попки онлайн

 

Гомосексуали: Тепер моя черга …
Він заснув, але прокинувся, коли автобус раптом виїхав на Вибоїсту гірську дорогу. Він лежав щокою на чомусь м’якому і теплом, а грудьми — на чомусь теплом і твердому. На задній площадці мікроавтобуса, де вони лежали покотом, гойдало і трясло. До нього лунали голоси тих, хто сидів попереду і розмовляв з водієм, щоб той не заснув.
Вони прямували за перевал кататися на гірських лижах, пізно виїхали, і тому довелося провести півночі в автобусі. Троє сиділи попереду, а шестеро лежали тут, позаду, на матраци і ковдри: він сам, троє хлопців і дві дівчини.
Коли він прокинувся, було зовсім темно, на відстані витягнутої руки нічого взагалі не було видно, а навколо себе він чув, як сопуть сплячі і як хтось неспокійно перевертається уві сні. Раптом до нього дійшло, що щокою він лежить на чиємусь стегні. Від нього-то й виходило тепло. Поворухнувши ногами, він уперся в чиюсь голову і зрозумів, що уві сні він розвернувся на сто вісімдесят градусів. Обережно піднявши голову, він відчув легкий запах людського тіла і вдихнув на повні груди ніжний аромат чужого поту. Його кинуло в жар, він почав гарячково гадати, хто б це міг бути. Він знав усіх, за винятком Генріха. Він бачив, як той зайшов в автобус, але по дорозі він ледве насмілювався дивитися на нього — настільки той був гарний.
Після того як автобус виїхав на рівну дорогу, він із граничною обережністю повернувся обличчям до того, на чому до цього лежала його голова, і повільно, сантиметр за сантиметром, став ковзати губами вгору по стегну до м’якої опуклості в паху. Коли тіло під ним раптом неспокійно заворушилося, він на мить завмер, причаївся, як миша, не дихаючи. Потім так само обережно рушив далі, відчув підборіддям м’яке здуття в промежини, відчув носом характерний запах поту, почув биття власного пульсу, коли м’яке під його підборіддям стало раптом перетворюватися на тверде. Ось це номер!
Він вирішив, що це, напевно, Генріх. Двоє інших хлопців були безсумнівні натуральна — кожен був зі своєю дівчиною. Про нього ніхто нічого не знав. Коли він побачив Генріха, то просто отетерів. На вигляд років дев’ятнадцять-двадцять, як і йому самому, довгі, темні, кучеряве волосся, великі карі очі, твердий чоловічий погляд, який, здається, просвердлює тебе наскрізь, злегка глузлива усмішка, від якої відчуваєш себе мало не голим.
Він напряг всю волю, стримано посміхнувся у відповідь. «Здалося, — заспокоїв він себе. — Не розслабляйся». Він моментально збудився. Качка і тряска в автобусі зробили свою справу. Тепер він весь горів від бажання. Одного особи Генріха, що стояв перед його внутрішнім зором, було достатньо, щоб його охопив трепет, а тут він лежав, сховавши обличчя в …
Серце шалено калатало, і він не міг наважитися і піти ще далі, хоча згорав від жадання. може, ризикнути? Про нього ніхто нічого не знав. Міг вийти скандал. «Розслабся, — говорив він сам собі. — Постарайся заснути» — він закрив очі.
Тіло під ним знову заворушилося, у нього в ногах хтось забурмотів уві сні, Раптово ноги, на яких він лежав, роз’їхалися в різні боки, і він відчув, як таз трохи підвівся, притиснувши промежину до його особи. Тверде, від якого мало не лопалася тканина штанів, наштовхнулося йому прямо в губи. Він лежав тихо як миша, рухаючись лише в такт рухам автобуса, і коли машину трусить, його голова ходила туди-сюди, а губи ялозити по твердому.
Нарешті він відкрив рот, зауваживши, що тремтить і що серце готове вирватися з грудей, і як можна обережніше обхопив губами те, що розпирало штани зсередини. Воно виявилося досить товстим і широким. Повільно й дуже акуратно він став ковзати відкритим ротом вгору, ледве торкаючись твердого зубами. Товщі за все він був внизу, біля кореня, і … ні, він був таким же товстим по всій довжині — і довжина ця була пристойною. Відкритий рот, ковзаючи, дістався до ременя, але на цьому не зупинився, протиснувся під пояс, всередину штанів. Повний кайф! Обережненько, ніжно стиснув зубами саму його верхівку, відчувши таке
хіть, що злякався, що зараз попливе і намочить собі всі штани. Усвідомлення того, що поруч, відокремлене від нього всього двома шарами одягу, напружено пульсує і б’ється «це», було нестерпно.
