка? Що вимелете? Як вам не соромно?
— Ага, не соромно. Що ми не бачили, як ви тільки, що нам під спідниці заглядали?
— Або розповісти батькам, як ви цілуєтеся з географічка Оленою Петрівною в її кабінеті? Може тоді, вони зрозуміють, чому у таких гарних дівчат як ми, погані оцінки. — Настя обійшла стіл і, ставши поруч з тремтячим вчителем, спиралася на нього попкою.
— Це вже занадто. — Олександр був розлючений, але його слова здавалися лепетом. — Що ви собі дозволяєте? — Його погляд опустився, і він жадібно розглядав ніжки Насті, що знаходяться від нього сантиметрах за п’ятдесят.
— Настя, а давай покажемо йому, як ми цілуємося? Може в нього зникне інтерес до лесбіянок, і він відмовиться від нас? — З цими словами Валя підійшла ближче до Насті, притулившись збоку, почала гладити її і цілувати в шийку.
Настя зобразила екстаз від поцілунків подруги, але потім сказала:
— Ні, напевно він хоче подивитися на мої трусики? Тоді покажемо йому. Може від шоку він підніме на один бал нам оцінки? — Вона стала повільно піднімати край спіднички, показуючи вчителеві свої білі, дуже тонкі, мереживні трусики.
— Як би у нього самого зараз дещо не піднялося. — З’єхидничати Валя.
— А воно в нього є? — Дівчата тихенько засміялись.
Але Олександр Олегович вже нічого не чув. Його погляд був прикутий до промежини Насті. У нього аж слюни текли від цієї краси. Спідниця була піднята майже повністю, а по лобка Насті ковзала долоню Валі. Дівчата перестали сміятися, побачивши, наскільки серйозно вчитель розглядає промежину Насті. Його рука, тіпаючись і невпевнено піднімаючись, стала наближатися до того забороненого місця, яке приховували трусики. Коли пальці торкнулися лобка, і дівчина і чоловік сіпнулися. Учитель провів кілька разів по лобка кінчиками пальців, пестячи його. Поклавши руку, він відсунув тонку ниточку трусиків і побачив статеві губки дівчини. Вони були вже мокренька і злегка порушеними. Олександр Олегович став гладити їх вказівним пальцем. Від його ласк Настя закотила очі і прикусила губу. Валя підтримала гру, почавши кінчиком язика лизати подружці шийку.
Всі троє занурилися в сексуальний затію, не помічаючи нічого навколо. Пальці вчителі вже увійшли всередину Насті і пестили її піхву. Великим пальцем Олександр Олегович круговими рухами гладив по клітора дівчини. Йому на долоню, рясним потоком тек нектар. А Настя з Валею вже гралися кінчиками язичків. Валя гладила грудях Насті, а Настя, однією рукою залізла під спідницю подруги і гладила однією рукою ззаду її круглу попку, а іншою рукою гладила по голові вчителі, відчуваючи, як його обличчя все ближче і ближче наближається до її кицьки. Ось вона відчула, як її губок і доторкнувся до нього ніс.
Олександр Олегович поводив
кінчиком носа по губка Насті, вдихаючи солодкий аромат її кицьки. Потім він лизнув її і, насолодившись солодким смаком, почав лизати її. Спочатку він робила це дуже повільно і ласкаво, але потім посилив темп. Він почав брати губки ротом і смоктати їх, відтягувати. Коли він губами обняв клітор і пристрасно посмоктав його, Настя, вже взасос цілується з Валею, скінчила. Вона закінчила прямо йому в рот. А вчитель з насолодою випив все, що виплеснулося з учениці.
— Ось це так! — Збуджена Настя не могла віддихатися. — Ніколи б не подумала. Ще ніхто, крім Валі не міг змусити мене кінчити від кунилингуса.
Вона відсунула голову Чоловіки від себе, різко присіла, змусила чоловіка встати і спертися попой на стіл.
