відео дитячого порно

Підходить, коротше, до мене Вітек і каже:
— Зема, кинь маринуватися, підемо до вечора ближче наліво гульнемо.
Треба сказати, що в мене до цього часу вже всі ісчесалось і просилося в будь-яку дірку. Я навіть не став питати, де він баб знайшов. Витек мужик справи: сказав наліво — значить не в баню. Смаки, правда, у нього чисто кобеліние. На громадянці, ще перед закликом, гульнемо де-небудь (вмів він цю справу оформити) зі смаком … Зі смаком — це щоб і випити, і закусити, і природа — все відповідне. А потім як покаже мені бабця, яку я на своєму членові там по кущах тягав — жах! Кажу йому «Де ти таких крокодилів знаходиш, хер сушений?» — А в нього аргументи непробивні: «Перше — баба не повинна бути дошкою; другий — баба не повинна бути з заразою, третє — коли ти її трахкаєш (а це найвищий сенс життя), то головні почуття до тебе йдуть через член, а не через очі. Перше і друге я тобі забезпечив, а от під спідницю до неї ти вже особисто сам залазив — нехуй було очі горілкою заливати «.
Навів я повний марафет для найвимогливішої панночки ще з ранку. Після обіду, думаю, ще раз поголюся — все буде на рівні.
Та не так сталося, як гадалося: цей орел завалює до мене години на три і каже пішли мовляв. У цього зайди, виявляється, все офіційно, і ми спокійно і без всяких самоволок тупає через КПП надавати «шефську» допомогу дитячому саду. Витек при цьому тягне у сумці де-не-який інструмент, а я — пол куба дощок, тому як нижче ростом. При цьому на питання хто, де і як він традиційно не відповідає, всім виглядом показуючи, що якщо йде сам, то все буде по вищому класу. Зайшли на територію. Обстановка виключно мирна. Дітвора всюди бігають, писк стоїть страшний, з нами вітаються: «Здравствуйте, дядька. Ви нам гойдалки лагодити прийшли?». «Так, — думаю — ми ваших тіткою конопатити прітопалі».
Витек прямо до коморі і якоїсь бабусі ввічливо доповідає:
— «Добрий день, Віра Никанорівна. Прийшли, як обіцяли — що і де в порядок привести?»
Ну, думаю, це вже перебір: стара — звідниця. А бабця відповідає:
— «А пройдіть, синочки, в склад — шлях завгосп там — хай розпорядиться».
Пиздец, думаю, хороша звідниця, мужик-завгосп дасть нам зараз таку робітка, що потім хер тиждень мотузкою бовтатися буде … А Зема дивиться на мене — від сміху давиться, дивлячись на мій нетерпеж.
Підходимо до складу, який в глибинці території у парканчика, зайшли в предбаннічек, тільки взялися за внутреннююдверь, а там …
Знаєте, в чому завгодно, але в галузі музичного слуху я до себе в претензії ніколи не був.
— «Стоп, — кажу Вітьку — твій завгосп з бабою зайнятий — тільки пил стовпом. Пішли звідси». Вітек виматерілся пошепки і з його короткого монологу я зрозумів дуже багато чого: і те, що завгосп — жіночка в самому соку, і те, як потрібно тримати слово, дане бійця, і дуже докладно про те, який він сік вичавить, коли до цієї повії все-таки добереться. Найбільше його обурювало порушення обумовленого графіка заходів — ми ж не вільні жеребці. Іти було недобре, заважати мужику — непорядно. Тому ми вирішили задовольнитися для початку спогляданням процесу і тихенько відкрили другий двері: Отрившаяся картина вражала розмахом і серйозністю підходу до процесу. В темряві білими півкулями світить в наш бік бабська дупа, господиня якої губиться в мороці. Знизу під бабою лежить мужик (видно тільки ноги ), член у нього стоїть, як ствол міномета, і на цей член повільно і туго натягується пизда … І спочатку нихуя більше не видно. Мужик руками завхозіхе в стегна вчепився, та тільки почувається, що не він тут своєму хую господар: сама жіночка стегнами і крутить, і хита і на палі катається. Робить все, що самій захочеться
— За мужика прикро просто. Але трудиться баба по вищому розряду, та й товар її навіть у темряві видно, що незалежалий. Одним словом, примірка Залупа ведеться піздою соковито і зі смаком. Витек мені у вухо сопе, а я чую, що гудзики на штанях пішли нитками … А баба новий танок придумала: ебальний агрегат свій з хуя зняла, про кінчик подражнити, а потім як натягнеться так по самі яйця — і пішла працювати по всій довжині палиці — у міжіка яйця мало не пищать, коли дупа на них наїжджає. У мужик аж руки з ляжок відвалилися. Вхопився за цицьки і давай знизу підштовхувати. І тут раптом баба вирішила на хую покрутитися. Підвелася, розгортається вона на Залупа до мужика задом і … натурально спостерігає у дверях ще двох долбоеб з стирчать штанами … До речі, вона і не крокодил зовсім, а дуже навіть личко нічого, років двадцять — двадцять п’ять. Думаєте, братва, наш вид їй завадив? — Хуюшкі — навпаки. Від присутності глядачів вона визнала себе артисткою на сцені.
На нас дивиться, посміхається і продовжує на палицю піздою навертаються. Лівою рукою собі груди підвела, пальцями правої кущі між ніг ворушить — красується. Потім Вітька поманила до себе. У того точно дах поїхав, бо зробив крок вперед як кролик до удава з вельми дивним Вира

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*