сексуальні попки

Підлітки: Молодий коханець
Випадок, про який я хочу розповісти, стався зі мною тоді, коли в нашій країні був дефіцит усього, і дістати щось можна було хіба тільки по знайомству. Моя хороша подруга, з якою ми дружили багато років сім’ями, подзвонила і терміново зажадала мого приїзду до себе для примірки нового шмаття. Французьке нижні білизна попало до неї випадково і потрібно було терміново визначатися беремо його чи ні. Розмір її сильно відрізнявся від мого у більшу сторону і в цьому ми були не конкурентки. У ті далекі часи прийняття рішень з таких питань було швидким і безапеляційним. Тому через годину, я була в моєї подруги Тетяни. Звичайна квартира, звичайна родина, чоловік, син, кішка, але якось так виходило, що Тетяна могла дістати в цьому житті хоч чорта.
Те, що я приміряла, було просто диво. Комплект блакитного білизни, тоді це називалося гарнітур, був просто створений для мене. Бюстгальтер, трусики і комбінація, щільно облягали моє тіло і викликали заздрісні погляди Тетяни. Це було моє. Але:
Я уявляла, скільки це може коштувати, і сильно сумнівалася, що це буде мені по кишені. І, на жаль, це мені довелося сказати Тетяні.
— «120 р. для мене дорого сама розумієш», — крутячи в руках пакет з ганчірками я вимовила з жалем у голосі.
— «Не дешево, але сама посуди речі класні, був би розмір побільше я б без розмов …», — Тетяна погладила рукою нейлон.
— «Коли б ти мені дала в борг, то через місяць буде квартальна премія», — я з надією глянула на подругу.
— «Добре, подивимося», — якось байдуже погодилася Таня.
Что-то в її голосі мене насторожило, і я подивилася на неї.
— «Щось сталося?», Я продовжувала дивитися на подругу.
— «Та ні, все добре»
За тону і увазі це було неправда.
— «Тетян, що трапилося-то?»
— «Та не турбуйся все нормально, всі живі і здорові».
— «Кинь, розкажи, може, чим можу допомогти?», Не відставала я.
— «Та що тут розповідати, син виріс, і з’явилися проблеми», Таня стомлено відкинулася на спинку дивана.
— «Закохався чи що?», Її син був підлітком, якого не можна було назвати привабливим. Прищувате обличчя, похмурий погляд спідлоба, але досить міцної статури, з сильними і красивими руками.
— «Ні, не закохався, просто став дорослим», Тетяна так і сиділа з втомленим виглядом.
— Я не розуміла … «Так це ж добре, помічник виріс, ти чого переживаєш?»
— «В двох словах не поясниш, та й не говорять про це».
— «Тетян, ми ж з тобою сто років дружимо, може я зможу допомогти, що ти боїшся?», Мені дійсно хотілося допомогти, але що сталося, я не розуміла.
— «Тоді, Люд, допоможи, якщо зможеш, і не смійся, і все що я тобі розповім суворо між нами, згодна?», Тетяна глянула на мене допитливо.
— «Звичайно», я з легкістю погодилася.
— «Мій Колька дійсно виріс. Тут недавно прийшла з роботи, Сашко спав, чую в Колькіной кімнаті звуки якісь, ти не повіриш, тихенько заглядаю в його кімнату, а він член дрочит», Тетяна зробила паузу.
— «Подумаєш трагедія, хлопчаки все дрочат», я відразу заспокоїлася, тому, що це точно не проблема.
— «Та знаю я, тільки тут інше. Я як побачила його під час цього заняття, як і ти вирішила, нічого страшного, хотіла піди, і тут на його обличчя глянула й ахнула. Червоний як рак, натуженний, очі на викотив жах. Член такий здоровий, і такий напружений, що здається, вінки зараз лопнуть. Весь спітнілий, як після лазні. Я почекала небагато, ще трохи. Хвилин 30 стояла, дивилася, коли він закінчить, але він так і не зміг. Припинив дрочити, заплакав , повернувся до стінки і довго ще я чула його схлипування «.