— А ну подивимося, що там у вас?
Настя жваво розстебнула топирящіеся брюки вчителі і, сдернув різким рухом їх разом з трусами вниз, випустила назовні його член. Досить довгий, двадцяти сантиметрів, член чоловіка, не повністю порушили, гойдався з боку в бік, прямо перед обличчям дівчини.
— Нічого собі! — У Насті округлилися очі.
— Ось це так! — Що стоїть поруч з учителем Валя і дивляться вниз, прикрила від здивування рот долонею.
Трохи відійшовши від захоплення, Настя взяла долонькою за середину стовбура і стала рухати туди-сюди шкірку на ньому, дрочити його.
— М-м-м-м! — Простогнав, закривши очі, Олександр Олегович.
Настя, спостерігаючи, як голівка, то з’являється, то зникає під шкіркою і швидко мокріє, лизнув її гладку поверхню. Смак змащення чоловіки сподобався їй і вона, лізнув головку ще кілька разів, поглинула її губами і посмоктати. Вчитель відкрив очі і подивився вниз. Він жер очима, що дивиться знизу прямо на нього Настю, яка з насолодою і завзятістю смоктала і дрочила йому член.
— Дай і мені. — Це вже присіла навпочіпки і наблизив своє обличчя Валя просила у подруги член чоловіка.
Настя відпустила член губами і, не перестаючи подрачівать, дала його Вале в рот. Валя стала жадібно смоктати. Вона спробувала поглинути не тільки головку, вона спробувала проковтнути весь член. Настя намагалася допомогти їй, натиснувши на потилицю. Коли Валя раскашлялась, захлинувшись, так і не вдавшись проштовхнутися член собі глибоко в горло, вона стала лизати і смоктати вчителю величезні яйця. Вона допомагала собі руками, перекочуючи, лоскочучи і трохи дряпаючи їх.
А Настя тим часом залізла на стіл, і сидячи на ньому ззаду Олександра Олеговича, роздягала його. Коли він був повністю гол, вона почала цілувати його плечі, шию, спину. Вона залізла йому у вухо кінчиком язика і полизала там. Повернувши його обличчя до себе, дівчина почала цілувати його в губи, намагаючись проникнути язичком вглиб рота. Потягнувши вчителя за плечі назад, дівчина змусила його лягти на стіл спиною. Коли він вже лежав, Настя сіла йому на обличчя своєї кицькою.
Валя, добре підготував член чоловіки, так, що він стояв, як стовп, теж залізла на стіл і, знявши трусики і топік, сіла на гордо здиблений кол своєї пісей. Дівчата сиділи на вчителя лицем до лиця, і на ньому ялозити, догоджаючи себе. Вони поцілувалися.
— Він так класно лиже! — Поділилася з подругою Настя.
— Ой, я теж хочу. Давай поміняємося.
— Давай.
Дівчата встали і помінялися місцями. Тепер Валя сиділа особою на роті Олександра Олеговича, і він старанно працював в її піхву мовою, не забуваючи при цьому, ссати клітор, а Настя сиділа, глибоко насадити на його гідність, сівбу і притиснувши його яйця попкою.
— Ох! — Вирвалось у неї, коли в неї увійшов член на всю глибину.
Дівчата знову нахилилися один до одного і, почавши рухатися попками на чоловікові, знову стали цілуватися. Вони гралися кінчиками язичків, вони цілувалися взасос, вони, нагинаючись смоктали і лизали один одному сосочки, допомагаючи собі при цьому долоньками. Крім грудей, руками вони гладили свої тіла. Олександр Олегович, тримаючи то одну, то іншу дівчину за попку, м’яв їх і намагався трахнути як слід. Він погладив вказівним пальцем між сідниць Насті, досягнувши дірочки її попки і помітивши, що вона мокренька, неглибоко увійшов їм туди.