Він ковтнув ротом повітря, доторкнувся губами до шорсткою тканини штанів, обережно помацав її мовою, просунув язик під одворот ширіньку, але нічого не знайшов там, крім холодної металевої блискавки. І раптом йому шалено захотілося, щоб він увійшов глибоко в горло, такої не гнеться, гарячий, твердий і товстий. У його душі гарячково боролися різні почуття. Спробувати? А що буде, якщо той прокинеться?
Мокрим кінчиком язика він обережно пройшовся під відворотом по блискавки до самого верху, поки в ніс йому не вдарив різкий запах шкіри ременя. Ну, і що далі? Мова ковзнув вище, до пояса. Внизу, вище власного живота, він відчував свій член, який, натужно пульсуючи, діставав до ребер. Розум казав йому, що треба зупинитися. Але він лише закрив очі і почав лизати ремінь, хтиво вдихаючи просочується з-під нього теплий, чарівно ніжний запах поту.
Кінець ременя не був заправлений, але металевий язичок був протягнуто у отвір. Він наважився. Обережно стиснувши кінчик ременя зубами, поволі почав розгортати голову в сторону … Як раз у цей момент ноги під ним неспокійно зарухалися, повернувшись на один бік, і, попрацювавши ще трохи зубами, він-таки вивільнив ремінь з пряжки.
Хвилину він лежав спокійно, намагаючись взяти себе в руки, відновити дихання і заспокоїти невелику тремтіння. Потім продовжив. Кінчиком мови намацав верхній гудзик, обхопив її губами, намочивши слиною, і вивільнив з петлі.
У цей момент сплячі у нього в ногах заворушився уві сні, як слід піхнув його і тіло під ним. Він просто не дихав, серце калатало так голосно, що він боявся, що це можуть почути інші. Коли тіло під ним знову заспокоїлося, кінчиком язика він намацав замочок вгорі блискавки. Обережно стиснувши зубами металеву пластиночки, її злегка заклинило, він поворочався її туди-сюди, і йому вдалося її вивільнити. Чи не розтуляючи зубів, він став повільно пересувати замочок вниз. Коли він дійшов до середини, блискавка раптом повністю розкрилася сама по собі під натиском розпирала брюки і рвався з-під неї назовні мощі.
Тепер з розстебнутих штанів випиналися здиблені труси. Спочатку він просто обнюхав їх носом, потім розкрив рот і, ледь торкаючись, обхопив головку губами, відчувши смак мовою просочилася крізь труси маленькій краплі. Вмочить нею свої губи, він облизав їх. Всі його тіло солодко тремтіло, коли він торкався губами товстої, масивної головки, в такт биття серця здригається під тканиною трусів. Він знав, що варто йому хоча б просто поворушити власним тазом, і він тут же закінчить, причому так, як ніколи не кінчав. Але йому хотілося більшого!
Під натиском юної, нерозтраченої сили труси здибилася уздовж усього живота, немов довгастий намет. До цих пір він жодного разу не вдався до допомоги рук, йому здавалося, що це його ще більше збуджує. Та він і не міг поворухнути ними, боячись, щоб хлопець не прокинувся.
Він провів за трусам мовою. У них був розріз! Вологість мова моментально проник в отвір, покружляв трохи всередині і намацав гладку, гарячу, пружне тіло. Масивний, товстий і довгий фалос забився про небо, виливаючи потоки гарячого густого соку, який, наповнивши його рот, став стікати по губах.
І в цей момент автобус зупинився!
«Приїхали!» — Пролунало з кабіни водія. Зовсім ошелешений, він ледве встиг облизати губи і проковтнути сперму, як розсувні двері автобуса відчинилися, і спалахнуло верхнє світло.
Задихаючись від хвилювання, він подивився вниз і побачив обличчя Генріха. Блискавка був застебнута, ремінь затягнутий, брюки в повному порядку. Тільки погляд був злегка розгублений. Коли вони увійшли на турбазу і стали розподілятися за двомісним номерами, він раптом почув голос Генріха: «Сподіваюся, ніхто не стане заперечувати, якщо я буду спати з Тимофієм?» А глянувши на нього, побачив, як той йому змовницьки підморгнув. Вони увійшли в кімнату і закрили за собою двері. Генріх опустився на коліна, підніс губи до пряжці його ременя і сказав: «Тепер моя черга!» ..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*