— «На наступний день», продовжувала Тетяна … «Я з ним обережно поговорила, а він знову в плач, і мовчить, насупився. Де-не-як з’ясувала, що він не може кінчити. Багато разів пробував і ніяк. Мошонка болить, старається, хоче, але виплеснути не може. Потім були у лікаря. Сказав жінка допоможе. Люд, соромно сказати, хотіла сама дати, як хлопця шкода, але боюся, відносини наші зовсім зіпсуються. Та й як, я ж мати? Ось така історія подруга »
Так, ситуація. Я ніколи про таке не чула, і розповідь Тетяни мене серйозно спантеличив.
— Але розповідь ще не закінчився … «Я йому повію знайшла, вже домовилася, а він соромиться і ні в яку, не знаю що робити. Умом рушить,
у мужиків таке буває «, продовжувала нещасна мати.» Що скажеш Люда? »
Що я могла сказати?
— «Можна, звичайно зі знайомих знайти кого-небудь, але це знову може зірватися», невпевнено запропонувала я.
— «З знайомих, ти от моя подруга, допоможи, сама зголосилася», Тетяна впритул подивилася на мене.
У мене перехопило подих, так як вона сміє, і взагалі … Але якщо серйозно, будь-яка мати для сина готова зробити будь-що особливо якщо це пов’язано і його здоров’ям.
— «Ні, Таня, я не можу. Я не уявляю, як це може бути», звичайно, незручно перед подругою, але не давати ж її Кольку, справді.
— «Люд, якщо чесно, я дуже розраховувала на тебе. Колька тебе добре знає. Ти душевна. І якщо по правді, все це розповісти я нікому не зможу. Що хочеш проси, але допоможи. Жодна душа не дізнається», Тетяна розплакалася .
Мені було її дуже шкода, але в ліжко з її сином …
— «Ось ти Люда просила у борг грошей, то який борг, я тобі сама повинна буду, тільки допоможи», Тетяну дістало по справжньому.
— «Тань, та як же це може статися? Мені зайти до нього в кімнату і сказати давай Коля трахкатися?», Я дійсно не уявляла, як це може початися, що буде далі уявляла, але як почати?
— «Люда, мила моя, я все устрою, якщо ти мені готова допомогти»
Я промовчала, нехай вирішує сама. По-перше, дуже хотілося за безкоштовно отримати новий комплект білизни. По друге, було по-справжньому шкода подругу.
— «Людочка», Тетяна мене зрозуміла … «одень нову білизну ще раз, приміряй. А я попрошу Колю побачити і оцінити»
Оцінювач сопливий подумала я, але для себе вирішила у всьому допомагати Тетяні.
— «Піду-но я в душ, якщо ти не проти», сказала я у бік Тетяни, ховаючи очі.
— «Звичайно, звичайно дорога», очі подруги світилися радістю і якщо в мене і були сумніви, то тепер вони зникли. Змінювати чоловікові мені доводилося не раз, а цей випадок був не просто зрадою. Я вирішила допомогти моїй кращій подрузі, для її сімейного щастя. Навіть шляхетно якось виходило.
Через кілька хвилин я вийшла з душу в новому білизну. Важкий осад від оповідання пройшов. Мені було навіть якось завзято від ситуації, що склалася.
У кімнаті мене з доброзичливою усмішкою чекала Таня.
— «Яка ти гарна і жіночна», вона дійсно милувалася мною.
— «Так я приведу Колю? Століття не забуду», не к селу не до міста, скоромовкою сказала вона.
Замість відповіді я сіла на диван і розгорнула журнал.
За хвилину до кімнати увійшла Тетяна, а за нею, весь червоний і натужний увійшов її сину. Дійсно він не був схожий на молодого коханця, гульвісу. Швидше за закомплексований підліток з купою проблем. Але робити було нічого. Допомагати так допомагати.
Тетяна підбадьорливо дивилася на мене.
— «Привіт Коля», я подивилася на нього ласкаво … «Потрібен твій кваліфіковану пораду як чоловіки». Тетяна підбадьорливо кивала головою.
— «Вирішила купити нову білизну, а чоловічого ради немає. Як тобі, подобатися?», Я встала навпроти нього і наскільки, раз повернулася навколо себе.
Підліток проковтнув слину і у всі очі втупився на мене.
Приспустивши бретельки комбінації, і відкривши бюстгальтер, я підхопила двома руками свої груди і стиснула їх.
— «Як ти думаєш, не малий?»
Колька щось промимрив.
— «Та й трусики надто в обтяжку», я підняла сукню і показала ноги до пояса.