— Почекай трохи. — Настя зупинила подругу. — Мені хочеться в попку.
Під здивованим поглядом подружки, Настя підвівся і взявшись за член вчителя рукою, приставила його головку до входу в попку. Натиснувши тихенько своєю вагою, вона спробувала сісти на член. Але вхід був вузьким і не пускав. Валя подивилась трохи і продовжила догоджати Настю, цілуючи її сосок. Раптом вона боляче вкусила його. Увага Насті відійшло від попки на гострий біль у соску, і тут же головка члена вчителя проникла в розслабилися попку дівчини.
— Ай! — Закричала вона, відчувши всередині себе член, розпираючий її невинні нутрощі.
Вона готова була відразу встати з кола, розпрямивши ноги, але був зупинений чоловіком, що тримає її за стегна. Олександру Олеговичу сподобалася тіснота її попки і він, звикаючи до нових відчуттів легкої тупого болю і солодкого насолоди, міцно тримав її своїми руками, не перестаючи при цьому лизати кицьку Валі. А Валя, як би вибачаючись, стала покривати тіло подруги незліченними поцілунками і ласками. Вона готова була зробити все, що захоче Настя, і коли та нахилилася тому, опустилася і стала лизати їй клітор і лобок.
Звикнувши до члена у своїй попці і валін мови на своєму клітор, Настя спробувала, рухаючи стегнами, підвестися. Вона сіпнулася так пару разів, але дика збудженість дали про себе знати, і ось уже другий оргазм за сьогоднішній день, змусив її затрястісь і голосно занить.
Олександр Олегович і Валя тихенько продовжували догоджати Настю, розтягуючи її кайф. Коли судоми закінчилися, і Настя злізла з члена, сівши на стілець вчителя, чоловік і Валя продовжили займатися сексом в позі 69. Взявши член в рот, дівчина знову спробувала запхнути його якомога глибше. Вона допомагала собі рукою, одночасно пестячи вчителю яйця. А він, старанно працюючи мовою і пестячи долонею сідницю дівчата, кінчиком пальця другої руки робив кругові рухи навколо дірочки її попки. Порушивши її як слід, він увійшов туди вже двома пальцями. Засунувши їх якомога глибше, він навіть відчув їх мовою, що знаходяться всередині піхви.
— Я теж хочу в попку! — Ця заява чомусь Валя казала, звертаючись до подруги.
Валя встала з особи Олександра Олеговича, рушивши вперед і продовжуючи залишатися спиною до чоловіка, вона стала насаджується попкою на що стоїть вгору член. Раздроченная двома пальцями дірочка, легко прийняла в себе тверду палицю. Валя почала рухатися вгору-вниз, трахеї і тихенько форкаючи. Вчитель допомагав їй, тримаючи то за талію, то за сідниці, то за стегна. А дівчина схопила себе за цицьки і сильно стиснула їх до болю.
Відпочила Настя, зрозумівши, що подруга на межі оргазму, вирішила допомогти їй. Вона сльоза зі стільця, і сівши між ніг Олександра Олеговича, стала лизати кицьку Валі. Іноді вона опускалася нижче і починала лизати яйця чоловікові. Тоді по промежини подруги ковзав її носик.
Валя також закінчила дуже бурхливо, ізлівшісь в рот Насті. Дуже втомлена, вона злізла з учителя, зі столу, і влаштувалася поряд з однокласницею. Дівчата трохи полизали один одного, поки Олександр Олегович вставав зі столу.
— Ну що дівчата? Сподіваюся, ви в мене зараз отсосете? Чи бажаєте, щоб я скінчив вам на обличчя? — Тримаючи себе за член і подрачівая, запитав учитель.
— Я готова вам зробити все, Олександр Олегович. — Усміхнена Настя дивилася вгору.
— Чому тільки ти. Я теж на все згодна. — Злегка образилася Валя.
— Ну, тоді вперед!
З цим вигуком, чоловік став по черзі вганяти свій член у відкриті ротики дівчат. Коли він зрозумів, що закінчить, він узяв їх особи, притиснув один до
другу, повернув вгору і дрочи став кінчати, виливаючи густу сперму, прямо в широко відкриті ротики дівчат. Іноді сперма проливалася повз ротів і заливала дівчатам ніздрі і очі. Учитель, хижацьки дивлячись зверху, продовжував дрочити і коли потік скінчився, вставив головку в рот Насті, даючи зрозуміти, щоб він висмоктала залишки. Дівчина слухняно зробила це. Потім вона наблизилася до лиця Валі і висунула їй назустріч свій довгий язичок, на якому перебувала піниста маса з суміші слини і сперми. Ця маса стала капати вниз, але Валя не дала їй пролитися, підставивши свій рот, до якого стала капати піна. Потім Валя таким же чином направила суміш слини і сперми в рот Насті. Трохи пограти з цією піною, дівчата ще довго цілувалися взасос, злизувати з осіб один одного сперму.
Після того, як вони насолодилися своїм іграми, вони знову звернули погляди до вчителя. Той, взявши свій вже бовтаються член біля основи і розмахнувшись, пошльопавши головкою на їх губах і щоках. Взяв обох за плечі, він підняв їх. Дівчата з обох сторін притиснулися до вчителя і ніжно обійняли його, а він обійняв їх за талії.
— Пробачте нас Олександр Олегович за наші слова спочатку. Ви такий класний.
— Ми більше не будемо підколювати вас. І іншим не дамо. — Продовжила Валя.
— Та добре, що ви справді. — Чоловік знову збентежився.
— А може, ви призначите нам позакласні заняття, для того, щоб ми підтягнулися з фізики? — Кинула ідею Настя.
— Ага. І ми там будемо фізикою займатися. — Посміхнувся учитель.
— Чесно, чесно. Ну, може тільки трішки цим. — Настя доторкнулася до члена. — А вам хіба не сподобалося?
Тут почувся шерех. Всі троє обернулися. Біля дверей стояв знавіснілий шестикласник і дивився на них ошелешеним очима. Зрозумівши, що його помітили, він тут же вискочив з кабінету.
— Зараз ми його наздоженемо. — Дівчата, швидко накинув на себе одяг і схопивши свої сумочки, кинулися за хлопчиком.
Олександр Олегович теж швидко одягнувся. Не встиг він затягнути до себе краватку, як до класу увійшла вчителька географії, Олена Петрівна.
— Привіт. А що це Сьоміна та Якушина так вискочили від тебе?
— Та нічого особливого.
— Вау! Та ти їх здається трахнув, як я подивлюся. — Олена помітила трусики Насті що лежать на підлозі. — Ух, ти кобель. Розбещує молодь?
— Перестань.
— Загалом-то, мені не так важливо. Головне, щоб ти був ввечері готовий. Не забув, що ми сьогодні трахаємося?
— Як же про тебе забути.
— Може, ти всі сили витратив?
— Нічого не було.
— Ага. Трусики самі з дівчат падають?
— Ну, якщо ти в чомусь сумніваєшся, можеш фізрука Серьогу запросити. Він вже точно сильний самець.
— А я його запросила вже. Давно хотіла спробувати секс в обидві дірочки. Сподіваюся, ви порадуєте мене сьогодні?
— Ось як? — Подив на обличчі фізика змінювалося зростаючим інтересом. — Ну, тоді вже точно чекай.
— Якщо все буде добре, я наступного тижня запросила до себе математичка Світлану. Відв’язатися стерво. Хочу, щоб ти спробував з двома дівчатами. Хоча, — Олена глянула на двері, за якими сховалися школярки. — Здається секс з двома, у тебе вже був. Ну да ладно. До вечора. — Олена ласкаво цмокнула Олександра в губи і вийшла з класу …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*