— «Тобі не подобатися? Що ж мабуть ти прав не варто брати».
— Він знову проковтнув слину і ледь чутно пробурмотів … «Дуже подобатися тітка Люда»
Початок був покладений.
— «Правда, подобатися? Матеріал дійсно такий ніжний і мережива такі чудові. Хочеш помацати?», Я ближче підійшла до нього.
Не даючи думати дуже довго, я взяла його за руку і провела за своїм стегна, підняла руку з талії до грудей і поклала зверху. Його дихання припинилося зовсім.
Був момент, коли я подумала, що він зараз втече. Але Тетяна стояла за його спиною і гладила по голові, що, мабуть, додало сили.
— «Піду я в магазин, ви мене почекаєте? А поки обговоріть всі ці питання», Тетяна підморгнула мені і випарувалася.
Однією без підтримки стало страшнувато. Звичайно, я не боялася 14 річного підлітка, хоча і великого по зросту, я боялася, що мені робити, якщо він злякається і втече.
Я сіла на диван, попередньо залишивши місце.
— «Коля, йди до мене», я подивилася йому в очі … «Не бійся, мені хочеться з тобою посидіти поряд», я поплескала долонею поруч із собою.
Як телиць, з опущеною головою він сів поряд.
— «Тобі дійсно подобатися моє білизна», почала я розмову.
— «Дуже», коротко і ясно, немає так справа не піде.
— «Коль, а чим подобатися, розкажи мені, я ще якось не впевнена»
— «Ну … колір такий … і взагалі …», з під брів на мене дивилися зацікавлені очі.
— «А чи не замало це мені», я не відставала
— «Дуже добре, мені дуже подобається»
— «А ось тут, мені здається груди трохи випирає, сам Потрогай»
Мені знову довелося взяти його за руку і покласти долоню на груди.
— «Не мало?», Я продовжувала тримати його руку.
— «О-ч-е-н-ь …»
— «А ось тут?»
Продовжуючи утримувати його руку, я почала повільно гладити себе. Спершу я змусила взяти груди цілком і трохи стиснула. Потім ми разом стали рухатися спочатку вниз до ніг після назад до грудей. Тривало це довго. Я не квапила підлітка, а йому наші спільні зусилля доставляли явне задоволення. Він навіть наважився кілька раз подивитися мені в очі, якими я намагалася його підбадьорити.
— «Миколка», я почала говорити приглушено від діафрагми … «А хочеш порівняти, що приємніше на дотик, може моя шкіра тобі більше сподобатися?»
Знову рука в руку ми рушили під комбінацію. Повільно по нозі, вище вище на живіт. Пора хлопчикові діяти самостійно. Я крадькома прибрала свою руку.
Його рухи були невміло і не наполегливі, але вони були, і мені це подобалося. Він гладив мій живіт, і рука виразно виповнювався під нейлоном.
І раптом я відчула, що між моїх ніг стало намокає, а в глибині тіла прокинулося бажання. Я захотіла сексу. Вся процедура з спокушання затягнулася, і я ввійшла в роль.
Перший раз я глянула на хлопця з позиції задоволення вже моїх бажань. Хлопець як хлопець. Здоровий, кремезний, обличчя не дуже приваблива, але зате горить бажанням. І раптом мій погляд перемістився на те місце його штанів, де видно був член. Він був. Штани відстовбурчувалися так, що мені не вистачило фантазії представити його розмір. Моє жіночу цікавість і бажання розгоралося все сильніше.
— «Миколка, а можна я теж поглажу тебе, мені дуже хочеться доторкнутися до твого міцного тіла, ти ж знаєш, що у мене немає сина, а погладити хочеться. Якщо ти проти, то я не буду», ці слова я говорила йому на вухо ледь чутно.
Тепер уже він сам, трохи освоївшись і не кажучи не слова, узяв мою руку і поклав на свої груди.
Повільно, що б не порушити наш контакт я припала до нього всім тілом і розстібаючи гудзики на сорочці, торкнулася грудей. Мої гладять руху спершу обережні стали посилюватися і переміщатися до пояса штанів. Микола як загіпнотизований повторював рух моїх рук своїми руками на моєму тілі. Погладжуючи один одного, ми перемістилися ближче до лобка, і нахапали якогось сантиметра, щоб перейди межу. Цю самою грань я перейшла першим. Моя рука, ненароком торкнулася через брюки його напруженого члена, і опеньків повернулася на живіт. Наступний захід, і відразу ще одна, але тепер вже його головка завмирає в моїй руці і я стискаю член.
Коля важко дихає з майже закритими очима. Його рухи руки, немає вже рук, так як другою рукою він міцно притискає мене, стають наполегливіше і агресивніше. Він вже не гладить мої груди, а стискає їх, і живіт горить вогнем від дотиків.
Не знімаючи руки з члена, я за голову змушую його уткнутися носом у мої сиски. Рот відкрився і я відчула мокрий язик і губи на своїй шкірі.
Сміливіше хлопчик, я знову допомагаю йому і вже пристрасна рука в моїх трусах, ще трохи і я змушую свого партнера по неволі доторкнутися до моїх мокрих губ. Поступово я починаю втрачати контроль над собою. Між ногами мокро і горить, губи набубнявіли, і відчуття таке, що ще трохи, і я закінчу просто так. Ось я починаю відчувати його палець обережно шевелящійся між моїх губ і не витримую, довільно наїжджай всім піхвою на палець. Ні друже, спробу вийняти палець я покінчити відразу. І тоді, він вставляє туди ж другий палець на всю глибину. Від несподіванки я скрикує і кінчаю, сильно стискаючи пальці своїми стегнами. Оргазм розтікається по тілу і на секунду я вимикати перекинувшись на спинку дивана.
— «Любий мій, іди швидше до мене», я сама привітність.
— «Миколка, можна я теж тебе буду пестити, як мені подобатися?», Моя рука вже розстебнула його пояс і ширіньку.
— «Тьотя Люда, а вам, правда, добре зі мною?», Перший раз хлопець сказав осмислене пропозицію.
— «Дорогий мій, дуже, я зараз скінчила, ти відчув? І збираюся ще закінчити, але тільки
за умови, що ти дозволиш робити мені що я хочу «, я обережно пробиралася в його труси.
Хлопчик щільно притулився до мене і ніяково починає цілувати. Що ж цьому навчитися недовго і ось уже моя мова стосується його губ.
— «Сміливіше дорогою, роби зі мною, що хочеться, я твоя», нарешті-то я взяла його член в руку. Є приказка … «В чужих руках хуй товщі», це не правда. Той що в моїх руках був товщі всіх. Гарячий як піч, товстий і довгий він тремтів в моїх руках як переляканий горобець великих розмірів. Мокра головка тикав у долоню і липли до шкіри. Нехай буде, що буде, але я хочу його поцілувати. Так само обережно, як я робила все в цей день, стала нахилятися до його живота. І ось … це просто диво, твір мистецтв, якщо називати речі своїми іменами, то саме цей член можна було назвати хуем. Кожна жилка пульсує і здригається, глянцева і волога головка вивернулася зі шкірки і дивиться на мене одним оком, клацаючи, шкіра навколо головки зібралася в товсті складки. Все напружене так, що готовий лопнути.
Я не дуже люблю мінет, але в цьому випадку стриматися не можу. Намагаючись не торкатися зубами гладкою і ніжної шкіри, я беру його член глибоко в рот, в горло. Коля скрикує від несподіванки, але мені до цього немає ніякого діла. Я жінка і я хочу.
Член заповнює весь простір, він вдаряється в небо, входить в горло і мене трохи нудить. Взяв хлопчика за сідниці я з силою відправляю член собі всередину. Ніколи не думала, що трахатися в горло мені сподобатися. Здається, я стогнала або мукала, але це не запам’яталося, відклалося те, що для мене абсолютно несподівано, Коля схопив мене за голову, всадив свій член повністю, так що я вперлася носом в його живіт і почав буквально вивергати солонувату рідина мені прямо в шлунок. Струмінь балу така сильна, що я відразу відчула гаряче печіння в животі. Не знаю скільки я звільнялась, але майже захлинувшись, вся в спермі, з повним ротом я знеможено відкинулася на спинку.
Господи, хіба таке буває. Така струмінь тільки у водопровідному крані і то вранці. Я майже не помічала, як мій молодий коханець цілував моє тіло, поступово знімаючи з мене білизна, я майже не відчувала як його пальці знову проникають в мою піхву, я

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*